Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

5 години гаранция е добре.. така, че ще те издържи :lol:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56664 (още 2 теми и щеше да е 56666)
Абе не всичко е гаранция...
Те може "велико търново" да ми дадат 10 години гаранция, ама това не значи че ще си взема...[emoji2]
При тази техника има пиксели, ъгли на виждане, реални цветове, контрасти, херцове... Все неща от които филипс са на 2-3 крачки назад.... [emoji2]
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Мисля да си купя нещо за тонусче да си имам в нас..
Кростренажор или велоергометър?

Кое е по ефикасно..? Искам да изгоря някоя друга калория в шкембето, че бирите нощем ми идват в повече :lol:
(нарочно го пиша тук, ако изкочи от черния петък нещо пускайте ^_^)
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Виж това за домейните е супер, ще си взема, така или иначе съм намислил няколко за покупка.
Сега разгледах офертата, на всеки час ще сменят промо офертите, така че трябва да се дебне.
Промото ще е петък и понеделник.

А, тук вече изневери. Не вярвах, че ще мине към „другата страна“. ~200 нови gTLDs и част от причините навярно, поради които не ги използват някои.
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Нещо си в грешка, Филипс правят едни от най-качествените телевизори към момента. Факта , че по сервизите няма оплаквания от тях - говори много.

лагват, като гледаш филми
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

НИЕ вече го обявихме - а да видим :)
 
Черният петък и в Техномаркет започна:

Screenshot_from_2014_11_27_22_27_59.png


Смех отново... :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Черният петък на Техномаркет не беше ли през пролетта?
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Някои от промоциите на Техномаркет, ако не всичките, ги има от поне една седмица активни в сайта. Просто бяха изключени от търсачката им и не излизаха в списъците с продукти, но чрез Google бях намерил някои от тях.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

И Технополис паднаха заедно с Техномаркет.

Емаг още се държи, въпреки че се показва само страницата с информация за Черния петък. Май наистина са се подготвили предварително.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

В емаг пуснаха клип, където са показани някои от най-изгодните продукти :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

В малкото минути, през които работеше сайта на Техномаркет, видях че в промоциите си имат някакъв древен кинескопен телевизор. :lol:
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

10390303_10153471046982814_5643850449386459043_n.jpg
 
Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

В малкото минути, през които работеше сайта на Техномаркет, видях че в промоциите си имат някакъв древен кинескопен телевизор. :lol:

Защо пък да не пробват. То е мултифункционален - днес телевизор, утре аквариум. ;)

Като гледам как падат сайтовете се сещам за онази баба с гълъба - "Ма той умрял ма" :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Според мен няма да се минат да продадат незалежала стока и мостри стояли няколко месеца в магазините и бачкали на макс, а народа е луднал и ше им пръсне сървъра:)
 
Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Според мен няма да се минат да продадат незалежала стока и мостри стояли няколко месеца в магазините и бачкали на макс, а народа е луднал и ше им пръсне сървъра:)

Що за бг търговец си, ако не изхитриеш когато българина е в най-голямата си летаргия. :)

Всяка година едно и също...не знам кой какво чака по тези промоции, но пазарувайте умно. Не евтино, а умно, дано намирате разликата. :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Слагаме RAM в сървърите може би
laughing5.gif
dollars.gif


Btw, а тая тема падна форума преди 10-20 мин. There are currently 377 users browsing this thread. (8 members and 369 guests). Всеки гост гледа тази тема.
 
Последно редактирано:

Горе