Господари на ефира се осраха тотално

ReminD

Well-Known Member
От 20 и няколко минути предаване, вече 15 минути се занимават с политически неща, до тука бяха, няма такива платени мизерници, хубаво са се наредили в една телевизия с кулезич и кеворк.
И това е от както новото правителство управлява. То вярно, че синчето на единия халваджиян е лидер в протестите, ама чак пък толкова, прекаляват вече.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Половината предаване е за политика, а другата половина дават некви пародии на Биг БрадЪр, наистина е много тъпо :). Всичко май по тая телевизия е доста тъпо, аз не че имам време да гледам. Май само X Factor евала им правя, наистина всичко там е на много високо и професионално ниво и ми е кеф да го гледам.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Не е яко като показват кирливите ризи на контрапротестиращите ли?
Пускай тв7 и не гледай господарите :clap:
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Преложиха пеевски за будител ... защото само с едно назначение успя да събуди десетки хиляди... подкрепям !!!
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Предимно гледам тв7 / news 7 , че показват неща, които другите не показват - например протестите срещу плевнелийката и всекидневните протести пред президентството пък и ми харесва като телевизия и новинарски канал.
Г0г0 - господари на ефира тогава да си кажат, че е политическо предаване, не може едно такова шоу да се превърне в маша срещу правителството.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Предимно гледам тв7 / news 7 , че показват неща, които другите не показват - например протестите срещу плевнелийката и всекидневните протести пред президентството

Кажи чесно ?
double_facepalm.png
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Не бива форум за онлайн-бизнес да се бърка с политически мнения!Пък на който не му харесва-да не гледа!
И моля-не ангажирайте със своите пристрастия-много е глупаво!!!
 
Аз, ако гледам телевизия, гледам такава която не показва грам политика - HBO, Comedy-то, FOX. Другото ми сипват простотия. Господарите и те не стават за нищо вече. Не ги гледам от има няма новото правителство, че и по-рано.
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Не бива форум за онлайн-бизнес да се бърка с политически мнения!Пък на който не му харесва-да не гледа!
И моля-не ангажирайте със своите пристрастия-много е глупаво!!!
Това е раздел "Политика". Ти какво очакваш да има тука, да си разменяме рецепти ли?
 
От: Re: Господари на ефира се осраха тотално

Аз, ако гледам телевизия, гледам такава която не показва грам политика - HBO, Comedy-то, FOX. Другото ми сипват простотия. Господарите и те не стават за нищо вече. Не ги гледам от има няма новото правителство, че и по-рано.

+ Някоя от научно популярните, т'ва бтв, нова, тв7 яко промиват мозъци...
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Аз пък нямам телевизор, изхвърлих го преди години. Информирам се от интернет.
 
Re: От: Re: Господари на ефира се осраха тотално

+ Някоя от научно популярните, т'ва бтв, нова, тв7 яко промиват мозъци...
Да, забравих ги. За нищо не стават споменатите от теб програми. Едно време, както можеше сам да си ги местиш, щях да ги забия в дъното. Сега с тях почва кабелната ни (цифровата) от модема. И си ги прескачам. Телевизии, от които нон стоп текат такива гадости, не заслужават да се гледат. Ако исках някой да ми излива гадост в главата, щях да отида на бунището. Нито успехи имат, нито се развива нещо. Просто тяхната си безсмислена пумия. :)
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Предимно гледам тв7 / news 7 , че показват неща, които другите не показват - например протестите срещу плевнелийката и всекидневните протести пред президентството пък и ми харесва като телевизия и новинарски канал.
Г0г0 - господари на ефира тогава да си кажат, че е политическо предаване, не може едно такова шоу да се превърне в маша срещу правителството.

Ти си завършен идиот :cry:
А що тв7 не си кажат, че са политическа телевизия, не може една такава телевизия да се превърне в маша срещу президентството...
Уникален талант си :-o
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

а Маркуча какво правеше до преди няколко месеца бе?
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

От 20 и няколко минути предаване, вече 15 минути се занимават с политически неща, до тука бяха, няма такива платени мизерници, хубаво са се наредили в една телевизия с кулезич и кеворк.
И това е от както новото правителство управлява. То вярно, че синчето на единия халваджиян е лидер в протестите, ама чак пък толкова, прекаляват вече.

Айде айде, а га се ебаваха със Златка а ? гот ти беше тогава... пародия било само :) Ае са и на теб да ти накриват мирогледа, да видиш колко е яко сеир на чужд гръб... и не забравяй, че това е само пародия :D
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Факт е,че освен HBO, спорт и детските програми,другото са само реклами.Платени яко под всякакъв вид!:roll:
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Никой ли не гледа СКАТ - най-готината телевизия, която отразява нещата такива, каквито са?
/sarcasm
 
Re: От: Господари на ефира се осраха тотално

Факт е,че освен HBO, спорт и детските програми,другото са само реклами.Платени яко под всякакъв вид!:roll:

Платени репортажи и реклами. Това са повечето телевизии, на които не се застоявам, а и последно време няма какво да предложат. Имаше едно Под прикритие, което бавят и Столичаните, макар че и то изтъпя. :) Биг брадър, денсинг старс. Сори, но като се прибера от бач, последното което ми се гледа е политически теми или подскачащи ВИПове. :)
 
От: Господари на ефира се осраха тотално

Продадоха се и те за жълти стотинки, а може би не са жълти стотинки де.
 

Горе