Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

То ясно че ще е сутринта, но горе долу ориентировъчен час ? :Д Миналата година в колко започна ?
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

То ясно че ще е сутринта, но горе долу ориентировъчен час ? :Д Миналата година в колко започна ?

Казаха, че в 05:00 ще започне. Миналата почна 7:20.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

06:45 почна обновление на еCrap сайта, 07:07 някъде завърши и се виждаха пишман %.

Относно SSD - по-добра оферта от Crucial CT512MX100SSD1 512 GB eдва ли може да се намери и има. 389 лв. (+12 с доставка) / €183 / 360 лв. без доставката. Друго важно нещо, което доста хора пропускат е, че плащат и за марката, ако е някой касов „як“ продукт, и за рекламата, и за при SSD-та - мястото. Едно SSD не бива и не трябва да се пълни догоре, поне 30-35% останало място по всяко време трябва да има, за да издържи максимално дълго време. Колкото повече, толкова по-добре. В този ред на мисли е винаги по-добре да се взема SSD с повече GBs, отколкото с по-малко, само щото „еми баш толкова точно ми трябват, не повече, за ко са ми?“ И след форматирането се губят още… Алтернативата е ясна – най-новият, най-марковият и с най-дълга гаранция (10г.) - Samsung 850 Pro 512GB MZ-7KE512BW, само дето е безсмислено, тъй като при SSDs средно на 1г. идва ново поколение, нови технологии, нови скорости и прочие. На 2-3г. се менка, най-много 4. За това двойно повече кинти отгоре само заради марката, е кофти тръпка.

Аз съм доволен 5-ти месец вече с него, ако му пуснат промо (надали), даже и ще ме замислят за още едно, и още повече продажби ще направят от връщащи се купувачи.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Не знам за какво ти е ССД 512 Гб.
В реда на мисли, дето казваш че трябва да има малко свободно място - 256 ГБ са предостатъчни.
За съхранение на някакво инфо - музика, филми и тн - си ползвай хдд.

За мен най добрия диск качесто/цена е Toshiba Q Pro , ама така или иначе в емага не продават тошиби.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

всичките цени надуха, зада ги смъкнат на предишните
не ядем доматите с колците обаче
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Какви са предимставата, ако трябва да ги сравняваме директно 256-овите версии? Щото аз виждам, че е той и по-скъп откъм цена (от Crucial 256 GB), и с по-стара технология (все пак излезнал януари, другия май-юни), и циклите при него са двойно по-малки (при 4KB Random Write), което е ужасяващ факт. Отделно настрана по-малката известност при продажба на SSDs, по-малкото ревюта и пр. Аз като гледам нещо, го гледам в доста сайтове и за х-ки, и за ревюта, не просто ей така. При такава низша и с такава конкуренция, и с толкова често излизащи нови и нови модели през определени периоди, е от ключово значение да си в крак.


500 се пълнят, 200 запълнени досега. Ако бях взел 256, ~240 реално използваеми, едва ли щеше да може да позволя такъв лукс. Мине-немине време, пълнят се, хем и се чисти, но се пълнят :).


leonssss: 10-тина човека от форума може и да не ги ядат, но милиони, непосещавали никога форума, и гледащи само рекламите по ТВ, ще купят и още как. Вкл. и такива, които никога досега не са купували. Нищо не може да се направи за тях, неспасяеми случаи.


