Дайте мнение за един сайт

От: Дайте мнение за един сайт

Ако забелязвате на сайта няма дори едно местенце за реклама, което трябва да ви подсказва, че няма да печели нищо :)

Защо винаги някой си мисли, че всичко се прави за някакви пари? Има купища неща, които се правят без пари. Странно е аз да го кажа, но е така :D

Едит: за условията, да..
 
От: Дайте мнение за един сайт

Ако забелязвате на сайта няма дори едно местенце за реклама, което трябва да ви подсказва, че няма да печели нищо :)

Защо винаги някой си мисли, че всичко се прави за някакви пари? Има купища неща, които се правят без пари. Странно е аз да го кажа, но е така :D

Едит: за условията, да..

Наистина странно е да го правиш, а пък страника да ти казва, че е странно, баси странното явление
 
От: Дайте мнение за един сайт

Близначки плувкини ще пръскат сексапил на Мондиала

Новина от actualno.com
Прегледана: 1447
Добавена на: 16 Jul 2014 22:36


Новината е добавена на 16-ти юли?

Още от най-актуалните новини от спорта, можете да намерите ТУК. - "тук-а" не линква.
 
От: Дайте мнение за един сайт

Близначки плувкини ще пръскат сексапил на Мондиала

Новина от actualno.com
Прегледана: 1447
Добавена на: 16 Jul 2014 22:36


Новината е добавена на 16-ти юли?

Още от най-актуалните новини от спорта, можете да намерите ТУК. - "тук-а" не линква.

е, линк няма как да има, парсната е новината

готово, има и мобилна версия :)

За без парЕ тва е, след празниците ще добавим повече неща
 
От: Дайте мнение за един сайт

харесва ми всичко, без цвета на главното меню
 
От: Дайте мнение за един сайт

Хау мач май френд

Прочети темата де. Ясни и кратки мнения и отговори.
Човекът веднъж е отговорил, че не го продава.
Ако ти харесва се консултирай, как да си направиш подобен, но да настояваш за цена ... е губене на време.
 
От: Дайте мнение за един сайт

еми бизнес, някои дават луди пари за руспии, други за сайтове, ама и стриптизъорките ядат кинти, ако ме разбираш къде чукам
 
От: Дайте мнение за един сайт

така е :D но за стриптизьорки за сега има пари :)
 
От: Дайте мнение за един сайт

Аа начи добре си тиии, щом за руспии имаш пари, а аз си мислех че съм та фанал на къс папас
 
От: Дайте мнение за един сайт

Колко пари му искаш

Ако ще взимаш саита, се конаултирай с адвокат и виж какъв ще е хонорара му, след като вече си наясно с това, може да предлпжиш още толкова пари да до вземеш :)
 
От: Дайте мнение за един сайт

Бих ли могъл да ползвам темата за едно въпросче :D ... Имам сайт за обяви на авточасти и ми се върти в главата да сложа на началната страница автоновини, които да задържат посетителите в сайта , обаче като на напълно начинаещ не ми е ясно как става сдобиването със статии при повечето новинарски сайтове , едва ли всички си ги пишат :/ Виждал съм една и съща статия в няколко различни сайта .

Иначе колега , идеята за този сайт е доста находчива !
 
От: Дайте мнение за един сайт

От този сайт се спами нещо по фейсбук
Име перфектния автомобил за теб е еди къв си xD
 

Горе