Готов писан сайт за фирма за климатици

KOMAPA

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Моля темата да бъде изтрита!

Може да се разгледа на адрес: www.vaiabg.com (домейнът се продава отделно и няма нищо общо, просто го ползвам за демонстрация)

Въведена е някаква демо информация.

Сайта е писан по поръчка преди 2 години, но в крайна сметка е отказан от некоректен клиент.

По желание на клиента могат да се добавят допълнителни метатагове и опенграф без допълнително заплащане.

Има изградена собствена администрация от където може да се променя 99% от съдържанието.

Всички работни файлове са в наличност!

Приемам запитвания на milenkov [at] pacom [dot] bg

Цени:
- 1800.00 лв. - пълен код на цялата система + темата в работен PNG
- 500.00 лв. - еднократно с хостната при нас система и без FTP достъп (до като смъртта ни раздели)
- 150.00 лв. на година с хостната при нас система и без FTP достъп (2 годишен договор)
- 20.00 лв. на месец с хостната при нас система и без FTP достъп (6 месечен договор)

За всеки клиент се осирурява съдействие за обучение за управление на сайта както и промяна на темата за уникална визия.

Отделно се заплащат хостинг и домейн на стойност 66.00 лв. на година.

Всички цени са без начислен ДДС
 
Последно редактирано:
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Разгледах го има какво да се поработи по него ..
error.jpg
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Т'ва верно да не е неква ебавка?
Нали знаете че тук е форум за уебмастери и повечето хора са наясно с нещата?
Имам в предвид, обявата е добре описана, но мястото за търсене на балъци не е тук.
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Доста впечатляваща е цената за хостинг без достъп :beer:

П.С.
И ако нямаше непрекъснато подбиване на цените сега и ние можеше да работим за подобни суми, а и за по-високи, както беше преди няколко години. После не търсете вина в другите(държавата), че не се изкарвали пари в България...
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

до като смъртта ни раздели

2528072_F.gif
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Цената е много надута за 2 годишна недовършена система, а това с липсата на FTP достъп си е убиец направо.

Кой разумен човек ще се навие на тези условия не знам.
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

За тия 1800 лева, какво точно получавам???? Дизайна - мъкааааааа, за една администрация 1800 лева? Че аз по - добре една Joomla и един Premium Theme и 100 пъти по-евтино и по-гот, ще изглежда...
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Цената е много надута за 2 годишна недовършена система, а това с липсата на FTP достъп си е убиец направо.

Кой разумен човек ще се навие на тези условия не знам.

Свършили са FTP ACC-тата на хостинга :D
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Доста впечатляваща е цената за хостинг без достъп :beer:

П.С.
И ако нямаше непрекъснато подбиване на цените сега и ние можеше да работим за подобни суми, а и за по-високи, както беше преди няколко години. После не търсете вина в другите(държавата), че не се изкарвали пари в България...

Съгласен съм :)
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Много ме радват коментари свързани "Джумла"-та - нека да дават мнения хора, които сами са писали цяла система. Тия с коментарите за Опенсорс системи да си траят моля.

Относно ФъТъПъ-то предполагам знаете защо е, все пак не искам някой малоумник да продава за 100 лв. това, което съм направил само защото си го е взел "хитро" под наем.

Ако има желаещи да обсъждаме системата и цената да се свържат с мен а не да "оакват" темата. Някои хора работят...
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

http://themeforest.net/ - ами да, някои работят и виж какви теми правят какво чудо, на "опен сорс" - ти това лайно, което си "изработил" нямаш право да му търсиш такива пари от хора, които са наясно с опен сорс системите и какво предлагат те
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

http://themeforest.net/ - ами да, някои работят и виж какви теми правят какво чудо, на "опен сорс" - ти това лайно, което си "изработил" нямаш право да му търсиш такива пари от хора, които са наясно с опен сорс системите и какво предлагат те

Ами трийте я тая тема... като за теб е "лайно" покажи какво си сътворил ти! Аз твоя труд не го оплювам. Давай, покажи какъв си мъж и ме банни - хич не ми и пука!

Аман от псета дето само лаят а не хапят!
 
Последно редактирано:
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Кой пък ще те банва, и не съм псе, само защото ти коментирам лайното, което си мислиш, че е нещо велико. Аз ти казвам, че за 3 дни ще купя и ще инсталирам и сложа тема от themeforest.net и ще я направя на сайт както си искам и ще бъде 100 пъти по-добра, да не говорим, че ползваш собствена система, което е супер лошо, със сигурност не е толкова защитена като уордпресс, а и ако трябва да пипам нещо в кода ще бъда в небрани лозя. Цената ти е смешна, това е истината, приеми го. Да не говорим, че за всяка 1 промяна по сайта ще се налага работа сериозна от програмисти, а в опен сорса има 100 000 + добавки готови за инсталиране.
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

:) Пича тепърва прохожда в занаята, ще му станат някой работи ясни ама явно по - трудния начин.

Мир и Любов
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Ами трийте я тая тема... като за теб е "лайно" покажи какво си сътворил ти! Аз твоя труд не го оплювам. Давай, покажи какъв си мъж и ме банни - хич не ми и пука!

Аман от псета дето само лаят а не хапят!

Е какво би избрал според теб, някой разумен човек, твоят къстом сорс и твоя Theme или Joomla и тези Themes:

ТУК

ТУК
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

Един съвет, ако щете го приемайте - АКТУАЛИЗИРАЙТЕ СИ ЦЕНИТЕ - http://www.pacom.bg/home/index.php?page=web-design&mcat=3 - План Икономичен 850 лева?!?!?!?
 
От: Готов писан сайт за фирма за климатици

:) Пича тепърва прохожда в занаята, ще му станат някой работи ясни ама явно по - трудния начин.

Мир и Любов

Колкото до прохождане - работя от 10 години в "занаята".
 

Горе