Група набира фрийленсъри

От: Група набира фрийленсъри

Отрицателен айтрейд и от мен.
Вчера го засякох няколко пъти в темата, днес също. Ако е имал да каже нещо, получи възможност.
 
От: Група набира фрийленсъри

Да.. аз са накъсах да им работя а накрая пича изкара 1 работна заплата от нас.... че и чуждестранни сайтове... да са БГ да кажеш че е зел там 10-20 лева ама...
 
От: Група набира фрийленсъри

От мен не е изкярил много, но въпросът е принципен. Докато пращах файловете, беше на разположение на секундата. В момента, в който пуснах последните, се покри.
Смешното е, че парите, които ми дължи са толкова малко, че дори нямаше да си ги търся, ако бяха останали на тази сума. Обаче в тази ситуация просто не остави избор. Ще излезе, че поощрявам некоректните.
 
От: Група набира фрийленсъри

Иначе емейла хубаво написах чак да ти е готино кат го четеш :)
А ето го и него Без име.jpg
 
От: Група набира фрийленсъри

Ааа и виждам същия потребител сега пак си чете темата нека поне да се оправдае с нещо...
 
От: Група набира фрийленсъри

И аз ги чаках за поръчка, откакто се появи темата. И сигурно щях да чакам с трепет още. Благодаря за предупреждението. Благодаря и на групата, че не ме излъгаха. Значи, в цялата грозна работа има и нещо хубаво - досрамяло ги е. А това си е ценно качество в нашите безсрамни дни.
 
Да, и аз след 100те думи пробен текст не са ме търсили, въпреки че бях "нает"... Наистина явно ги е досрамяло. Благодаря за предупрежданието и аз. А доли има нячин някак си да се знае ИПто на такива хора и да се проверява и-мейлът от кой е подаден (без това да е незаконно вникване в лична информация)?
 
От: Група набира фрийленсъри

Аз преведох от вогонски английски 10 текста, но поне тематиката беше приятна - изкуство. Караваджо, Веласкес, Рафаело... Текстовете бяха с отвратително качество, но след превода и стиловата редакция станаха муцунки.
 
Последно редактирано:
Ами... аз имам съвет за порязаните: ако си пазите текстовете - търсете си ги от гугъл и като излязат ги рипортвайте или на контaкта на сайта си кажете.


Резултат от поста ми:
1 - Дори и да не го направите, ще ги хване страх, че ще им излезе лошо име (или дори ще ги обвинят в нещо копувачите) и ням да ги продадат, щото току-виж наистина сте го направили.

2 - Правите го, излиза им лошо име, разтръбява се и воала! Няма вече токова нещо като тяхното.


ПС: Приемам, че има повече от 1 човека, но ако е един и е изцоцал толкова - евала, ама само да си беше направил друг акаунт, че хората да не те виждат като четеш... А, да - и не пробвай много с новите акаунти, че форумите могат да блокират и по ИП.
 
От: Група набира фрийленсъри

И аз ще следя. Интересно ми е да видя дали ще излязат и къде ще е ( ако се случи)...
 
От: Група набира фрийленсъри

На мен 2-пъти ми платиха и след това им направих пробна статия и от тогава не са писали - 4 дена...
 
От: Група набира фрийленсъри

Аз пък няма да след защото знам къде какво съм качил :)
Ама незнам дали ще има ефект като рапортна.... защото това което качвах е copy/paste от едни сайтове във другите сайтове за обяси :(
 
От: Група набира фрийленсъри

ааа ама са ти и платили смятаи напред си :D
Ся тряя да черпиш по една бира колегите си :D
 
От: Група набира фрийленсъри

Колегата, на когото са платили, да почерпи поне по една виртуална бира :)
 
От: Група набира фрийленсъри

Темата е изчерпана.В кофата.
 
От: Група набира фрийленсъри

Здравейте, заинтересуван съм от работата.Ако е все още валидна молиа за имейл за връзка с групата!
 
От: Група набира фрийленсъри

Здравейте, заинтересуван съм от работата.Ако е все още валидна молиа за имейл за връзка с групата!

Изглежда те е домързяло да прочетеш цялата тема:).
 
От: Група набира фрийленсъри

Аз също получих 3 поръчки от тях. И да не повярвате - платиха ми всичко. Но сега като чета темата и мисля, че няма да работя повече за тях. Между другото по едно време ми бяха писали, че им се сринала системата и ще отнеме време да я възстановят, ако това е някаква надежда за "изгорелите". Може и да има шанс да ви платят някога... Знам ли? Благодаря на всички, че писахте в темата, за да си помисля следващия път дали да приема поръчка от тях.
 
От: Група набира фрийленсъри

Ако причината е срив в системата им, можеха просто да напишат в темата или като имейл едно съобщение до всички. Това би им спестило много негативи, а и вероятно хората щяха да проявят разбиране.
 

Горе