ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Много ама много искам да публикувам това. В блогът на Жюстин Томс оставих и моето скромно мнение по въпросът което гласи:
"Много се изписа по темата. Изводът за повечето сериозно занимаващи се е “конкурсът е пълна пародия”. След таз годищните издънки догодина ще участват само ламери…."

Ето и красноречивия отговор на госпожа Томс:
"Г-н Пармаков, искрено се надявам именно хора като Вас да НЕ участват!!! И Ви желая успех! И да я карате без издънки. Ще чакам да пишете как го правите!"

Красноречиво !!!
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Какво искаш да кажеш с това :)

Писах в блога на Томс и чаках одобрение на написаното.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Кръстете го конкурса на Жюстин Томс, или нещо подобно, и тогава всички обяснения, че конкурса е частен, и затова така се получава, ще бъдат на място. Тогава никой няма да Ви упреква, защо журито създава собствени критерии за оценка и не се придържа към правилата. Тогава никой няма да има право да Ви обвинява, защо журито не е прегледало сайтовете кандидати.

И Георги и Вискяр с изкъртващи коментари :)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Драснете два реда на Господарите, има възможност за доста приятен материал, особено ако прихванат въпросната уеб-гуру в крачка. Ще бъде много забавно да обясни, как задължителното условие за български език е станало излишно, когато е трябвало да класират сайт на английски. :)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Всяка година след този конкурс се вихрят едни и същи неща - хората са недоволни и нищо не се променя. Кервана си върви.... догодина само ще се смеете на тези, които отново ще повдигнат темата, защото са се прецакали да участват.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

И тъй като аз на човек започващ изречение с малка буква вяра не мога да имам, то публикувам коментара си тук, тъй като не съм убеден, че там където трябва ще бъде одобрен:

Госпожо Томс,
Нека се представя с няколко изречения (това е онази част на речта, която индикира за своето начало с изписването на главна буква, което явно на Вас убягва):
Не съм участвал тази година във организираният от Вас конкурс, което може би е една от причините да не съм така превъзбуден от събитието, но не мога да скрия радостта си от отминаването му. Не съм в ИТ сектора, което след като изчетох Ваши коментари по въпроси и критики не ме класира сред заслужилите правото на мнение, но какво пък? Ще се пробвам. Ще карам направо:
Г-жо Томс, всички разбраха, че банички няма, но явно и Вие като милиционера чакате издрънчаването на празната тава...Както още преди година писах "хейт" е най-лесното и удобно квалифициране на критиката. Умните хора, г-жо Томс обаче се вслушват в нея и се опитват да си вземат бележка, което явно Вие не искате, а може би и не можете.
Г-жо Томс, никой не Ви мрази, Вас и единствено, не само защото омразата предполага наличието на чувства към субекта, но и защото сме зрели и разумни хора. За поредна година много като мен се опитват възпитано, кротко и спокойно да Ви посочат сериозни пропуски в един конкурс.
Г-жо Томс, ако не бяхте толкова заета, също като онзи милиционер да поръчвате баници с боза, а продавачката да Ви повтаря, че баници няма може би щяхте да погледнете отвъд надменното отношение, което демонстрирате в отговорите си на някой коментари. А ако някой ден, знам - ще Ви бъде трудно, а и няма да е скоро, но ВСЕ ПАК ако някой ден успеете може би ще Ви светне лампата, че всъщност ВЪПРЕКИ нелепостта на организация, високомерието, все още има хора, които при малко по-обмислени критики и корекции на тяхна база биха искали да участват в подобен конкурс. Не искам да Ви подвеждам г-жо Томс! Това не бива да мислите, че трябва да е задължително организираният от Вас. Но участници ще има.
Г-жо Томс, всеки един, позволил си да Ви критикува е правил грешки, в това число и аз. Разликата между мен и Вас, изключвам онова за започването на ново изречение с главна буква, е че аз съм имал доблестта да се извиня за тях.
Бих могъл да Ви напиша още много, но честно казано не мисля, че ще го разберете. Също така както не сте разбрали, че журито не е написало ЗА ПОРЕДНА година коментари към оценките си, но според поста Ви по-горе тези ненаписани коментари са изключително полезни. Така както сте заявили задължително съдържание на български език, но не сте разбрали, че печели сайт на английски. И още много, много, но нека да не избързваме, нали?!
С пожелание да го караме стъпка по стъпка или поне с главна буква като за начало...
Поздрави,
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Кръстете го конкурса на Жюстин Томс, или нещо подобно, и тогава всички обяснения, че конкурса е частен, и затова така се получава, ще бъдат на място. Тогава никой няма да Ви упреква, защо журито създава собствени критерии за оценка и не се придържа към правилата. Тогава никой няма да има право да Ви обвинява, защо журито не е прегледало сайтовете кандидати.

Това е коментара на века :)
 

Горе