Група Haters

От: Група Haters

ye2b.jpeg
 
Просто вкарайте малко акъл. На мен над 30-40% от доходите ми идват благодарение на клиенти намерени във форума. Около 10% от инвестициите си намирам в този форум.

Има още доста народ като мен. Не виждам защо трябва да се товарим с душевната помия на шепа социопати, които очевидно прекалено озлобени от скапания си бачкаторски живот, решават да се правят на големи пред клавиатурите.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Група Haters

Абе ти страшни клиенти имаш, направо да ти завиди човек на великите сайтове, как беше - за цял месец по 2 евро на сайт, евала, хващай се омитай от темата, а впрочем фозито провокиран от 1 червена репутация, вижте какво ми пише на лично:


Да ми папаш хуйчето не мито и не бръснато Злобей докато аз си пека гъза на морето и върви бачкай за жълти стотинки смешно келеменце

Тамън те бях забравил, сега пак ми даде повод да ти се присмея

Бахти смешния тип. Да ти се спукат хемороидите дано

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34929 - пък тук друго разбирам - апропо - кога си на морето? на 29-ти отиваш или се прибираш? Мега малумен е, шляпайте му червено.
 
Да, изнерви ме и си изсрах извън полезрението на останалите, нещо, което предлагам да се прави и от останалите ;) Но тъпо и ограничено парче като теб едва ли би ме разбрало.

И да, бях 10 дни на море, сега заминавам 10 дни на Пирин.
 
От: Група Haters

Мисля, че е време да се разкарваш от темата.

Цитат от фози от страница 1
Нямам думи... Поне като си имате група вече, хейтете там всичко живо на воля, вместо да изливате помията си публично пред останалите 11 333 (към този момент) потребители.
Точно пък тази група мисля да я ползваме да синхронизираме хейта към определени пачаври като тебе.
 
От: Група Haters

Мисля, че е време да се разкарваш от темата.

Що да се разкарва? С таза фраза ( "Да ти се спукат хемороидите дано" ) се превръща в кандидат hater. :)
 
Оооо harkone, ти ако знаеш аз на какво съм способен, 10 дни и нощи членовете на тази група няма да можете да си намерите място с надеждата да ви хрумне нещо, с което да ме затапите.

Но както казах, не му е мястото публично да се прави просто заради насочеността и аудиторията на форума. Просто Алъна е тъпо парче и се чудя защо някои му се връзвате.

Даже съм навит ей така да се хванем и да се тварим всички подред колкото да излеем негативното, с условието нищо да не се взима навътре и ако се видим на улицата да не се гледаме на кръв. И още по-малко да си гледаме собствената кръв, което би станало ако алънфорта го видя някъде. Но предвид портрета, който съм си изградил за него за пъпчив, грозен и изгърбен клошар вечно с пишка в ръка, едва ли бих имал невероятната възможност да го видя някъде освен закотвен да мишкува пред компютъра.
 
От: Група Haters

Да ми ******* :lol: :lol: :lol: :lol: Абе Фозьо къде ги учиш тия лафчета :clap:
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Група Haters

Да ми ************ :lol: :lol: :lol: :lol: Абе Фозьо къде ги учиш тия лафчета :clap:

По цяла нощ не спя, за да ги мисля. ;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Група Haters

Не се псува така. Това е пуберска псувня на уонаби хейтър. Истинския хейър би казал "Да го нашмуля между на майка ти дебелите космати филии" :twisted:
 
Re: От: Група Haters

Не се псува така. Това е пуберска псувня на уонаби хейтър. Истинския хейър би казал "Да го нашмуля между на майка ти дебелите космати филии" :twisted:

Е, уча се, де. Наскоро ме пусна пубертетя, нормално. И кво викаш:

"Алъне, да го натаралянкам у на мама ти космарляците."

Тъй по-добре ли ми се получава?
 
От: Група Haters

Много насериозно го зехте :rolleyes: . Туй е Интернета бе, ко ви пука какво бил казал някой си за вас. Всъщност то това му е и забавното - да гледаш как отсрещния ти се пеняви и наема. Да не си направи човек майтап... Ако толкоз се вживявате, ще взема да откажа хейтинга (тъй май му се вика). Чак такива отрицателни емоции не ми е цел да предизвиквам.

ПС: Редрум напредва. Ама у 'клуба' уж гледаме да наблягаме на изтънчения сарказъм повече... :rolleyes:
 
Re: От: Група Haters

Много насериозно го зехте :rolleyes: . Туй е Интернета бе, ко ви пука какво бил казал някой си за вас. Всъщност то това му е и забавното - да гледаш как отсрещния ти се пеняви и наема. Да не си направи човек майтап... Ако толкоз се вживявате, ще взема да откажа хейтинга (тъй май му се вика). Чак такива отрицателни емоции не ми е цел да предизвиквам.

