Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ама чакай сега, къде съм намесвал Бойко във темата. Още в началото писах, че не съм сам, и Петко е порязан не съм го споменал с ред не съм говорил по темата, но съм писал, че има и други колеги, както и Цецо също каза , че и той е рязан вече втори месец и то с повече от мен.

Обаче господинчото който гледа все да се чопли и заяжда с някой веднагически влиза в тема като види, че нещо е от мен и започва да плюе.

Само не казвай, че и аз намесих Путин в тема пусната за Адсенс! Не е честно просто това, че някои хора тук във форума просто от яд, че си имам трафик и вървежен до някъде сайт скачат веднага да ме атакуват.

Въпросният господин Ъпхеро дори си пишеш и по скайпа сума и време с мен. Не знам защо мен нападаш, аз съм пуснал темата да се дискутира случилото се, а то се почва едва ли не дискусия за мен и сайта ми.

Аз не съм тръгнал да плюя по другите и по сайтове те им или да им завиждам кой колко и какво прави, не съм такъв човек.

Както и да е ти си имаш свое мнение, не мога да те карам да мислиш по друг начин.

Uni-web ако искаше сериозна тема и сериозна дискусия, щеше да напишеш такава, а не да правиш форума на "мрънкач.ком".

Толкова ли беше сложно да напишеш:

Фактическа обстановка:
1. За последните 6 месеца има такъв и такъв трафик , с тенденция за (покачване|намаляване|постояннство).
2. Структурата на трафика е ..... с източник предимно ........
3. Понеже по-голямата част от трафика е от FB имам такива и такива наблюдения върху reach-а и bounce-rate-а

Проблем:
1. За последния месец имам еди какъв си процент сконтиране на дохода от AdSence с причниа "невалиден трафик"
2. За последните няколко месеца намаляването варира от един колко си процента до едиколко си процента, но никога над еди колко си процента.
3. При другите колеги с FB трафик има ли подобен проблем за последния месец или да започвам да се притеснявам за ръчна модерация на база репорти ?

НО не, на тебе все форума или Бойко са ти виновни. Плесна проедната душевна диария в стил "Аз съм най-големия и Google ме отрязаха, защото не могат да ми изплатят месечния доход". Нито redrum се е размрънкал, нито PetkoVoivoda.... а там твоята аудитория е като плюнка в морето.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Добре, аз говоря за адсенс, ти ми говориш, че не сме занели как да си вадим пари с фейсбук.
Хайде изясни ми тогава кой е крив и кой е прав???
И както за кой ли път казах, от тема за адсенс стана на тема кой мрази Христо и сайта му.
@uni-web нито се правя на велик, нито го вадя във форума. Това което казвам са факти. Единственият хейтър тук си ти, но все другите ти виновни.
Мисленето не е вредно, опитай го някой път.

@s1yf0x кандидатирай се за нова позиция във форума - преводач на хейтърски теми :)
 
Re: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Някой ще обясни ли какво е това "невалиден трафик" и как се дефинира??

Бълк може би, или идея "по-качествен" от бълк трафика. Този дето изсипваш с някакви трикове, а реално не е най-качествения. Така де, ако го погледнеш от страната на рекламодателя на тия реклами, ще си спреш бързо кампаниите. Но от страната на публишъра, всичко си е ОК.
 
От: Re: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Не е от това допреди месец и нещо два нямаше такива работи или по-скоро дори и да имаше не бяха в такива размери. Да не говорим, че те могат и просто да не си показват реклами когато съдържанието не им харесва. Има нещо друго.
Бълк може би, или идея "по-качествен" от бълк трафика. Този дето изсипваш с някакви трикове, а реално не е най-качествения. Така де, ако го погледнеш от страната на рекламодателя на тия реклами, ще си спреш бързо кампаниите. Но от страната на публишъра, всичко си е ОК.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

[video=youtube;qJYQ9VqPRT0]https://www.youtube.com/watch?v=qJYQ9VqPRT0[/video]
Ето го виновника
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Бе верно тука е голям майтап.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Идеята е такава, че само Адсенс режат пари и то без да ти дават обяснение. Да кажат поне този сайт, тази публикация или нещо друго нарушават правилата, но нали са монопол си измислят някакви схеми и режат пари. При Етаргет, Изиадс, Попадс, дори и руснаците няма невалидни кликове. Е Адсенс да не са някакви извънземни? :)
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Случайно да сте се замисляли, че може наистина кликовете да са невалидни?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

И както за кой ли път казах, от тема за адсенс стана на тема кой мрази Христо и сайта му.

