Дайте мнение по този тип сайтовете....

От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

прочети това за адсенс, много е интересно - pastebin.com/qh6Tta3h
 
Последно редактирано:
Ще имаш скоро права. Но не пускай тези сайтове тук. ;)

Мерси за линка. Ще го прегледам. Успехи и ако искаш сподели повече. Нещо около бизнес модела. Не, че някой ще седне да прави такива сайтове, но все пак. ;)

И как така ти ги копират? Не разбират, може би печелят добре тези сайтове, но чак пък толкова, за да се играе мръсно. :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Те тея сайтове не съществуват достатъчно дълго, че да ме подразнят. Аз даже се забавлявам като видя мои фб приятел да споделя някакви извращения, шот си мислел, че като натисне и ще гледа видео. То ако всички бяха поне малко уеб-грамотни, от километри може да се види, че видеото е картинка. :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

@radeff, прав си, но всичките ми сайтове показват реално видео! За разлика от други колеги във форума, които правят много по брутални неща, като например да ти дават само LJ, да казват "ЕМАНУЕЛА УМРЯ", и накрая да отидеш на друг сайт който е LJ и нищо общо няма с истината.
 
Той принципно говореше. И аз съм попадал в такива ситуации. Даже и звъннах на майка ми да и кажа да не цъка по подобни сайтове, защото влизам на профила й и гледам шернала некви кървави катастрофи, а жената любопитна, защото било се е случило в родния и край. Но да, юзърското лислене води до такива резулати.

Нямам против такива сайтове. Дори съм ОК с тях, защото взимат своето жълто място в интернет. А и все щеше да има такова нещо под една или друга форма.

Някои са малко по-нормални, други - брутални. Вече зависи и собственика къде се е насочил. ;)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

напълно съм съгласен и аз казвам на мойте познати да не цъкат по такива сайтове и да си гледат мишката дали има like, ама е напълно без успех.

И по м/у другото след като написах това за емануела, какво излезна в пик със закъснение - http://pik.bg/обявиха-поп-фолк-певицата-емануела-за-мъртва-близките-й-са-потресени-news179818.html
 
Пик от както ги има са гнусен сайт. Жълто-кафяв боклук. За жалост го водят популярен. ;)

Реклами на Технополис и Нет1. Евала и на тия палячи. Да си плеснеш бранда до новина, която говори за смърта на някой, който е жив. Баси и бизнеса, баси и маркетинг гурутата. :D
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

За жалост или не, критерии за това са посетителите, а такива повръщано-жълти заглавия привличат всеки с айкю под средното равнище (явно са доста за да е популярен сайта)
 
Нямам против заглавията, но си има някакви човешки граници. Тук явно липсват.

Пумийни сайтове, привличащи скапан трафик, и рекламиращ глупави бизнеси. Имаше една статистика, която се шерваше във фейса, в която този гарбидж pik.bg беше в топ 5 бг сайтовете. Мисля, че беше статистика на ония онанисти Гемиус. :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Ами така е батка, гнусотията е най-вървежна винаги. всеки търси мекото на хляба - те са го намерили в това, поздравления, но наистина понякога прескачат всякакви граници
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

така е, трябва да има някакви граници, чак толкова брутално...
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Ами така е батка, гнусотията е най-вървежна винаги. всеки търси мекото на хляба - те са го намерили в това, поздравления, но наистина понякога прескачат всякакви граници

Лекото е в главата на мързеливите колега!
Няма лека работа!
Относно тези клипове незнам какво толкова ги наливате повечето при положение, че най-големите като google и facebook,
злоупотребяват с потребителите а вие сте почнали да наливате дребните риби!!!
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Моето мнение е, че са простотия.
Мнението на Avast-а ми е: Infection: JS:Clickjack-Y [Trj]
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Като цяло ако не са много натрапващи се, да ти има нещо, което реално ти искаш да видиш, да ти е интересно. Например: снимка забавна(понеже на тези сайтове най-много се слагат такива скриптове) отваряш си снимката, но пък вече да има новини от вида" Еди си кой умря", а той си е жив и здрав... Това вече е повече :)

Дори жълтите новини трябва да имат граница, но нашите жълтурчета явно са някакви извънземни :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Лекото е в главата на мързеливите колега!
Няма лека работа!
Относно тези клипове незнам какво толкова ги наливате повечето при положение, че най-големите като google и facebook,
злоупотребяват с потребителите а вие сте почнали да наливате дребните риби!!!

ами примерно брат ми скоро ще тръгне на училище и 100 % ще иска фейсбук, въпрос на време е да се натъкне на заглавия от сорта на "МЪЖ ПРЕБИВА ЖЕНА" , "ОБЕЗГЛАВЕНИ АРАБИ" , "АЗИС ЛАПА П*ШКИ ПУБЛИЧНО " и такива, иначе не ми пречат :)
 
Последно редактирано:
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

ами примерно брат ми скоро ще тръгне на училище и 100 % ще иска фейсбук, въпрос на време е да се натъкне на заглавия от сорта на "МЪЖ ПРЕБИВА ЖЕНА" , "ОБЕЗГЛАВЕНИ АРАБИ" , "АЗИС ЛАПА П*ШКИ ПУБЛИЧНО " и такива, иначе не ми пречат :)

Това е другия голям проблем! Срещу което трябва да се вземат мерки, но... Иначе тези дни срещам едно "хубаво" заглавие "Виж какво има под полата на Гала", доста често го срещам, но пък е по-добро от колкото "Еди си коя певица е мъртва".
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

ами примерно брат ми скоро ще тръгне на училище и 100 % ще иска фейсбук, въпрос на време е да се натъкне на заглавия от сорта на "МЪЖ ПРЕБИВА ЖЕНА" , "ОБЕЗГЛАВЕНИ АРАБИ" , "АЗИС ЛАПА П*ШКИ ПУБЛИЧНО " и такива, иначе не ми пречат :)

за жалост, от това няма спасение.. Освен това ще почне и ХХХ да си търси...
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Това не е направено както трябва. Разлогнете се от Facebook натиснете share или там каквото се искаше и ще видите че видеото ще ви зареди и без да го споделяте. Знам че не това е въпросът но все пак :)
 
Днес май в сутрешния блог на някоя телевизия имаше цяла тема "Кой обяви, че Емануела е мъртва". Смятайте щом такива медии се възмущават от такива тема, за какво иде реч. Както казаха вече, няма как без такива сайтове. Все едно да сме без Шок или Уикенд, Галерия, и подобни жълтурки.

Няма да забравя последните такива заглавия, чак да те хване страх. Не само влизат в личното пространство на хората, но прекаляват като правят гадни заглавия и новини, за да привлекат трафик. И пак се питам, кои рекламодатели са доволни от позиционирането на бранда им до такава новина. ;)
 

Горе