Предлагам: ДА ПРЕМАХНЕМ ТРОЛОВЕТЕ ОТ ФОРУМА!

Чакай, значи като звънне някой за уеб дизайн услуга или проект, ти и фирмата ти за писи репейр отговаряте вместо него, уговаряш цени, правиш гимнастики в негово отсъствие. Аде бе бате, ти баш за балъци ли ни взе?
Взимам си процент за това, че използва мен. И не му уговарям цените, а уговарям срещи например и т.н. ОСВЕН ако не е за точно определена услуга, за която той ми е предоставил някакъв ценоразпис. Освен това ми подържа сайтовете също заради тази услуга ( два сайта за компютърните услуги, продавалника, и още три сайта, на мой приятел, който се занимава със строителство пък ). Така или иначе по цял ден има човек във офиса и телефона е там. Ако не съм аз, ще е колегата да вдигне. Той работи, в някаква фирма с уеб дизайн и останалото си му е час мак, но през работно време няма кой да му урежда нищо. Ако той няма възможност и някой се обади го препращам на едно момиче, кято също работи във уеб дизайн фирма и си търси час мак, но от друг град е тя. Не виждам проблем в това, всеки е взаимоизгоден от другия....
 
Последно редактирано:
Кой е балък и кой не, няма как да решиш идиотче смотано, защото нито ни познаваш, нито ни знаеш договорките, нито пък най-малко те интересуват. Дейба и завистливия шибан народ! Само като че вие сте на тая земя, дори и да не можете да обхванете всички да им дерете кожите, ако видите някой да ис показва носа, трябва да го мачкате с обиди и злословене.... Ама то и баба знае как да се бие и да държи пистолет ве майка!
Я си дай малко логика:
Аз се занимавам с фирми, обикалям по цял ден, къде по поддръжка, къде по видеонаблюдение или системи за сигурност, все съм търчащ. Рядко седя в офиса през деня.
Вечерта се занимавам с хората които са оставили работа в офиса, на колегата не давам да пипа, той само е приемчик и приема обаждания, заявки и клиентски машини за поправка.....
Кажи ми и кога точно седя да правя сайтове или оптимизация по тях ?! М ?!

В тая държава миндилска има МНООООООООООООООООООООООООООГО, ама много народ за трепане! Поголовно! Скапа ми настроението!
 
Последно редактирано:
А и другото, дори и да беше така, КОЙ с какъв закон ми забранява да имам 5 профила.... Макар, че изобщо не виждам логиката, освен ако не е някой който постоянно да прави золуми тук и да знае, че ще го блокират за да има резервни входове..... Иначе друго не ми идва на ум.....
 
Взимам си процент за това, че използва мен. И не му уговарям цените, а уговарям срещи например и т.н. ОСВЕН ако не е за точно определена услуга, за която той ми е предоставил някакъв ценоразпис. Освен това ми подържа сайтовете също заради тази услуга ( два сайта за компютърните услуги, продавалника, и още три сайта, на мой приятел, който се занимава със строителство пък ). Така или иначе по цял ден има човек във офиса и телефона е там. Ако не съм аз, ще е колегата да вдигне. Той работи, в някаква фирма с уеб дизайн и останалото си му е час мак, но през работно време няма кой да му урежда нищо. Ако той няма възможност и някой се обади го препращам на едно момиче, кято също работи във уеб дизайн фирма и си търси час мак, но от друг град е тя. Не виждам проблем в това, всеки е взаимоизгоден от другия....

Кой е балък и кой не, няма как да решиш идиотче смотано, защото нито ни познаваш, нито ни знаеш договорките, нито пък най-малко те интересуват. Дейба и завистливия шибан народ! Само като че вие сте на тая земя, дори и да не можете да обхванете всички да им дерете кожите, ако видите някой да ис показва носа, трябва да го мачкате с обиди и злословене.... Ама то и баба знае как да се бие и да държи пистолет ве майка!
Я си дай малко логика:
Аз се занимавам с фирми, обикалям по цял ден, къде по поддръжка, къде по видеонаблюдение или системи за сигурност, все съм търчащ. Рядко седя в офиса през деня.
Вечерта се занимавам с хората които са оставили работа в офиса, на колегата не давам да пипа, той само е приемчик и приема обаждания, заявки и клиентски машини за поправка.....
Кажи ми и кога точно седя да правя сайтове или оптимизация по тях ?! М ?!

В тая държава миндилска има МНООООООООООООООООООООООООООГО, ама много народ за трепане! Поголовно! Скапа ми настроението!


Нещо не си в ред май? Мисля, че просто стана за резил, никой не ти завижда за нищо.
Впрочем интересното е, че и двамата обичат да използват безплатни домейни от рода на .ml и другите неизползваеми домейни.
 