Темата няма нищо общо с Adsence, освен анемичния опит за хейт с елементи на фукльовщина. НИкой не мрази сайта ти, излез малко навън и виж, че света не се върти около FB спама, който бълваш.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Според мен имат няколко фактора, които използват, за да окачествят даден клик за невалиден.
Примерно аз се сещам за следното - престой в сайта преди да кликне на реклама и престой след клик на рекламата. Ако кликнеш на реклама и моментално затвориш - явно е било случайно кликване.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Добре, аз говоря за адсенс, ти ми говориш, че не сме занели как да си вадим пари с фейсбук.
Хайде изясни ми тогава кой е крив и кой е прав???
И както за кой ли път казах, от тема за адсенс стана на тема кой мрази Христо и сайта му.

Факт е че не знаеш как да ползваш по-добре трафика си от фейсбук. Ако знаеше нямаше да пишеш теми как Гугъл.

Едно е сигурно - ти не си прав. Няма как Г да те оберат след като те контролират какви пари да ти дадат затова, че показваш техни реклами. В общите условия пише, че за невалиден трафик/кликове и тем подобни не дават цялата предвидена комисионна.

Кой е тоя Христо?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Виж сега ти си си решил как да си ползваш трафика от фейсбук, аз как да си ползвам моя, щом си доволен не виждам защо тръгваш да се караш с тези които го монетизират по друг начин.
Въпрос на избор нали така???
Факт е че не знаеш как да ползваш по-добре трафика си от фейсбук. Ако знаеше нямаше да пишеш теми как Гугъл.

Едно е сигурно - ти не си прав. Няма как Г да те оберат след като те контролират какви пари да ти дадат затова, че показваш техни реклами. В общите условия пише, че за невалиден трафик/кликове и тем подобни не дават цялата предвидена комисионна.

Кой е тоя Христо?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Как ще няма нищо общо с него, като точно за това е пусната и съм си казал всичко, е верно афектиран, ама и ти да беше на мое място и ти би бил предполагам.
Темата няма нищо общо с Adsence, освен анемичния опит за хейт с елементи на фукльовщина. НИкой не мрази сайта ти, излез малко навън и виж, че света не се върти около FB спама, който бълваш.
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Възможно е, но като се замисля аз и през гугъл да влезна някъде това не значи, че трябва да обиколя всичко в даден сайт, а ако е така е много гадно отношение към нас.
Според мен имат няколко фактора, които използват, за да окачествят даден клик за невалиден.
Примерно аз се сещам за следното - престой в сайта преди да кликне на реклама и престой след клик на рекламата. Ако кликнеш на реклама и моментално затвориш - явно е било случайно кликване.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

WTF?!? Български език разбираш ли? Къде видя каране?

Ти ревеш, че Гугъл са те крали, а аз написах, че не е така и че има начин да избегнеш "момента с кражбата" - нито повече, нито по-малко!
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

WTF?!? Български език разбираш ли? Къде видя каране?

Ти ревеш, че Гугъл са те крали, а аз написах, че не е така и че има начин да избегнеш "момента с кражбата" - нито повече, нито по-малко!

След 100 коментара екшън кажи как :?::D
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Айде спрете се да се джафкате помежду си! Тук сме се събрали да си помагаме, а не да се караме и да се настройваме един срещу друг.
 
Re: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Айде спрете се да се джафкате помежду си! Тук сме се събрали да си помагаме, а не да се караме и да се настройваме един срещу друг.

Много правилно. Подкрепям с всичките си ръце. :)
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

То самото заглавие на темата е джафкане:

"Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!" - в стил - заглавията в "отрязания" сайт.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

То самото заглавие на темата е джафкане:

"Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!" - в стил - заглавията в "отрязания" сайт.

Прилича на вица за мравката и слона, на който му паднал кокосов орех на главата и изохкал, а мравката казала "Ох ли ща скъсам." и продължила да си мисли, че като му пълзи по опашката го чука отзад....
 

Горе