Дайте мнения за новия ми сайт

От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

nandibandi,
Остави го нека си хейтва. Той само това може. Чувства се засегнат и непълноценен, нали uphero?
Колкото повече хейтваш, толкова повече ще се занижава собствената ти самооценка. Някъде дълбоко в себе си стои утвърждението, че ти си нищо и затова са трябва да си го изкараш на другите, за да си кажеш, че си нещо, че си велик. В теб я няма добротата. Мислиш само за себе си, колкото повече обиждаш другите, толкова повече се издигаш в собствените си очи. Когато повярваш в себе си, ще разбереш че съм много права. Дотогава ще обиждаш наляво и надясно, за да си спокоен. Но, това е само една илюзия. В момента те владеят собствените демони на страха и на съмненията. Страх, че ако покажеш истинската си същност, ще бъдеш нагрубен, обидата отново ще те владее и отново ще попаднеш в омагьосания кръг.
И аз бях като теб, страхувах се от всичко и от всеки, но си дадох сметка, че не нещата трябва да се променят. Всички ние сме уникални и неповторими. Вярвам в себе си и знам, че мога да се справя с всичко! А хейтърите много ми помагат, за да усъвършенствам недостатъците си и да ги превърна в сила!

Колкото повече хейтваш, толкова по-слаб ставаш, а аз и другите, към които са насочени обидите - по-силни!

Чудех се какво да правя и сътворих последния сайт - Загадката, в подписа ми.
Давайте мнения.:wink:

Ето за това питах. Какво искат хората, които влизат да да четат.
Не икскам мнението ви като професионални дизайнери и програмисти, а като най-обикновени хора които имат някакъв проблем и търсят решение. Не искам да оценявате дизайн или нещо друго от вашата компетенция, а да кажете лесно ли се ориентирате в постове и продукти.
Защо се мъчиш да си оправдаеш малоумите с хейт?
 
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Защо се мъчиш да си оправдаеш малоумите с хейт?

Явно не си разбрал нищо от това, което ти написах!
Съжалявам те! Защото си жалко подобие на човек!
Не мисля повече да отговарям на подобни нападки, защото знам че съм направила най-доброто на което съм способна. А, ти се замисли върху това, което си и как да се промениш към по-добро.
А, това което ме интересуваше относно сайта го разбрах и си взех съответните бележки, за което благодаря на всички!
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Между другото, видях че в сайта отново акцентът е върху статиите, а не върху книгите. Мисля, че така наистина е по-добре. Книгите са достатъчно видни, а и подредени по категории, което е чудесно, защото улеснява търсенето.
Помисли върху идеята да пускаш статии-резюмета върху някои от книгите, продавани в сайта ти.
Отново Успех! Ще следя и ще давам feed back ако искаш мнението на потребител. :)
 
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Десислава, uphero е доказал се трол в този форум, но ти водиш сайт за себепознание и самоусъвършенстване и не бих казал че ти отиват такива приказки :) Освен това във всеки форум ги има такива, неизбежно е. Теглиш му една майна наум и го оставяш без отговор, така най-добре се процедира с тези екземпляри.

Аз пък се чудя дали сайта е магазин за книги или блог. Ако е магазин, тогава се чудя защо някой би си купил книга от него при положение, че не ги издава и същите книги ги има в официалните издателства :(
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Чудех се какво да правя и сътворих последния сайт
Личи си. Отвсякъде.
Друг път, когато се чудиш какво да правиш - оплети чорапи или шал. Ще е по-успешно, смислено и полезно.
Дизайна няма да коментирам, колегите са написали достатъчно.
Така наречения сайт няма нищо - нито идея, нито лице, нито почерк. А ти се вълнуваш за маркетинг.
Тове е една мързелива сборка, да не пиша сбирщина, от няколко статии. И нещо като книжарница.
On page нещата са трагични.
На страница, където се продава книга:
Тагове H1-6
H2:
- Описание на продукта:
- Отзиви
- Подобни
H3:
- Related Posts:
- Да продължа без теб – Силвия Салинас , Хорхе Букай
...

