Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

админите моя пост защо е е изтрит в отговор на тази ебана недоебана шунда сиреч КАСИ ГрЯЗАН МИНДИЛ НЕДОКЛАТЕН, а нейния пост си стои?

Беше докладван и бате, то бе псувня до псувня. :) Не се позволява такъв език тук. :)
 
Е Блинки, кълнежите, обидите и провокациите на госпожата от предната страница са позволени ли?
Едното може, другото не?
 
От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Братле, като си махнал онова е трябвало да махнеш и другото. Какво толкова има в тази мацка дето нищо не е допринесла в форума, наистина не мога да разбера.
Мен, ако ме обидят така не псувни, ами ще се побъркам с мнения и няма да смогнеш да триеш. Не е честно така.
То да е един път както и да е ама то е постоянно. Ние и в политиката се дерем като луди, ама пак няма такива кълнения, просто не знам не нецензорното трябва да се санкционира, а злобата която го провокира.
Не вярвам леонсио, да тръгне да и пише нещо обидно, ако никой не го е обидил. Нормална човешка реакция е да се защитиш. Не съм чул нито едно мнение в темата преди нейното такова, или явно и е кофти, че не се е класирала, или не е сайдисвана скоро, а такива са най-лоши с голямо самочувствие плюят и обиждат.
Недейте така не е правилно, леонсио може и всичко да е, но поне се държи (особено в последно време) добре и си пише пича по теми които го интересуват и вълнуват, пък това все-едно аз да седна да пиша в темите за доматите на вискяра, как да пиша като не разбирам.
По-сериозно моля стига с тази дискриминация, като има дупка между краката не значи, че няма и в главата.
Беше докладван и бате, то бе псувня до псувня. :) Не се позволява такъв език тук. :)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Я дайте лим към форума в който касиопекя си показва циците

Я дайте да видим наистина :lol:
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Дано някой ти види писаницата, че пак почна да ме изнервяш и ще лудна, достатъчно ми е другото, за да се занимавам и с твоите глупости.
...

нямаш кой знае какви проблеми щом имаш възможност по цял ден киснеш във форума. на някой пука ли му дали ще луднеш и очаква ли се да се занимаваш с други глупости освен собствените ти?

прекалено много внимание отделяте на касипея
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

С какво се занимавам аз и колко време отделям на фгорума не ти влиза в глупавата тъпа проста кратуна.

нямаш кой знае какви проблеми щом имаш възможност по цял ден киснеш във форума. някой пука ли му дали ще луднеш и очаква ли се да се занимаваш с други глупости освен собствените ти?

прекалено много внимание отделяте на касипея
 
Последно редактирано от модератор:
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

дано уни-леб скоро получи 70-те лева на леонсио че това вероятно ще е единственото движение по сметката му
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Дайте да и ивидим бомбитена тая загорялата
 
От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Беше докладван и бате, то бе псувня до псувня. :) Не се позволява такъв език тук. :)



Значи темата за некоректния бобсънов брътчед я пуснах умишлено, за да не прекара друг колега от форума и да пие една студена вода.Още в началото казах. Яд ме е за загубата на време, а не за парите с които съм го черпил едно виски и не си ги исках обратно.След като му дадоха възможност да не го бананизират да се свърже с бръдчед си, който уж е бил на Марс и е изтървал последната совалка за този месец и всички трансгалактически връзки били прекъснати със земята. Админите следвайки првилата го банираха.Но след това започнал тях да притеснява искал ми банковата сметка за да прати парите, а аз не съм ГЬОТВЕРЕН или поп Кръстъо реших да ги подаря на нуждаещ се колега с рейтънг. и и все было в порядке, докато тази перманентно в мензис Каси, успя да се включи в темата желаейки някой словестно да и напълни всички дупки с човечета!


ГЬОТВЕРЕН справка в bgjargon com - дупедавец, пасивен педераст линк

За такива гьотферени като тебе цял живот няма оправия!


или по-добре гледайте филма "КОМБИНА" с ИВАН ИВАНОВ В КОИ СЛУЧАИ СЕ УПОТРЕБЯВА /

пс
– Еех, КАСИ, КАСИ...!
– Кажи, бе.
– Слон да ти го тури!!!

