Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Той само форумът чете и наблюдава… Пишете му на е-поща, вместо да се „чака“ наготово.

Знаеш ли колко им пука за мнението на клиента на разни "шефчета", които много са си повярвали.
Връзката с тези от клипчето трябва да се осъществява чрез собственици на офиси, те трябва да са и най-мотивираните като пряко засегнати. За съжаление вместо на тях да гледат като на партньори, те са изолирани при взимането на важни решения и научават за промените почти наравно с клиентите. Под постоянната заплаха за някакви санкции, тези момчета, болшенството бивши куриери не смеят да гъкнат. Те са благодарни на съдбата и на тези "божества", че от едни обикновен служители им е дадена възможност да развият бизнес и да си докарват 5 цифрени суми. Живеят със заблудата, че някой мисли за тях и им защитава интересите....
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Относно групата и аз искам да се включа, дайте координати някакви, че съм нов тук и не мога да пиша на никой :)
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Е, това е ясно, че „собственците на офиси“ не смеят нищо да кажат. Щеше да бъде парадоксално, ако се беше случило това в Абсурдистан. За това от най-долу крайните клиенти би следвало да поемат нещата в свои ръце, а не да бъдат обгърнати в joint ventures-подобна какафония.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Привет 0878354935 :)
Мария, ще ми пуснеш ли частта от договора свързана с включването в групата? Благодаря.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Мисля че вече мина 1 месец от съобщение на Еконт за разваляне на старите договори. При мен все още стои остъпката в онлайн модула им. Как е положението при вас? Да не би да се отказали от тази идея вече?
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

От 1 май влизат новите промени. Чу се слух, че ще махнат и бонус точките, така че използвайте си ги.
 
От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

От 1 май влизат новите промени. Чу се слух, че ще махнат и бонус точките, така че използвайте си ги.

Бонус точки няма от няколко месеца.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Колко човека се събрахте за Еконт? може да поискате групова оферта и от Спиди за да се прехвърлите при тях :) може да излезе и по-изгодно
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Влязоха ли в сила новите тарифи, нали от 1-ви щеше да влизат новите цени....
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

И аз цъкнах през акаунта - 3.36 лв. Обаче цъкнах и през системата на bazar.bg.... До ДОМАШЕН АДРЕС В ШАБЛА - 7.53 ЛВ, ДО ОФИС НА ЕКОНТ В СМОЛЯН - 3.82 ЛВ., ДО ДОМАШЕН АДРЕС В СТАРА ЗАГОРА - 6.09 ЛВ. В OLX e същото ... Найс, а :) Всичко това с наложен платеж 19.99 лв. и 1 кг. За по големи пратки и наложени платежи става страшно! Който си прави пратките от тея двата сайта ще му е малко неудобно, е не на него, а на клиентите му де :)
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

И аз цъкнах през акаунта - 3.36 лв. Обаче цъкнах и през системата на bazar.bg.... До ДОМАШЕН АДРЕС В ШАБЛА - 7.53 ЛВ, ДО ОФИС НА ЕКОНТ В СМОЛЯН - 3.82 ЛВ., ДО ДОМАШЕН АДРЕС В СТАРА ЗАГОРА - 6.09 ЛВ. В OLX e същото ... Найс, а :) Всичко това с наложен платеж 19.99 лв. и 1 кг. За по големи пратки и наложени платежи става страшно! Който си прави пратките от тея двата сайта ще му е малко неудобно, е не на него, а на клиентите му де :)

За всички ли са премахнали отстъпките т.е интересувам се като потребител на olx дали ще ме дерат с голяма доставка.. :Д
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Цените са за всички, които си правят пратките през базара и olx.


За всички ли са премахнали отстъпките т.е интересувам се като потребител на olx дали ще ме дерат с голяма доставка.. :Д
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Здравейте,

Ние имаме доста голям оборот и в момента работим с други куриери, бихте ли ми казали за 1 пратка от 2-5 кг, цената е 9,90 лв. и евентуално ако сме в таква група с нужния оборот ни се прави 30% отстъпка? Тоест 6.93 лв. офис - адрес? Или аз се бъркам нещо, защото ако е така / тарифата я гледам от сайта на еконт / цената е ужасно висока. А напоследък не съм доволен от куриера и се чудя възможно ли е да мигрираме към друга куриерска фирма? И още един въпрос / най-вероятно глупав / еконт предлагат ли услугите с наложен платеж за Румъния ? Ще съм Ви изключително благодарен ако някой ме просветли, съответно ако можем да получим добри цени / или поне такива с каквито сме в момента / достигането на оборот 10,000 няма да е трудно.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Оборот само на куриерската услуга, нали не се бъркаш. Трябва да пращаш по над 2000 пратки месечно, че да се включиш в А отбора :)


Здравейте,

Ние имаме доста голям оборот и в момента работим с други куриери, бихте ли ми казали за 1 пратка от 2-5 кг, цената е 9,90 лв. и евентуално ако сме в таква група с нужния оборот ни се прави 30% отстъпка? Тоест 6.93 лв. офис - адрес? Или аз се бъркам нещо, защото ако е така / тарифата я гледам от сайта на еконт / цената е ужасно висока. А напоследък не съм доволен от куриера и се чудя възможно ли е да мигрираме към друга куриерска фирма? И още един въпрос / най-вероятно глупав / еконт предлагат ли услугите с наложен платеж за Румъния ? Ще съм Ви изключително благодарен ако някой ме просветли, съответно ако можем да получим добри цени / или поне такива с каквито сме в момента / достигането на оборот 10,000 няма да е трудно.
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

Точно за оборот говорим, защо да са 2000 пратки? Ние не пращаме само по 1 кг пратки :)
 
От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

При над 10хил. лв. месечен оборот в транспортна услуга трябва да е унизително за теб да се молиш на който и да е да те включи в някакво ТКЗС. С такъв оборот се правят индивидуални договорки и следва да си издействаш много по-добри условия от тези, които би получил т с -30% от редовната тарифа на Еконт.

Имам странното чувство, че трактористите на Еконт... пардон прокуристите, в крайна сметка са събрали необходимото количество от 6 мозъчни клетки за да се откажат от първоначалните си намерения или пък те са претърпяли сериозни корекции.
 
От: От: Групови отстъпки от куриерски услуги на Eконт

При над 10хил. лв. месечен оборот в транспортна услуга трябва да е унизително за теб да се молиш на който и да е да те включи в някакво ТКЗС. С такъв оборот се правят индивидуални договорки и следва да си издействаш много по-добри условия от тези, които би получил т с -30% от редовната тарифа на Еконт.

Имам странното чувство, че трактористите на Еконт... пардон прокуристите, в крайна сметка са събрали необходимото количество от 6 мозъчни клетки за да се откажат от първоначалните си намерения или пък те са претърпяли сериозни корекции.

Точно това ми е мисълта и на мен, очевидно 6.93 лв. за пратка 2-5 кг. е много висока. По-принцип преди тези промени пак ли си бяха такива цените?
 

Горе