Последно редактирано:
Взимам си процент за това, че използва мен. И не му уговарям цените, а уговарям срещи например и т.н. ОСВЕН ако не е за точно определена услуга, за която той ми е предоставил някакъв ценоразпис. Освен това ми подържа сайтовете също заради тази услуга ( два сайта за компютърните услуги, продавалника, и още три сайта, на мой приятел, който се занимава със строителство пък ). Така или иначе по цял ден има човек във офиса и телефона е там. Ако не съм аз, ще е колегата да вдигне. Той работи, в някаква фирма с уеб дизайн и останалото си му е час мак, но през работно време няма кой да му урежда нищо. Ако той няма възможност и някой се обади го препращам на едно момиче, кято също работи във уеб дизайн фирма и си търси час мак, но от друг град е тя. Не виждам проблем в това, всеки е взаимоизгоден от другия....
Добре. Всичко точно с офиса. Не споря. Но защо твоя телефон? Той не може ли сам да се оправи? Плюс това, това е чувствителна информация!
 
Кой е балък и кой не, няма как да решиш идиотче смотано, защото нито ни познаваш, нито ни знаеш договорките, нито пък най-малко те интересуват. Дейба и завистливия шибан народ! Само като че вие сте на тая земя, дори и да не можете да обхванете всички да им дерете кожите, ако видите някой да ис показва носа, трябва да го мачкате с обиди и злословене.... Ама то и баба знае как да се бие и да държи пистолет ве майка!
Я си дай малко логика:
Аз се занимавам с фирми, обикалям по цял ден, къде по поддръжка, къде по видеонаблюдение или системи за сигурност, все съм търчащ. Рядко седя в офиса през деня.
Вечерта се занимавам с хората които са оставили работа в офиса, на колегата не давам да пипа, той само е приемчик и приема обаждания, заявки и клиентски машини за поправка.....
Кажи ми и кога точно седя да правя сайтове или оптимизация по тях ?! М ?!

В тая държава миндилска има МНООООООООООООООООООООООООООГО, ама много народ за трепане! Поголовно! Скапа ми настроението!
Ойлелеее, айде почнаха да се сипят обидите. Истински българин. Давай. Удри. Не съм нарекъл теб балък. Чети. Ако не можеш, ще ти съберем средства за диоптрични лещи. Хора сме.
 
Добре. Всичко точно с офиса. Не споря. Но защо твоя телефон? Той не може ли сам да се оправи? Плюс това, това е чувствителна информация!
От къде да знам, така искаше и аз се съгласих. Не ми пречи, аз и на моите неща си правя реклама.. А и честно казано не ми дреме.

Ойлелеее, айде почнаха да се сипят обидите. Истински българин. Давай. Удри. Не съм нарекъл теб балък. Чети. Ако не можеш, ще ти съберем средства за диоптрични лещи. Хора сме.
В изблик на ярост, може да не съм дочел.... Аааа пък другото сеене на гомна върху някой, без да имате информация, кой за какво и защо, хич не е типично Българско нали ?! ........ Да не говоря преди години на стария ми профил, когато се опитах да стартирам нещо, как всички ме оплюха, че питам за информация,,, неееееее хич не беше българско..... Същата работа и сега...
 
Да не говоря преди години на стария ми профил

Значи все пак имаш няколко профила :D Аз като се регнах тук си бях зарязал профила, поради изискването за 10 поста преди да пусна тема. После пък се впуснах в политическия канал и имаше яко меле :D Все пак все още съм тук, макар и да имам големи противоречия с някои хора от форума, но бизнеса си е бизнес, не е въпрос на лични интереси и политически възгледи :)
 
Значи все пак имаш няколко профила :D Аз като се регнах тук си бях зарязал профила, поради изискването за 10 поста преди да пусна тема. После пък се впуснах в политическия канал и имаше яко меле :D Все пак все още съм тук, макар и да имам големи противоречия с някои хора от форума, но бизнеса си е бизнес, не е въпрос на лични интереси и политически възгледи :)
Да, ако го гледаме от тази страна, да втория ми профил го има или поне имаше, но не съм влизал в него от може би от както форума направи 1-2 години. Така и не успях да си възстановя паролата, при положение, че имейла си го има и преди 3 години си направих този, тази година покрай продажбата на едни мои групи, Блинки ми каза, че може да го възстанови. Но аз се отказах, викам зарежи, свикнах си с този, даже да го трият направо. Предполагам, че вече го няма.
 
Последно редактирано:
Момчето работи от дома си и няма офис, представя моя офис за кореспонденция, като в това има размяна на услуги естетсвено, но офиса е само мой, като имам и документи за това. Не знам, какво лошо има в това. До колкото виждам има доста предлагащи и търсещи споделен офис... Дори срещи избягва да урежда при мен, случвало се е 2 пъти за една година, но тъй като не е от Пловдив и се мести по тка да се каже чужди домове, не виждам нищо лошо.... И ако имаше нещо, щеше да е логично да се скрие... Други въпроси ?!

