ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Нема нищо за разбиране. Всичко се върти около това колко е парадия. Слагайте братя и сестри, направете му още по-голяма реклама. :) Ама и тия не са прости да ви кажа аз. ;)

П.П: Мерси, ще му тегля една редакция.
Кажи го това на Пешо - Гурюлтията, че им прави реклама, а не как си мисли - антиреклама:)
Вдигна врява за негативното жури на БГ сайт, но всъщност, с това се популяризира този компетишън, иначе неизвевестен на средиете, извън уебмастерската професия.
Както е лафа -''Впрегни врага да бачка за мен'':)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Кво да кажа, не говорете за тях, все едно ги няма. Ей тогава ще видите как ще ги ударите. Тук баце 2 теми вече станаха, е*ах този конкурс, е*ах тази драма и неуправдани души. Аз все чувам за тях като започне да смърди. А то май е традиция всяка година да смърди. Тия бастуни даже се чудя за какво плащат за реклама. За е*ане сте братоци. Защото днес като минах през сайт на нетинфо видях тяхна банер реклама (платена ли, на бартер, не ме такова) и нищо друго, а тук 2 теми за без пари, за без нищо. Да ви имам акъла. :) Ходете си загубете време и напишете по още една статия. После я пуснете в някоя чикиджийска група, каквито има в FB, където се събират хейтъри - блогъри и да си продължим с деградацията.

Иначе корумпета, корумпета, какво да правят хората, нали трябва утре да стане и лапне нещо, после да опне нещо и легне пак. И те така. Това му е, другото си го е сложил в левия джоб.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

searchengines.bg/showthread.php?t=5929
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Щом Иво в другия форум е хейтна, значи има за какво. И тезата му ми хареса много. Всеки да сам да си прави изводи.

П.П: Вземете напишете по някоя статия за тук. Че се събирате на едно място в интернет, където нон стоп обменяте информация, получавате съвети, общувате с хора, които са ваши самищленици. Какво ще се трошите за глупости. ;)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Абе въпросната госпожа се изкара покровителката на българския уеб. 99-та година това 99-та година онова 12 години сайтове правя и нямам време да се занимавам с аматьори. Чесно да ви кажа аз не бях чувал за нея преди въпросния конфликт.

ПП: Айде че предполагам че не е чувала и за мен http://snikolov.blogspot.com/2012/11/bgsite-fail.html
 
Последно редактирано:
От: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Кажи го това на Пешо - Гурюлтията, че им прави реклама, а не как си мисли - антиреклама:)
Вдигна врява за негативното жури на БГ сайт, но всъщност, с това се популяризира този компетишън, иначе неизвевестен на средиете, извън уебмастерската професия.
Както е лафа -''Впрегни врага да бачка за мен'':)
Не робувай на клишета.
В случая малко трудно могат да се извлекат позитиви. Освен персонални - при наличие на талант в сферата...

Ама верно - освен за един лек хейт, не виждам какво друго има да се вълнуваме.
Не ги познавам тия хора и нямам никакво отношение към тях.

Да се поставям в позиция някой друг да ме оценява никога не ми е било приоритет.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

waldes, пич, не смятам да се дъвкам с теб. Конкурсът е неморален, неетичен и смърди. Една от причините България да е на този хал, че всички сме овце и като стане някаква нередност забождаме глави в земята, псуваме, но НИЩО не предприемаме. Конкурса бгсайт смърди и причината, заради която вдигам врявата е догодина да предпазя няколко балъка като мен да направят грешката да се регистрират и платят. Вместо да забода глава и да ги псувам, че са ми взели 40-те лева, тук в Интернет мога да повлияя на някого и съм решен да го направя.

Колкото до рекламата - лоша реклама има. Както каза някой по-напред "Авторитет се гради с години, но се срива с едно писмо." Това стана и с Жюстин.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Има енда поговорка един довлен клиент може и да не ти доведе друг клиент но един недоволен ще ти върне други 10.

Определено си направиха много лоша реклама, но те са си виновни като организират конкурси за да лъжат хората.

И хайде нека всеки продължава със статийните линкове за да се разбере що за конкурс са.

Беше споменала че има три деца. Нека и те да видят що за майка имат и да се срамуват от нея.

Много правилно заради това сме на това положение в бг защото хората само псуват и селяндурстват но тези които вършат нещо релано и се борят за някаква правда са малко и се броят на пръсти.

waldes, пич, не смятам да се дъвкам с теб. Конкурсът е неморален, неетичен и смърди. Една от причините България да е на този хал, че всички сме овце и като стане някаква нередност забождаме глави в земята, псуваме, но НИЩО не предприемаме. Конкурса бгсайт смърди и причината, заради която вдигам врявата е догодина да предпазя няколко балъка като мен да направят грешката да се регистрират и платят. Вместо да забода глава и да ги псувам, че са ми взели 40-те лева, тук в Интернет мога да повлияя на някого и съм решен да го направя.

Колкото до рекламата - лоша реклама има. Както каза някой по-напред "Авторитет се гради с години, но се срива с едно писмо." Това стана и с Жюстин.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

АХАХАХ, вижте какво намерих :lol:

МРАЗЯ ЖюСТИН ТОМС
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

хората до другата година ще забравят..и тогава трябва да се организира нещо :D :D
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пуснах го.
Видях, че нютренд.бг спечели за медия, в конкуренция със сайта на бтв и нова...
Затворих го.
 
Re: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Пуснах го.
Видях, че нютренд.бг спечели за медия, в конкуренция със сайта на бтв и нова...
Затворих го.

А на нютренд собственика е "Ивелина Атанасова – основател и главен редактор", която ИЗНЕНАДА е член на журито :lol:
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Абе тея на свещи ли са или просто им е кеф да е така в интимна обстановка ?
 
От: Re: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

А на нютренд собственика е "Ивелина Атанасова – основател и главен редактор", която ИЗНЕНАДА е член на журито :lol:

Ми пиши на бтв и нова с подробности, може и да захапят. Все пак са лично засегнати и едва ли имат представители в журито.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Малко грис халвичка?!...

[video=youtube;wXnL_Em-JIY]http://www.youtube.com/watch?v=wXnL_Em-JIY[/video]
 
Последно редактирано:
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Дооооста весело хахахахахаха. Хем се забавлявам, хем в същото време чак ме е срам докато гледам...

Иначе отдавна съм на мнение, че хора, които взаимно си разменят награди на техни си форуми, не са лидери на мнение/поведение и т.н.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Малка подкрепа и от мен - кой ще е следващият талантлив мераклия за участие... ;)

Поздравления! Много добро четиво.

You must spread some Reputation around before giving it to petya77 again.
 

Горе