справка в bgjargon com да ти го тури слон
Вулгарно „неприятелско” пожелание, най-често на шега.
 
Последно редактирано:
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Дано те баннат скоро, че това ще е единственното хубаво нещо което ще ми се случи малоумник. И ти си същия цирей като оная ненормалната дето изнервя хората постоянно.
дано уни-леб скоро получи 70-те лева на леонсио че това вероятно ще е единственото движение по сметката му
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

малко по леко с обидите и епитетите. напълно излишни са и освен да се самоизлагате друго не правите. админите са взели мерки по случая на леонс и скоро би трябвало да се оправят нещата.

уни-леб: следващия път когато решиш да ми даваш ряпа за пореден път имай предвид че се пише "олигофрен", а не "олигуфрен" и "одавна" всъщност е "отдавна".
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Когато спреш да ме следиш, къде какво пиша и казвам може и да нямаш репи. Моята работа не те интересува, нито с какво си вадя парите, нито как го правя, ти си никой за да ти разяснявам.
Гледай си спама по темите и не ме занимавай с твоите глупости ясно!!!
малко по леко с обидите и епитетите. напълно излишни са и освен да се самоизлагате друго не правите. админите са взели мерки по случая на леонс и скоро би трябвало да се оправят нещата.

уни-леб: следващия път когато решиш да ми даваш ряпа за пореден път имай предвид че се пише "олигофрен", а не "олигуфрен" и "одавна" всъщност е "отдавна".
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

:-o Някой и ги е взел ли
Ако беше внимавал, щеше да знаеш, че по последни данни липсват.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

86b5a4290062980ef4a4f26601c7a348337de3fab0656d85da390835d4f9d430.jpg
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Когато спреш да ме следиш, къде какво пиша и казвам може и да нямаш репи. Моята работа не те интересува, нито с какво си вадя парите, нито как го правя, ти си никой за да ти разяснявам.
Гледай си спама по темите и не ме занимавай с твоите глупости ясно!!!
Е, как да не се заинтересува човек, като ти изглежда имаш навика да засипваш форума с личните си терзания и да се оплакваш нон-стоп? То която и тема да отвори човек, все на някое твое мрънкане ще попадне.

Впечатлението, което си оставил на сравнително нова юзърка като мен е, че от доста години си в мензис и все нещо или някой ти е крив.
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Наистина си нова, и си нямаш и на идея за какво става на въпрос. А в форума в момента няма и какво да се говори колкото и да им е кофти на всички, писна ми от теми продавам страница, как да правя фейсбук това, онова. Какво да говоря във тях, аз не се занимавам с фейсбук трафици. Не знам къде видя да се оплаквам, и да се жалвам има само една тема за такова нещо, но явно профилите са ви смесени. За жалост обаче, има страшно много хора които ме познават тук и няма да ви мине номерчето.
Не си търси врагове, а приятели. Пък, ако ме искаш за враг нямаш грижи, лесно може да се уреди.

П.С. Не виждам какво общо има темата с личния ми живот или държанието ми в форума!!!

Е, как да не се заинтересува човек, като ти изглежда имаш навика да засипваш форума с личните си терзания и да се оплакваш нон-стоп? То която и тема да отвори човек, все на някое твое мрънкане ще попадне.

Впечатлението, което си оставил на сравнително нова юзърка като мен е, че от доста години си в мензис и все нещо или някой ти е крив.
 
Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Е, как да не се заинтересува човек, като ти изглежда имаш навика да засипваш форума с личните си терзания и да се оплакваш нон-стоп? То която и тема да отвори човек, все на някое твое мрънкане ще попадне.

Впечатлението, което си оставил на сравнително нова юзърка като мен е, че от доста години си в мензис и все нещо или някой ти е крив.

Колкото и да не ми се ще да го напиша, @Grammar Gestapo е права. Последните няколко години, брат, направо не знам що така се подвизаваш тук. И моя съвет към теб ще прозвучи повече като цитат - човек живее в средата, която сам си създава. Опитай се да я промениш и ще видиш, че ти казвам истината.
 

Горе