На index страницата, която е визитка на всеки сайт:
title - загадката, има го в страницата само веднъж - 0.1869 %.
Няма описание, няма ключови думи, няма H1, H2, отива се направо на H3:
- 100-те абсолютни закона на бизнес успеха – Брайън Трейси
- 20 стъпки напред – По пътя на израстването – Хорхе Букай
- 40 е новото 20 – Памела Сатран | Кръгозор
...
Разпределение на думите:
дума, среща се пъти, % от текста
лв 24 4.486
купи 19 3.5514
00 9 1.6822
90 8 1.4953
най 7 1.3084
20 6 1.1215
книга 6 1.1215
3 6 1.1215
първо 5 0.9346
99 5 0.9346
2 5 0.9346
здраве 4 0.7477

Важната информация на всяка страница е забита ВНКГ, докато неважната се мъдри на най-горещите места.

Купуването на домейн, намирането на харесвана от собственика тема, и запълването на полетата ѝ, все още не означава, че е създаден сайт.

За Суперхостинг - не е платена реклама, имам още един сайт при тях и нямам забележки.
Ами поискай да ти платят.

Успех!
 
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Личи си. Отвсякъде.
Друг път, когато се чудиш какво да правиш - оплети чорапи или шал. Ще е по-успешно, смислено и полезно.
Дизайна няма да коментирам, колегите са написали достатъчно.


Успех!


Е, много сте груби, наистина. Така не се дава съвет, така се смачква самочувствие и творчески порив. Разбирам, че сте мъже и сте малко по-недодялани в обноските и изказа, ама в същото време и вие не бихте понесли толкова груба критика, нали.

Не казвам, че не си прав - сигурно си абсолютно прав, но ако искаш да те чуят трябва да говориш тихо и нежно, поне когато говориш на жена. :)
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Изключително много благодаря на Вискяр и Хандибанди. Критикити са справедливи и ги приемам. Ще се опитам да направя съответните промени, за да тръгнат нещата. Ако не мога да се справя, ще потърся помощта на специалист.
Не съм безгрешна, както и вие. Тези критики, които са справедливи, ще ги взема под внимание. Тези, които не са ще ги отмина. Благодаря на всички за оказаната помощ!
 
От: От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Е, много сте груби, ...

Не казвам, че не си прав - сигурно си абсолютно прав, но ако искаш да те чуят трябва да говориш тихо и нежно, поне когато говориш на жена. :)

Не е грубост, а практичен съвет.
Така конструиран сайта, е мъка за търсачките - дали да отнесат нещо със себе си към базата данни, или да си ходят празни.

Пуснатата тема е професионална и, следователно, лишена от пол.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Магазините не би ли трябвало да са със сертификат?

Иначе и аз имам подобен сайт, с тази разлика че няма нито книжарница , нито блог...
Просто се чудя какво да сложа на домейна и засега му сложих само фон..Как изглежда?
 
Последно редактирано:
От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Просто се чудя какво да сложа на домейна и засега му сложих само фон..Как изглежда?

Твърде голям размер на файла на картинката, напълно излишни скриптове и липсващи връзки към prev.png, next.png и други :) Отгоре на всичко домейна носи отрицателна аналогия с един дебел политик, .bg версията му е заета, .com версията му е скапана, или с други думи - няма смисъл от него 8)
 
От: От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Твърде голям размер на файла на картинката, напълно излишни скриптове и липсващи връзки към prev.png, next.png и други :) Отгоре на всичко домейна носи отрицателна аналогия с един дебел политик, .bg версията му е заета, .com версията му е скапана, или с други думи - няма смисъл от него 8)



biz версията му пък e онлайн магазин цветов... обаче засега ще си го запазя :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: Дайте мнения за новия ми сайт

Твърде голям размер на файла на картинката, напълно излишни скриптове и липсващи връзки към prev.png, next.png и други :) Отгоре на всичко домейна носи отрицателна аналогия с един дебел политик, .bg версията му е заета, .com версията му е скапана, или с други думи - няма смисъл от него 8)

Убеден съм, че всеки потребител, като влезе в сайта, си прави асоциация за някакъв дебел политик и отвратен си тръгва. :)
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Десииии, възхитена съм от романа ти и ще следя следващите глави с удоволствие. На съфорумците, които не знаят какъв страхотен творец си има този форум, ето: http://zagadkata.info/glava-1-signali-ot-kosmosa/.

