Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ленсио, раздели парите на хората които ги залужават, аз не съм от тях. Виж колко кандидати има, нека пият по нещо от теб. Всичко добро вярвам, че пак ще направиш на някой добро. И успех!

Заслужи определено уважението ми, че си пич.

Лек ден, сега ще потърся някоя тема да дам на някой пак някой съвет, че явно иначе само рева във форума нищо, че повечето теми вече са от поредицата От глупав по-глупав, но да се отчета, че явно за друго нямам право да говоря.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Админите тези новите юзери повечето с нежни имена, я слива, я круша да бяха писали!
Всъшност да не би да са един човек или новата женска нимфоманска група пишеща от едно айпи
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Наистина си нова, и си нямаш и на идея за какво става на въпрос. А в форума в момента няма и какво да се говори колкото и да им е кофти на всички, писна ми от теми продавам страница, как да правя фейсбук това, онова. Какво да говоря във тях, аз не се занимавам с фейсбук трафици. Не знам къде видя да се оплаквам, и да се жалвам има само една тема за такова нещо, но явно профилите са ви смесени. За жалост обаче, има страшно много хора които ме познават тук и няма да ви мине номерчето.
Не си търси врагове, а приятели. Пък, ако ме искаш за враг нямаш грижи, лесно може да се уреди.

П.С. Не виждам какво общо има темата с личния ми живот или държанието ми в форума!!!
Има общо точно откакто ти започна с обидите по адрес на любимия ми Пури :) А и също така ти беше този, който за сетен път се опита да привлече вниманието към собствената си особа - прегледай си мненията в темата внимателно.

Надявам се, не се опитваш да ме сплашиш с тая евентуална "вражда" между нас. Дори само в рамките на форума имам достатъчно качества, за да те разпилея. Както и връзки :) Ако си мислиш, че точковият ти "авторитет" ти дава някакво преимущество, може да се окажеш изненадан.
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Разпилей ме, чакам много ми е интересно как ще стане. Боже и заплахи в нета понесох. Вие сте се побърка ли бе хора, товя пури микури или както си искаш там си го наричай боли ме фара за него гледай те си се там и си се оправяйте не ми пука за вас нито за теб нито за него, за мен сте боклуци, тровещи постоянно форума с тъпотии и нищо повече.
Ей ти тази тема за пример, влиза любимя ти кури и почва да се заяжда (между другото също като патката касиопея, и то и ти) нито на място нито на време. Админите, спят, админите преди не позволяваха такива неща.
Дошла си тук, да правиш контакти и пари, да пишаш статии щото до колкото знам "уж" за това си в форума, ами твойто пуру какво прави тичка ми след задника във всяка тема и плюе.

Има общо точно откакто ти започна с обидите по адрес на любимия ми Пури :) А и също така ти беше този, който за сетен път се опита да привлече вниманието към собствената си особа - прегледай си мненията в темата внимателно.

Надявам се, не се опитваш да ме сплашиш с тая евентуална "вражда" между нас. Дори само в рамките на форума имам достатъчно качества, за да те разпилея. Както и връзки :) Ако си мислиш, че точковият ти "авторитет" ти дава някакво преимущество, може да се окажеш изненадан.
 
Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Админите, спят, админите преди не позволяваха такива неща.
Дошла си тук, да правиш контакти и пари, да пишаш статии щото до колкото знам "уж" за това си в форума, ами твойто пуру какво прави тичка ми след задника във всяка тема и плюе.
Админите едно време и мрънкачи толкова нямаха. Нещата явно се промянат. :)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Уфффф, недей томкоз грубо ще убидиш унито и пак ще изпадне в депресия
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Недейте така да нападате уни , че се страхувам , че нервната му система няма да издържи. За неговото тежко състояние има 2ма основни виновника - Боко и Гоогле :lol:
 
От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Пък после аз съм виновен, човека решил да почерпи, и кво аз съм крив, ей да ги дава на казановите и на гестаповците да си правят пир.
Аз говорех за обидите към леонса и то ясно и точно не знам дали си прочел, и изведнъж оня неадекватно включване. И пак аз виновен да ги даде на тях, а аз чакам гестапото с "връзките" да дойде да се разправи с мен.
Много ги обичам такива, направо нямам думи.
Админите едно време и мрънкачи толкова нямаха. Нещата явно се промянат. :)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Разпилей ме, чакам много ми е интересно как ще стане. Боже и заплахи в нета понесох. Вие сте се побърка ли бе хора, товя пури микури или както си искаш там си го наричай боли ме фара за него гледай те си се там и си се оправяйте не ми пука за вас нито за теб нито за него, за мен сте боклуци, тровещи постоянно форума с тъпотии и нищо повече.
Ей ти тази тема за пример, влиза любимя ти кури и почва да се заяжда (между другото също като патката касиопея, и то и ти) нито на място нито на време. Админите, спят, админите преди не позволяваха такива неща.
Дошла си тук, да правиш контакти и пари, да пишаш статии щото до колкото знам "уж" за това си в форума, ами твойто пуру какво прави тичка ми след задника във всяка тема и плюе.
О, сега значи ти си жертва на заплахи, така ли? :) Много си бил плашлив и чувствителен, бе :) А обикновено доста ербап го раздаваш. Двойнствена и комплексна личност ще се окажеш :)