Не виждам логика в няколкото профили, освен ако не се спами, господин все-много знайко, царю велики... Аз имам 3 линка и рядко дори влизам тука, освен ако не ме интресува нещо конкретно, или имам време за губене...
Сценарият ти куца, можеше да проявиш повече въображение:)
 
От къде да знам, така искаше и аз се съгласих. Не ми пречи, аз и на моите неща си правя реклама.. А и честно казано не ми дреме.


В изблик на ярост, може да не съм дочел.... Аааа пък другото сеене на гомна върху някой, без да имате информация, кой за какво и защо, хич не е типично Българско нали ?! ........ Да не говоря преди години на стария ми профил, когато се опитах да стартирам нещо, как всички ме оплюха, че питам за информация,,, неееееее хич не беше българско..... Същата работа и сега...
Никой не плюе. Но по принцип когато има споделен офис, има отделен телефон, не общ!
 
Никой не плюе. Но по принцип когато има споделен офис, има отделен телефон, не общ!
Секретарката и клекбара в споделения офис може да са за общо ползуване, но телефона и електронната интернет п@ща някак си не върви да са общи, освен ако телефона не е аналогов, разбира се. Оставам скептично настроен:(
 
@waldes
@ReminD

Ще отговоря максимално сериозно и максимално професионално, да не вземе пици-хелп да ме заплаши с бой отново!

Взимам си процент за това, че използва мен. И не му уговарям цените, а уговарям срещи например и т.н. ОСВЕН ако не е за точно определена услуга, за която той ми е предоставил някакъв ценоразпис. Освен това ми подържа сайтовете също заради тази услуга ( два сайта за компютърните услуги, продавалника, и още три сайта, на мой приятел, който се занимава със строителство пък ).
Освен ако не сте роднини, или съдружници, кой вярва оттук че само защото "той ти прави сайта", той също ти се доверява да му движиш всичките обаждания? И в този ред на мисли, ако ти вдигнеш телефона, как знае че ти не си задържал клиент за теб? Дори с това да не се занимаваш, откъдето очаквам да ти дойде контрата, 100% поне някой около теб се занимава със сайтове. Като можеш да лапнеш почти цялата сума, защо не, нали? Не казвам, че ще го направиш, но се случва. И да задържиш евентуален дългосрочен клиент.

И не само това. Ако звъннат за технически неща, и трябва да се обсъдят в много разговори, ти си свързочника, така ли? Свързочна войска, сериозна работа.

Това момче "което работи по цял ден във фирма за уеб дизайн", то като получава заплата и има работа, защо предлага уеб дизайн отделно? "Това момче работи във фирма", но не му стигат парите, така ли? И това момче "работи и няма време да вдига", но има време да прави страничен уеб дизайн за нови евентуални клиенти, така ли? А ако боса му разбере, че работи на два Плацдарма, доволен ли ще е боса? Няма да го уволни, така ли? Че реално си пренасочва клиенти към собствения уеб дизайн, така ли?

Ja klar.

А я ми кажи "това момче" няма ли Viber/WhatsApp да отговаря на клиенти, няма ли Email? Или и за това няма време. Заети хора, баш предприемачи. Работата току-що стана шибано серозна.
 
Пичове, обърнахте го на дързост и красота. Почнахте от някаква простотия за уж мултиакаунт, без реално някаква облага и разтягате локуми безкрай.
Локума е добро сладко. От Турция идва. Проблем?
 
Проблемът е, че откакто си във форума се буташ на много места, където не ти е работа, само и само да си в ролята си на морален стожер. Не ти се получава и си един обикновен спамер, жаден за внимание.
 
За какво ви е да махате троловете ? Това е адски много работа, която ще е без ефект. Просто не им обръщайте внимание и като видят, че не им минават лафовете, те сами ще се махнат.
 
За какво ви е да махате троловете ? Това е адски много работа, която ще е без ефект. Просто не им обръщайте внимание и като видят, че не им минават лафовете, те сами ще се махнат.
Точно казано. Трола търси внимание, и като гледам Нандибанди какво е написала в подписа си -- "Храни троловете", това не работи, а още припалва пожара. Има различни видове тролове, дълго е за обяснение. Но 99% от тях имат цел, или са пратени от някого. 1% от троловете са просто тук за забавление, понеже са мухляри без социален живот и не им се излиза. Престоят им във интернет форум им дава голямо количество БЕЗНАКАЗАНОСТ за действията им, както и забавление при обстоятелства на домашен уют, а защо не и в комбинация с кафе и цигари, на комфортен стол.
 

Горе