Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Няма икона за засрамване, иначе да съм я пуснал. Благодаря братле, просто виждам какво се случва и споделям. :)
uni винаги се кефя много от про-гууглето коментарите ти, защото са искрени:) и разбира се правилни, но какво да се прави...
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

не е нужно да се засрамваш - искам да кажа, че си прав и всички берем ядове с гуглето, но винаги като прочета искрените ти коментари се кефя много - не го казвам от куртюазия
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Благодаря братле.
не е нужно да се засрамваш - искам да кажа, че си прав и всички берем ядове с гуглето, но винаги като прочета искрените ти коментари се кефя много - не го казвам от куртюазия
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Иначе гошко в момента не представлява нищо сутринта запуснах едно търсене, и резултата беше фрапиращ 2 страници за в-бокса :lol:
Ето и демо версия на "перфектния гугъл"

@uni-web още ли си в България .... не са ли те взели още на работа в гугъл :)
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Предполагам, че ще ми предлагат скоро мястото на Мат Пръц, за това са го пуснали няколко месеца в отпуска. :lol:
Обаче, тихичко няма да ме издаваш така 8)
@uni-web още ли си в България .... не са ли те взели още на работа в гугъл :)
 
Re: От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Ето и моето мнение по темата под формата на кратко видео: http://www.cloxy.com/blog/authorship-snippets/

Мерси много, @cloxy. Днес го гледах клипа ти, от Facebook. И реших да проверя, и да на някой страници седи.
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

На много малко страници стои, на повечето места наистина липсва :)
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Махнаха повечето снипети и на видеата. Само на много авторитетни сайтове си седят. Явно целта е да се качват възможно най-много на тяхната собственост.
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

И аз се чудя защо от месец насам главата ми не се появява :D Ще махат ми как няма да махат - звездички, глави, то цели сайтове махам ние берем кахъри за една глава на "автор"
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

То , и тях няма да ги има скоро, сами си го правят ;)
И аз се чудя защо от месец насам главата ми не се появява :D Ще махат ми как няма да махат - звездички, глави, то цели сайтове махам ние берем кахъри за една глава на "автор"
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Малко по малко монополясват нет пазара. Скоро може и да няма интернет - а гугълнет. За сЪжЪ.
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

То , и тях няма да ги има скоро, сами си го правят ;)
Да алчни копе*енца са станали, ама като могат да вземат що да не вземат. Може някой Българин в ГГ да са го повишили и да им е показал "Как в България се правят нещата"
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Странна работа е това начи, резултати дето не ме касаят фейса ми все още се показва тук-там, обаче на такива дето ме касаят... ме нямаааа. Обаче забелязвам друго пък което ме радва и то много, от едно известно време насам, две-три седмици някъде започвам да получавам все повече посещения от яху. В началото по 4-5 засилиха се и вчера са 34 а днес 42 :D
Нямам ама никаква идея на какво се дължи това /не знаех че в България се ползва все още Яху/ но определено нямам нищо против. :)
Вие забелязвате ли някакви подобни странности?
 
От: Гугъл ще премахне снимката на авторството от SERP

Изглежда яху са се активизирали. Често вече ми наобикалят кръчмата.
 

Горе