ПС: Редрум напредва. Ама у 'клуба' уж гледаме да наблягаме на изтънчения сарказъм повече... :rolleyes:

При положение, че си дошъл да направиш някой лев, да намериш клиенти или да научиш нещо, не смятам, че има място за такива мнения. Тук не е някой авто форум, където да се хранят селяндурите.

Като толкова ви кефи да си хейтвате, хейтвайте си прайвит. Ей на, направихте си група, който иска да влиза и да чете там какво и за кого пише. Защо е нужно половината от мненията във всяка пусната тема да са хейтърски?

П.С.: Изтънчен сарказъм и АлънФорт??? То тоя си говори като див селски бек, отраснал да събира мидички и недочувал преподавателска реч.
 
От: Re: От: Група Haters

При положение, че си дошъл да направиш някой лев, да намериш клиенти или да научиш нещо, не смятам, че има място за такива мнения. Тук не е някой авто форум, където да се хранят селяндурите.

Като толкова ви кефи да си хейтвате, хейтвайте си прайвит. Ей на, направихте си група, който иска да влиза и да чете там какво и за кого пише. Защо е нужно половината от мненията във всяка пусната тема да са хейтърски?

П.С.: Изтънчен сарказъм и АлънФорт??? То тоя си говори като див селски бек, отраснал да събира мидички и недочувал преподавателска реч.
Аз развих тия маниери заради средата тук. Ако бяха все що-годе възпитани мембъри и ако имаше някаква атмосфера на взаимно уважение, аз нямаше да се държа като сельо. Тук едно 40% са мързеливи и прости келешчета, 20% - дърти и цинични тарикати, и 15% скамери.

Алън не съм го мярнал да е изръсил нещо суперпросташко или гнусно. Агресивен е, ама приказките му не са особено "жегващи". Ползва типичен онлайн жаргон, полупреведен, или буквално преведен от английски. Горе-долу какъвто е и моя репертоар.
 
От: Група Haters

Бахти като някакви квартални бабки спорите, и се кълнете, сега не че искам да се навирам и аз между шамарите ама не мога да не благодаря, че ме разсмяхте много яко :).
 
Бай дъ уей, че Нокето познава Алъна, може ли да ми сподели защо във всяко второ негово мнение присъства думата "апропо" напоследък. Това ли е новата думичка за тази година, която е научил?
 
От: Re: Група Haters

Бай дъ уей, че Нокето познава Алъна, може ли да ми сподели защо във всяко второ негово мнение присъства думата "апропо" напоследък. Това ли е новата думичка за тази година, която е научил?

Какво ти пука селянин, да не пейстна други съобщения дето псуваш като див селянин, простак такъв.
 
От: От: Група Haters

Ама у 'клуба' уж гледаме да наблягаме на изтънчения сарказъм повече... :rolleyes:
Ам` кат` гудихте заглавка "Група Haters", `ората с ниско Ай, Вай! Кю си го `зимат на каксигоразбират.
Друго щеше да е "La Groupe de sarcasme" - хем елегантно, хем нежно.
Ама, пусто, нали `се към ингилизки избива...
 
От: От: От: Група Haters

Друго щеше да е "La Groupe de sarcasme" - хем елегантно, хем нежно.

Мани, ще ги избие на фетишизъм с мимове и фанфари.

По темата - хейтърът си е индивидуален състезател by default, к'во ще прави в група? Изключение правят само Чуждестранния легион и некои балкански народности.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Група Haters

Какво ти пука селянин, да не пейстна други съобщения дето псуваш като див селянин, простак такъв.

Виж ся моето момчЙе. Така на мйеко ще ти говоря, че хем си от този край, хем малко мйек ми мязаш.

Първо - Пейстни други съобщения, но проблематико. Защото от седми юли 2010 година до ден днешен аз съм ти пратил само едно и ти вече го копна тук. Преди това нито съм ти писал, нито съм се занимавал с плъхове като теб.

Второ, моето момченце, аз може да псувам като каруцар, но едно, че го правя само на лично, за да не занимавам другарите от форумът, второ псувам само такива като теб. Просто ти говоря на обичайният селски диалект, който си свикнал да чуваш докато майка ти те налага с точилката по кухата кратуна. Видиш ли, ако ти говоря нормално или ХЕНтелигентно се опасявам, че няма да ме разбереш.

Капиш?

Апропо, знаеш ли какво означава "апропо" защото в повечето случаи малко неправилно го включваш в речите си омайни.
 

Горе