Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

@Странникът нека ме мразят, аз проблеми с това нямам :).

@slavchev не знам какво ще ти кажат протота, но аз мога да ти кажа едно - времето! То минава и нещата се променят.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Христо толкова много пари прай, че за 240 евро 3 реда сополи пусна.
Ристо, вместо да работиш като луд, (баси майката по 18-19 часа?!?) виж някъде около вас не търсят ли трактористи.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Хайде, сега като голямото разбирачи, да са похисказваш като ората.
Колко парички направи, и на колко местенца работиш разбирачо???
Че от до тук изказалите се мога да ти кажа, че поне двама трима лупкаме с по едно по 2-3к. на месец и даваме и на дуги хора... Ти можеш ли така???
ХАХАХАХА

Извинявай, колега ама така става когато посещенията са от фейсбук и мен ме рязнаха преди няколко месеца :) Пий студена вода и карай..

Колкото и трафик да правиш от фейсбук.. гоогле винаги ще си те рязва защото трафика от там се счита за фалшив!

Недейте просто да ми философставатe щом много разбирате докарвайте си от фейсбука и пак си пускайте темите и се оплаквайте на останалите.
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Е вече не се стърпях.

Я сега си признай келешче, как година и нещо изнудваше колежка да ти праща подаяния, а и продължаваш.

Ако беше около мен направо не в форума щях да те напсувам, ами такъв щях да ти лепна, че нямам думи!!!

А, колега, недей така и ти, че и теб ще намразят и ще ти се подиграват. Нали ги виждаш как реагират...
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ти и ти голям го извади, ама то в форума лесно да се правиш на велик!!!
Аз защо нямам нито едно нередовно центче? Как все Гугъл ви краде едни и същи хора.
Има си начин от фб масата да се изкарват пари, но трябва четене и мислене, а не спам и реване по форуми.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ти гледай да не ти дойде Христо на гости в Казанлък!!! Че много ги обичам такива лекенца като тебе!!!
Христо толкова много пари прай, че за 240 евро 3 реда сополи пусна.
Ристо, вместо да работиш като луд, (баси майката по 18-19 часа?!?) виж някъде около вас не търсят ли трактористи.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Форума е напълнен не с предприемачи, а уникални идиоти и хейтъри, изпълнени със злоба и чудещи се как и кого да прецакат. Темата да отива за в коша, от сериозна стана педерастивна драма на зависими от хорската енергия вампири търсещи да се хранят от другите.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Адреналина и тестостерона ескалират.... ще гледаме женски бой :D верно са празници, ама Вие всеки ден на петък го обърнахте.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Абе остави ги да си броят пачките, ни ще се радваме на жълтите стинки, щото не разбираме и не знаем като "великите специалисти"!!!
Като толкова разбирате, защо цяла година е нямало проблеми, а чак сега почнаха да режат. Трафикът си е един и същ, няма значение от къде идва. Дори съм имал случай да ми дават пари отгоре, а сега ... Айде чакам компетентно мнение от протата.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Абе жена с пълшок трудно някой може да ме нарече, но, ако искаш ще помоля някоя убавица ей сега ще дойде да ти докаже кой кой е.
Колкото до боя тия не за бой, за трепа не са безполезен материал!!!
Адреналина и тестостерона ескалират.... ще гледаме женски бой :D верно са празници, ама Вие всеки ден на петък го обърнахте.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Имам взимане-даване с ен трафик, но няма проблеми при мен. Имайте предвид обаче, че съм горял с доста солидни суми в профилите си преди години. От Адсенс винаги може да се очаква най-лошото, а то определено не е невалиден трафик, а директен бан на акаунта.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ти гледай да не ти дойде Христо на гости в Казанлък!!! Че много ги обичам такива лекенца като тебе!!!

С кой влак ще дойдеш да те чакам на гарата?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Няма да си играя с влакове, Путин ми прати нов модел Миг 29. Дерзай...

АДМИНИТЕ ДО КОГА ЩЕ СПЯТ???

С кой влак ще дойдеш да те чакам на гарата?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

:drama:

Мога с ръка на сърцето да кажа, че униуеба е Спилбърга на форума. Като пусне тема и винаги е голем филм!

Или пък Шаямалан на форума, с тая разлика, че тук финалът е по-предвидим.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Хайде, сега като голямото разбирачи, да са похисказваш като ората.
Колко парички направи, и на колко местенца работиш разбирачо???
Че от до тук изказалите се мога да ти кажа, че поне двама трима лупкаме с по едно по 2-3к. на месец и даваме и на дуги хора... Ти можеш ли така???

Ти нямаше ли да се махаш от форума или пак нещо се оплакваш като вдовица за к*р ?
Кой ти е виновен ? На теб всеки ли ти е виновен ? УСПОКОЙ СЕ БЕ ЧУЕК.

Взимай си 5к на месец колкото щеш жив и здрав да си не завиждам но явно за "240 евро" ще пукнеш от яд и се вижда колко си алчен закуем се .. ( за мен са много но щом за теб са малко) Пусни и във сайтовете за новини ( твоите) колко са били "тъпи гоогле адсенсе " Направи ТОП новина да припечелиш някоя пачка. Тебе те бива в това нали? ;-)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Не ми казвай какво да правя бе калъф, знаеш ли че този "велик предприемач" година и половина изнудва колежка да му плаща пари за тоя дето духа.
Ай бягай от тука, че такива като теб са ми ясни от дълече, даже нищо чудно да е втори акаунт на някой от тиквениците...
Ти нямаше ли да се махаш от форума или пак нещо се оплакваш като вдовица за к*р ?
Кой ти е виновен ? На теб всеки ли ти е виновен ? УСПОКОЙ СЕ БЕ ЧУЕК.

Взимай си 5к на месец колкото щеш жив и здрав да си не завиждам но явно за "240 евро" ще пукнеш от яд и се вижда колко си алчен закуем се .. ( за мен са много но щом за теб са малко) Пусни и във сайтовете за новини ( твоите) колко са били "тъпи гоогле адсенсе " Направи ТОП новина да припечелиш някоя пачка. Тебе те бива в това нали? ;-)
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ела ми го кажи в очите това!!!
Или пък Шаямалан на форума, с тая разлика, че тук финалът е по-предвидим.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ела ми го кажи в очите това!!!

Кое, че си Шаямалан ли? :lol: Няма как да стане, щото той е креативен творец с усет за съспенс, а ти си някъв сприхав форумджия със спорна граматика и спамерски удивителни. Аре със здраве и виж да не си си забравил чувството за хумор в Крим. :D
 
  • Like
Реакции: Ivo_

Горе