Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Ми ей така да се похвали :lol:
Или измисля неща в движение. Нали знаеш, това е интернет, никога не можеш да бъдеш сигурен :)
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Много моля, 9 страници безмислени спорове! АКО НЯМАТЕ НАМЕРЕНИЕ ДА СЕ ВКЛЮЧВАТЕ В ГРУПА, ТО ТОГАВА НЕ ПИШЕТЕ ТУК!

Не случайно в началото съм сложил линк към другата тема, където да разисквате и да спорите за всякакви неща свързани с куриерските фирми.



А колкото до групата... Правим я в края на седмицата. Ако някой желае все още да се включи, нека ми пише.
 
Последно редактирано:
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

И какво общо има тогава твоя случай с темата за куриерите?

Ми например, че доставям много с куриер, както написах по-горе, и пак както написах, благодарение на това имам цени, на които ти гледаш днес като малко дете пред коледна играчка, докато ми обясняваш колко всъщност бъркам.


Ако беше обяснил, че ти доставяш още в началото щеше позицията ти да бъде по-ясна. Но ако не беше така на 100 пратки да платиш 30-40лв доставки няма логика.

Впрочем и твоята схема е удачна само до определен момент.
Напротив, удачна е над определен момент, а не до. Колкото до пратките - напротив, има логика. 2012та имах доста по-малко клиенти и значително по-висока цена. После започнах да дотирам цената (тук говоря именно в случаите, в които използвам куриер), и това увеличи клиентите доста, което пък намали цената ми към клиентите и този процес малко по малко върви все в тая посока. Целта е куриерската ми услуга да стане толкова ниска като цена, че да мога да обявя безплатна доставка навсякъде в страната, а дотацията от моя страна да е минимална.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Това което правиш е изгодно само при стоки с над определена стойност. При една серия от поръчки с ниска себестойност ще забравиш и за безплатните доставки и за дотациите
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Ми например, че доставям много с куриер, както написах по-горе, и пак както написах, благодарение на това имам цени, на които ти гледаш днес като малко дете пред коледна играчка, докато ми обясняваш колко всъщност бъркам.
Защитаваш тезата за безплатна доставка, която накрая излезе организирана със собствен транспорт? Сега ми разправяш какви цени си имал при куриерите и може би трябва да ти завиждам или? Знаеш ли как ми пука, какви цени си имал и какви имаш, след като така или иначе аз не плащам доставките - нито преди, нито сега. Просто ЕКОНТ скочиха над разумната граница и ме принудиха да потърся алтернатива, защото клиентите щяха да почнат да мърморят.

Спиди нещо тази седмица имат проблем със системата. Доста се чупи модула :)
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Някой може ли да подаде инфо, дали групиралите се до сега са събрали искания оборот, за да се даде 30%?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Някой може ли да подаде инфо, дали групиралите се до сега са събрали искания оборот, за да се даде 30%?

Те още не са подписали договор, ти искаш да са направили 10 000 лв оборот в транспортни услуги за да хванат 30%....
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет, имам група с 30 % отстъпка. Всеки който желае да се включи моля да се свърже с мен за подробности. Благодаря.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет, имам група с 30 % отстъпка. Всеки който желае да се включи моля да се свърже с мен за подробности. Благодаря.
И искаш да ми кажеш, че при включването на нов член всеки път се събирате, за да преподписвате договора?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Спиди нещо тази седмица имат проблем със системата. Доста се чупи модула :)

Кой знае изведнъж колко търговци са минали на Спиди и модула е започнал да издъхва :).
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Не е необходимо събиране. Всеки може да сключи Договор с еконт в най-близкия до него офис. Договора е за групови отстъпки с който влиза в групата и започва да ползва условията по нея.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Не е необходимо събиране. Всеки може да сключи Договор с еконт в най-близкия до него офис. Договора е за групови отстъпки с който влиза в групата и започва да ползва условията по нея.
На мен от Еконт ми казаха друго - че всеки път, когато се приеме нов член в групата, трябва всички да преподписват. Няма логика аз да мога да се включа в някаква група без знанието на останалите членове.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Пусни договора тук, да го видим.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет отново,
Тъй като не винаги съм на линия моля всички които имат интерес да се включат в групата с 30% отстъпка от Еконт да ми звънят директно на телефона 0878354935. Благодаря
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Ние преминахме към Спиди вече, но все пак следя темата.