Тъкмо днес казах на един приятел, че информацията, която ни е нужна сама ни намира и то, когато не я търсим и понеже от доста време се мъчех с тая пуста сингулярност и воала... съвсем случайно попаднах на романа ти, в който феноменът е обяснен перфектно ясно, така че да го разбера даже аз. :) Благодаря ти и успех.

Наистина започва много добре творбата ти и даже не знам дали е добра идея да я пускаш свободно или е по-добре да опиташ да пратиш книгата на някое чуждо издателство. Това ще бъде много по-добър бестселър от ''Марсианецът'' и др. подобни глупости, в които на Марс се оцелява само с ролка тиксо.

Отново Успех.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Десииии, възхитена съм от романа ти и ще следя следващите глави с удоволствие. На съфорумците, които не знаят какъв страхотен творец си има този форум, ето: http://zagadkata.info/glava-1-signali-ot-kosmosa/.

Тъкмо днес казах на един приятел, че информацията, която ни е нужна сама ни намира и то, когато не я търсим и понеже от доста време се мъчех с тая пуста сингулярност и воала... съвсем случайно попаднах на романа ти, в който феноменът е обяснен перфектно ясно, така че да го разбера даже аз. :) Благодаря ти и успех.

Наистина започва много добре творбата ти и даже не знам дали е добра идея да я пускаш свободно или е по-добре да опиташ да пратиш книгата на някое чуждо издателство. Това ще бъде много по-добър бестселър от ''Марсианецът'' и др. подобни глупости, в които на Марс се оцелява само с ролка тиксо.

Отново Успех.
nandibandi,
Радвам се, че ти харесва. :)
За момента ще го пусна безплатно онлайн. Надявам се след време ще се намери някой, който да издаде и на хартия.
Идеята ми е да събере публика, която наистина се интересува от тази тема.
В тази връзка, къде мога да разпространявам романа? Сещам се за форума на chitanka, словото и т.н.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Фонът около сайта е много наситен и дразни очите докато се чете текста. Главното ти меню е хубаво да бъде на 1 ред. Не е лошо да сложиш спомагателно меню отстрани :)

Иначе има интересно съдържание
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

... В тази връзка, къде мога да разпространявам романа? Сещам се за форума на chitanka, словото и т.н.

Щом ти си автор, можеш да го качиш в самата Читанка. Така ще бъде достъпен до много хора, включително българите, които живеят извън България. Те са сред големите фенове на Читанка /както и моя скромност, между другото/.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

nandibandi,
Радвам се, че ти харесва. :)
За момента ще го пусна безплатно онлайн. Надявам се след време ще се намери някой, който да издаде и на хартия.
Идеята ми е да събере публика, която наистина се интересува от тази тема.
В тази връзка, къде мога да разпространявам романа? Сещам се за форума на chitanka, словото и т.н.


Грехота е да се пуска безплатно нещо, толкова добро или поне, очертаващо се като толкова дбро.:)

Съветът ми е да го преведеш на английски и директно да го пуснеш в някое американско издателство - ако го харесат, харесат... Важно е да опиташ, защото жанрът е в супер ниша, а напоследък американците имат интерес към творци от Източна Европа. Направо виждам романа ти като блокбастър с топ актьори в главните роли.
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Много добре идеята ти е много добра.
Не обръщай внимание на тези гадини от блатото те с това се хранят , като те захапят.
Желая ти успех
 
От: Дайте мнения за новия ми сайт

Много добре идеята ти е много добра.
Не обръщай внимание на тези гадини от блатото те с това се хранят , като те захапят.
Желая ти успех
Благодаря ти!
 

Горе