Група набира фрийленсъри

От: Група набира фрийленсъри

Да.Аз мисля че потребителят който пусна темата тук е един от нас. В смисъл мисля че и той работи за тях, но наистина - би трябвало да е наясно и да драсне два реда тук, да обясни че имат проблем, за да не се стига до толкова отрицателни мнения.
 
От: Група набира фрийленсъри

Не съм от засегнатите но "срив в системата" е едно доста разпостранено в нета и удобно оправдание. Бъдете сигурни, че зад всяко "срив в системата" обикновено се крият други проблеми.....
 
Последно редактирано:
От: Група набира фрийленсъри

Авторът на темата влизаше поне по 4-5 пъти на ден тук да чете, след първия сигнал. Ако е имал да каже нещо, получи възможност.
Аз и преди споменах, че нямаше да търся парите, ако бяха останали на тази сума, но можеха поне да кажат, че имат проблем. А те се скриха. Тъпо от тяхна страна.
 
От: Група набира фрийленсъри

Авторът на темата влизаше поне по 4-5 пъти на ден тук да чете, след първия сигнал. Ако е имал да каже нещо, получи възможност.
Аз и преди споменах, че нямаше да търся парите, ако бяха останали на тази сума, но можеха поне да кажат, че имат проблем. А те се скриха. Тъпо от тяхна страна.
Да! Абсолютно съм съгласна с теб! Имаха време да реагират преди да започнат да се сипят негативи по техен адрес!
 
От: Група набира фрийленсъри

Ей ей ей , такива не се наричат група , а измамници . И какво по дяволите е СРИВ В СИСТЕМАТА ??? Те да не си записват на някакъв банк КМС кой колко пари трябва да получи ? Само бан за такива , хубаво е че са баннати .

http://www.predpriemach.com/member.php?u=5006
 
От: Група набира фрийленсъри

До всички, които не са получили парите си от МД Груп! вижте какво ми писаха току - що:
"Целият ресурс, който имахме беше изгубен! В момента възстановяваме целият ресурс, което е много трудно.От друга страна можем да кажем, че всички, които създадоха лошо име на групата, след като оправим всичко и заплатим на всички чакащи - няма да бъдат допуснати в групата по-нататък."
 
От: Група набира фрийленсъри

Хората воубще не ги интересува , можеше да напишат един пост в темата , не да се крият като мишки , поне на мейлите да отговаряха. Типични мишкарско индийски истории!
 
От: Група набира фрийленсъри

А казаха ли защо се криха толкова време. Преди да баннат автора на темата, той получи възможност да даде информация, но явно не е имало какво да кажат.
 
От: Група набира фрийленсъри

Казаха, че 0,1 % от нас ще повярват и ще ги разберат, и поради тази причина не са писали на никой.


Е мама му деба, що ли си мисля че ти имаш нещо общо с ГРУПАТА измамници ? Много гнило звучиш... Единствено на теб платили , само на теб отговарят , много странно бе момиче.

Ще ме подкрепи ли някой ?
 
От: Група набира фрийленсъри

Нямам нищо общо, освен че съм писала 2-3 пъти за тях. Просто Ви казвам какво ми писаха вчера, а каква е причината да пишат на мен - нямам никаква идея.
 
От: Група набира фрийленсъри

"Казаха, че 0,1 % от нас ще повярват и ще ги разберат, и поради тази причина не са писали на никой."


Меко казано странен довод. И понеже само 0.1% ще им повярват са предпочели да не им повярва никой? То бива сбъркана комуникация, ама чак пък. :) Имаш-нямаш общо все едно. Доверието на хората се печели с честност, а не с поведение на ощипана госпожица. (В случая говоря за групата, не за теб.)
 
От: Група набира фрийленсъри

И аз мислех да се ровя , но TUGER ме изпревари , евала !
Хайде ся банвайте я тая измет и да си нямате повече работа с такива .
 
Не, нека не банват момичето - да каже какво прави като не е с тях, ами пише от тяхно име... Веднага пък вие - да банват! Нека си каже!
 
От: От: Група набира фрийленсъри

Наистина ли нямаш нищо общо ? - http://freelanceforum-bg.com/index.php?showtopic=492 ?!?

Това е пуснато преди да се "размиришат" тук. Сега ако получа запитване за тях, уведомявам хората, за темата тук. А на тези които съм писала по-рано ще им изпратя по един имейл с линк към тази тема.
 
От: Група набира фрийленсъри

Аз съм честен човек и тъй като не обичам да ме лъжат и знам колко е неприятно, никога не бих излъгала хората. Давам им имейла им да пишат, но ги предупреждавам и за тази тема. Така всеки сам си прави избора.
 
От: От: Група набира фрийленсъри

Направо я банвайте , или пък да покаже скрийнове от мейлите с точна дата, и да не са едитвани , иначе директно бана! Според мен така е справедливо.
 

Горе