И къде ме видя да съм искала да правя пари или да пиша статии? Не си внимавал. А контакти всъщност направих, да :) Не че и преди нямах. Във форума, де.
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Спасявай се не ми пука за вас, нито си ми от приятните нито имам желание да контактувам с теб, но се месите и двамката на места които не трябва и то по грозен начин.
Цункай пурито ти и касиопея довечера за лека нощ ;)
О, сега значи ти си жертва на заплахи, така ли? :) Много си бил плашлив и чувствителен, бе :) А обикновено доста ербап го раздаваш. Двойнствена и комплексна личност ще се окажеш :)

И къде ме видя да съм искала да правя пари или да пиша статии? Не си внимавал. А контакти всъщност направих, да :) Не че и преди нямах. Във форума, де.
 
От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Пък после аз съм виновен, човека решил да почерпи, и кво аз съм крив, ей да ги дава на казановите и на гестаповците да си правят пир.
Аз говорех за обидите към леонса и то ясно и точно не знам дали си прочел, и изведнъж оня неадекватно включване. И пак аз виновен да ги даде на тях, а аз чакам гестапото с "връзките" да дойде да се разправи с мен.
Много ги обичам такива, направо нямам думи.

ние с Гестапо нямаме голям рейтинг - нито трейдър нито репутация. така че е логично че не се борим за 70-те лева. пък и нали мислиш че аз съм леонсио. на себе си ли да ги дам? твоето включване беше доста неадекватно защото не си автор на темата нито собственик на форума нито си засегнат по някакъв начин и изведнъж почваш да "крещиш" с огромни букви и да пискаш като ощипана мома в цикъл да не те нервирали че си си имал проблеми и прочие. тоест не беше особено уместно.

отписвам се от темата че ми доскуча.

Цункай пурито ти и касиопея довечера за лека нощ ;)

за гестапото обещавам да я цункам цяла нощ но за касиопея няма да се разберем :)
 
От: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Спасявай се не ми пука за вас, нито си ми от приятните нито имам желание да контактувам с теб, но се месите и двамката на места които не трябва и то по грозен начин.
Цункай пурито ти и касиопея довечера за лека нощ ;)
Сега пък и изведнъж взе да не ти пука. Допреди малко се тръшкаше на умряло и лаеше по което или който ти нараняваше деликатните чувства. Много бързо сви перките нещо :) Нали щяхме да враждуваме уж? :) Дори няма да си задействам "връзките", обещавам. Ползвай си точковото предимство, ще ти трябва :)
 
Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

уни не иска парите, дано междувременно не ги е пратил бръдчеда.

Това няма значени, защото унито ще почерпи. И престанете с нападките и обидите, за да не затворим темата. ;)
 
От: От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Правете си тройки не ми пука, крещял съм защото има за какво, нямам намерение да ти се обяснявам на теб точно...
ние с Гестапо нямаме голям рейтинг - нито трейдър нито репутация. така че е логично че не се борим за 70-те лева. пък и нали мислиш че аз съм леонсио. на себе си ли да ги дам? твоето включване беше доста неадекватно защото не си автор на темата нито собственик на форума нито си засегнат по някакъв начин и изведнъж почваш да "крещиш" с огромни букви и да пискаш като ощипана мома в цикъл да не те нервирали че си си имал проблеми и прочие. тоест не беше особено уместно.

отписвам се от темата че ми доскуча.



за гестапото обещавам да я цункам цяла нощ но за касиопея няма да се разберем :)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Значи от смахнатата Каса, нападнахте Уни. И за какво? Той е в пъти повече от нея, ако новодошлите не сте схванали. Не измествайте темата и не ми защитавайте едва ли не оная лелка в климакс
 
От: Re: От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Нищо няма да ччерпя вече братле, има тука някой друг човек който ценя и уважавам, за тях винаги, но другите просто няма смисъл. Стига с тая благотворителност ей таз година раздадох пак ваучери за реклама за сума и пари в мрежата над 3к. вече нищо, нито помощ нито нищо няма благодарност в България.
Това няма значени, защото унито ще почерпи. И престанете с нападките и обидите, за да не затворим темата. ;)
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Като не ги иска Уни, ги дайте за Мизия тези 70 лв и да приключва въпроса
 
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Ако никой не иска парите мой ми наемете една ковра за довечера;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Давам 70лв на човек с колега рейтинг!

Като не ги иска Уни, ги дайте за Мизия тези 70 лв и да приключва въпроса
Пари няма. Уни всъщност ги искаше. Дотолкова, че дори отказа да почерпи. И набързо мина в отбранителен режим - започна да изрежда заслугите си и разни "доказателства" за форумна щедрост.

С Касиопея приключихме. Уни просто се оказа Мръсна Уста №2 в темата и трябваше да бъде озъптян на свой ред.

Ако никой не иска парите мой ми наемете една ковра за довечера;)
При толкова дащни бгмами в темата, ти ковра търсиш...
 

Горе