Какъв е смисъла на Еконт от тая дандания, като всякакви фирми и отвсякъде могат да се сдружат и да ползват максимални отстъпки?!?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Какъв е смисъла на Еконт от тая дандания, като всякакви фирми и отвсякъде могат да се сдружат и да ползват максимални отстъпки?!?


Няма смисъл защото няма мисъл. Политиката на Еконт е лишена от логика.
От Bazar.bg вече са обявили свалянето на отстъпките си за подготовока до 10% но пък комисионната, която дават за подготовка през тях се увеличава със 70%, т.е. предположението ми се оказа вярно - еконт и olx ще запазят своите 40% отстъпки а базар вече преразпределя по-голяма част. Очевидно целта на Еконт е отстъпките за крайния потребител без договор да не надвишава 10% за да се чувстват бизнес клиентите с договор привилегировани. Но пък с глупавата си политика губят едновременно клиентите с договор тъй като Спиди им предлага много по-добри цени и също крайния потребител, който дори без каквито и да е договори и отстъпки ще може да праща офис-офис по-евтино отколкото през Еконт. Развръзката ще е в следващите дни. Интересното ще стане, когато и olx информират за промените, сега повечето клиенти на Еконт не са и чули за това. Тогава ще стане голямата навалица към speedy. Забелязвам, че Спиди продължават ударно да откриват нови офиси и вече са достигнали 80% покритието на Еконт.
Добре ще е тези от вас сключили наскоро договори със Спиди да давате приблизителни нива на отстъпки, които се получавате тъй като чувам доста различни цифри и явно всичко е въпрос на договорки. Това ще е полезно за всички, които в този период плануват смяна на куриери но и за тези, които искат да си останат на Еконт за да им напомнят на управителите а те на шефове в ЦУ колко грешат.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Той само форумът чете и наблюдава… Пишете му на е-поща, вместо да се „чака“ наготово.

Павел Певчев: [email protected] / [email protected]
+359 889 523 711

Гледам има профил: econt express с последно влизане от 06.04.2011. Може да се поразпише у темата, ако някой му даде връзка по е-поща И като SMS.

[video=youtube;RAb7Epsdto4]https://www.youtube.com/watch?v=RAb7Epsdto4[/video]

[video=youtube;RMxL1PcMRew]https://www.youtube.com/watch?v=RMxL1PcMRew[/video]

Общо взето 4-мата отговарят за това: ВИДЕО. 3-мата прокуристи и основателят.

[email protected] / [email protected]

Валентин Пенчев: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

При подготвяне на пратка, с услугата „Указания“ можете да посочите за изпълнение всякакви указания към куриера.
Предизвикваме ви да зарадвате свой близък, който скоро има празник, като направите указание към куриера да пусне любимата му песен от YouTube. Разкажете ни каква е била реакцията на получателя или я споделете записана на видео.
:cry: Тия са на хероин :lol:
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

:cry: Тия са на хероин :lol:


WTF :cry: ?!?! Вместо да си гледат куриерската услуга - навременна, коректна, евтина, те правят шоу.

Единият им офис още помня как в 6 без 15 ни звънят и "Алоу, елате си вземете пратката, не можем да я приемем, това е отрова". Ама няколко часа по-рано я приемат, от същата пратка сме пращали и друг път, а по-принцип ежедневно пращаме отрови. Айде в 6 без 15 мисли как да я вземеш и да я пратиш със Спиди, че си обещал на клиента и пратката е за 2000 лв.

Та да оставят шоуто... друго е важно.
 

Горе