Гугъл вече не обича линковете във футъра

От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

На някои ги махнах още преди 3-4-5 месеца, сега виждам ефект от покачване при 2 и един си се върна къде си беше. С друг чакам още (махнал съм ги скоро) и с един в момента си правя експерименти :) Реално не съм местил, а направо съм махал, щото аз задължения за линкове нямам и за това мога да си позволя направо махане.

Желязна логика. ;)
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

Ама оправяйте се бре... Я вижте футърите и на предприемач и на уебмастъра и на бгдева..аа?? Що не им кажете да си турнат по неколко линка долу а ? Философи :lol::lol:

А що ли ми се струва, че май май само си пишете белким никой не предприеме действия и ПАК си остане клиент за псевдо сео услугите ви :wink:

Само не ме нервирайте еййй, че спирам отново цигарите и съм яко докачлив :twisted:
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

bgtupanfighter @ бях от първите които се беше притеснил ама така и не разбрах дали съм в грешка както и да е ,

малко и аз да се включа към сео размислите :)

1.използвайте линкове с различен анкор а не непременно думата която търсите,пример по добре даже да бъде линка с анкор "виж тук" или "сите" и т.н
2.когато ползвате сео привате мрежи ,гледайте ип да са различни
3.към 2 рото пак гледайте да са регнати на различни имена,в смисъл вхуис да е различен
4.(да) както и (труст флоу) да са над 10+
5.ще имате едни що годе добри резултати,но знаете че пълно щастие няма :)


пс:възможно е да се дублира мнението ми с някой гурота :)

Поздрави
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

Дай ти пример :D

babyzone com - ето това е примера и всичко е в така наречената от теб невидима зона .... сайта е ПР6, алекса 23 000, позиции в Г 1-2 страница според зависи ....

П.С - желая истината да излезе на яве, не го разбира по друг начин .... а истината е някъде там, ама не в нашите глави със сигурност ...
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

babyzone com - ето това е примера и всичко е в така наречената от теб невидима зона .... сайта е ПР6, алекса 23 000, позиции в Г 1-2 страница според зависи ....

П.С - желая истината да излезе на яве, не го разбира по друг начин .... а истината е някъде там, ама не в нашите глави със сигурност ...

Става дума твоят сайт да е линкван от футъра на друг сайт, не футър линковете на твоя сайт да му вредят нещо. :wink:
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

Тоя гугъл вече нищо не му харесва :D А случайно да има някаква възможност да му пишем на Г и да го питаме тва що не ти харесва и т.н. Или примерно пингвин ли ме нападна, панда ли беше? :D
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

Тоя гугъл вече нищо не му харесва :D А случайно да има някаква възможност да му пишем на Г и да го питаме тва що не ти харесва и т.н. Или примерно пингвин ли ме нападна, панда ли беше? :D

Като се има предвид колко са им изпипани и перфектни алгоритмите и за тях вероятно ще е загадка да ти отговорят. :D
 
От: Гугъл вече не обича линковете във футъра

Тоя гугъл вече нищо не му харесва :D А случайно да има някаква възможност да му пишем на Г и да го питаме тва що не ти харесва и т.н. Или примерно пингвин ли ме нападна, панда ли беше? :D

има начин да пишеш какво не ти харесва у конкуренцията и ще се задейства машината :)
 

Горе