Edit: За геймърите и за пиратите, които никога не пазарят игри, не знам що:


EA Origin @ Black Friday до 75% разпродажби (до 10:00ч. на 1.12.2014г.)
Steam Store @ Exploration до 75% разпродажби (до 20:00ч. на 2.12.2014г.)
Battle.net Shop @ Winter Sale до 65% разпродажби (до 2.12.2014г.)

eBay UK разпродажби (с PayPal) | AMZN UK разпродажби (с карти) (покупка с UK адрес и доставка до BG)
eBay DE разпродажби (с PayPal) | AMZN DE разпродажби (с карти) (покупка с DE адрес и доставка до BG)

Comparison търсачки (при набелязан продукт или негов уникален номер):

Geizhals DE | Idealo DE
Idealo UK | PriceRunner UK | MySuperMarket UK | PriceGrabber UK
Пазарувай BG | ShopMania BG

Защо „Black Friday“ сделките не са реално „сделки“? @ CNN Money

189YWS0KOORD1416925559469.jpg

J2VAUSPAPZ7Y1416996133931.jpg

4SEQAP8IHEIR1416930838733.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Бате тука няма ГЕЙмърчета
Какви са предимставата, ако трябва да ги сравняваме директно 256-овите версии? Щото аз виждам, че е той и по-скъп откъм цена (от Crucial 256 GB), и с по-стара технология (все пак излезнал януари, другия май-юни), и циклите при него са двойно по-малки (при 4KB Random Write), което е ужасяващ факт. Отделно настрана по-малката известност при продажба на SSDs, по-малкото ревюта и пр. Аз като гледам нещо, го гледам в доста сайтове и за х-ки, и за ревюта, не просто ей така. При такава низша и с такава конкуренция, и с толкова често излизащи нови и нови модели през определени периоди, е от ключово значение да си в крак.


500 се пълнят, 200 запълнени досега. Ако бях взел 256, ~240 реално използваеми, едва ли щеше да може да позволя такъв лукс. Мине-немине време, пълнят се, хем и се чисти, но се пълнят :).


leonssss: 10-тина човека от форума може и да не ги ядат, но милиони, непосещавали никога форума, и гледащи само рекламите по ТВ, ще купят и още как. Вкл. и такива, които никога досега не са купували. Нищо не може да се направи за тях, неспасяеми случаи.


Edit: За геймърите и за пиратите, които никога не пазарят игри, не знам що:


EA Origin @ Black Friday до 75% разпродажби (до 10:00ч. на 1.12.2014г.)
Steam Store @ Exploration до 75% разпродажби (до 20:00ч. на 2.12.2014г.)
Battle.net Shop @ Winter Sale до 65% разпродажби (до 2.12.2014г.)

eBay UK разпродажби (с PayPal) | AMZN UK разпродажби (с карти) (покупка с UK адрес и доставка до BG)
eBay DE разпродажби (с PayPal) | AMZN DE разпродажби (с карти) (покупка с DE адрес и доставка до BG)

Comparison търсачки (при набелязан продукт или негов уникален номер):

Geizhals DE | Idealo DE
Idealo UK | PriceRunner UK | MySuperMarket UK | PriceGrabber UK
Пазарувай BG | ShopMania BG

Защо „Black Friday“ сделките не са реално „сделки“? @ CNN Money

189YWS0KOORD1416925559469.jpg

J2VAUSPAPZ7Y1416996133931.jpg

4SEQAP8IHEIR1416930838733.jpg
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Кой е участвал да каже мисля, че към 7-8, а към 10 вече 10-те намалени бройки беха уйдели:)

До колкото разбрах, в 05:00ч започвал. Също така вечерта щели да разпратят бюлетин на регистрираните потребители с най-атрактивните оферти. ;)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

.com/.net/.org трансфер и регистрация за 0.98$ от Namecheap.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Виж това за домейните е супер, ще си взема, така или иначе съм намислил няколко за покупка.
Сега разгледах офертата, на всеки час ще сменят промо офертите, така че трябва да се дебне.
Промото ще е петък и понеделник.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Те пускат много малко бройки. Миналата година така и не се вредих....
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Евалата. Явно не съм имал късмет.
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ако не им бяха боклуци телевизорите, щях да си взема :)

Нещо си в грешка, Филипс правят едни от най-качествените телевизори към момента. Факта , че по сервизите няма оплаквания от тях - говори много.
 

Горе