Давайте теми за уеб сайт :)

От: Давайте теми за уеб сайт :)

Дайте ми рецепта да си сготвя ...................... ROFL
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Заповядай


Ето най-лесната, прекрасна и диетича рецепта за миди, която познавам и обожавам.


1,2 кг миди
40 г масло
40 г ешалот
50 сл сухо бяло вино
магданоз
черен пипер

Мидите се измиват добре. Слагат се в тенджера с маслото, ешалота, нарязан на ситно, черния пипер и магданоза. Поливат се с виното и се варят похлупени на силен огън. Варенето приключва като се отворят мидите, се свлят от огъня. Сервират се заляти със соса и с гарнитура пържени картофи.
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Какви са твоите интереси ? Каква ще бъде целта на този сайт ? Дай малко повече информация, за да можем да помогнем.
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Какви са твоите интереси ? Каква ще бъде целта на този сайт ? Дай малко повече информация, за да можем да помогнем.

Питаш го, ама самият той не знае, не е ориентиран и само досажда, като прави нови теми по един и същ въпрос. Ето и старата тема.
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Ем, че сайт за възрастни, естествено ; )
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Конкретната идея за уеб сайт според мен трябва да си я решиш сам. Тук във форума можеш да получиш много полезна информация относно това как да осъществиш идеята си. Това което мога да те посъветвам аз е набелижи си някаколко отрасъла, анализирай ги и избери този в който смяташ, че ще имаш най-много потенциални посетители/клиенти.
 
От: Давайте теми за уеб сайт :)

Не знам защо, но дъха на мидите ме отвръщава. Може би не съм попадал на добър специалитет с миди досега.
Заповядай


Ето най-лесната, прекрасна и диетича рецепта за миди, която познавам и обожавам.


1,2 кг миди
40 г масло
40 г ешалот
50 сл сухо бяло вино
магданоз
черен пипер

Мидите се измиват добре. Слагат се в тенджера с маслото, ешалота, нарязан на ситно, черния пипер и магданоза. Поливат се с виното и се варят похлупени на силен огън. Варенето приключва като се отворят мидите, се свлят от огъня. Сервират се заляти със соса и с гарнитура пържени картофи.
 

Горе