Дайте некой убав филм

От: Дайте некой убав филм

The Imitation Game също не е лош,по действителен случай уж е.

Тъкмо и аз го гледах, добър е , от това което съм чел от различни източници преди, бих казал че около 70% се припокрива с историята на филма.
 
Абе, не знам дали е става на въпрос тук, но ми се ще да чуя някакви отзиви за новия филм Хакер, който сега е премиерен по екраните на кината. Интересува ме най-вече заради името и малкото интро, което видях в трейлъра. ;) Мерси за отговорите ви предварително. :)
 
От: Re: Дайте некой убав филм

Абе, не знам дали е става на въпрос тук, но ми се ще да чуя някакви отзиви за новия филм Хакер, който сега е премиерен по екраните на кината. Интересува ме най-вече заради името и малкото интро, което видях в трейлъра. ;) Мерси за отговорите ви предварително. :)

Здравей Блинки. Гледах го в петък на премиерата му .. Не е лош, като цяло. Не очаквай обаче да видиш, някои кой знае какви непознати и супер сложни методи. Предимно се занимават с RAT-тове.
Според мене добре си изигра главният герой ролята. Даже съм много впечатлен от него, но какво друго да очакваш от човек, който играе в доста скъпи продукции напоследък.

Предполагам, че са наблегнали повече на екшъна и леката драма.. отколкото да покажат действия от към "хакването", показаха там малко транзисторчета също и така.

Това е моето мнение по въпроса на филма. Гледай го ще останеш доволен предполагам, но със сигурност няма да видиш "high-end" хакинг :D
 
ОК. Явно ще се гледа на кино. И гледам на 2р вече има още един хакерски - Кодове. Нещо модерно ли стана или не знам. Мислех, че този Хакер ще има нещо общо с старите Хакери, но уви.от трейлъра почти нищо не разбрах, та реших да питам тук, ако някой вече го е гледал. :)
 
От: Re: Дайте некой убав филм

ОК. Явно ще се гледа на кино. И гледам на 2р вече има още един хакерски - Кодове. Нещо модерно ли стана или не знам. Мислех, че този Хакер ще има нещо общо с старите Хакери, но уви.от трейлъра почти нищо не разбрах, та реших да питам тук, ако някой вече го е гледал. :)

Всъщност старият филм се нарича "Hacker" , докато този е "Blackhat" . И е г/д на мода :D . Също така старият хакер е от 1995г.

Като цяло сега би трябвало да излиза и един друг пак с името "Hacker" поне така гледам в imdb, и мисля, че той ще е много по обещаващ и детайлен ! :)

П.С: Има и един вече излязъл филм от миналата година не знам дал си го гледал, но е качен с перфектно качество целият дори в тубата .. Казва се ALGORITHM: The Hacker Movie ... само го напиши и трябва да ти излезе.
 
От: Дайте некой убав филм

Айде качиха Interstellar в замунда , налазвайте - аз днеска вечерта ще го гледам.
http://zamunda.net/details.php?id=430888

някой гледал ли е филма, да каже мнение , дали си струва отделеното време или е поредната боза как хамериканците спасяват света ;)
 
От: Дайте некой убав филм

някой гледал ли е филма, да каже мнение , дали си струва отделеното време или е поредната боза как хамериканците спасяват света ;)
Определено си заслужава гледането и да има го и в тоя филм спаяването на света и забитото американско знаме:)
 
От: Дайте некой убав филм

някой гледал ли е филма, да каже мнение , дали си струва отделеното време или е поредната боза как хамериканците спасяват света ;)

Не е лош. Гледах го на кино, прекалено дълъг ми се стори обаче :Д Но като цяло има интересна концепция ! :)
 
От: Дайте некой убав филм

някой гледал ли е филма, да каже мнение , дали си струва отделеното време или е поредната боза как хамериканците спасяват света ;)
Струва си дори само заради музиката на Ханс Цимерман [emoji2] [emoji344]
 
  • Like
Реакции: nuni
От: Дайте некой убав филм

Пууу изгледах го ... бая сложен ми дойде. На любителите на екщъни едва ли ще им хареса , залага се на чувства , мисли , разказват се разни пространствени теории. Определено ще го изгледам още един път да вникна повечко в цялостната идея на пространството , времето и тн. - защото това е най-интересното в филма. Иначе дано не стигаме до там - да отровим толкова планетата , че да я напускаме. Мисля че филма няма да се хареса на болшинството от гледащите го. И аз много се бях навил за нещо много добро и сякаш останах леко разочарован от сложността и трудното разбиране на видяното. Все пак филма заслужава всеки да му даде шанс. Робота дето крачи до нашите герои е много готин :)
 
От: Дайте некой убав филм

Препоръчвам. Много добър стар български филм.

[video=youtube;Qg1l8q-vS-4]https://www.youtube.com/watch?v=Qg1l8q-vS-4[/video]
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Дайте некой убав филм

Mr. Nobody / Господин Никой (2009)

Определено си заслужава гледането
 
От: Дайте некой убав филм

Само на мен ли не ми хареса тоя Interstellar ? , направо се видях в чудо , тоя мокет лепнат на повърхността на совалката толкова изкуствено и ъглите сякаш стърчаха, плочките от банята на баба вътре в совалката наистина ми дойдоха много , до 1-вия час си изгризах ноктите от скука хубаво, че бяха по дълги, че имаше с какво да се занимавам след това малко живна филма , но моята оценка е 2 минус , както казвам винаги лично мнение ;)
Събота мисля да ходя на Твърде лично 3 първите два епизода ги изгледах на един дъх :)
 
От: Дайте некой убав филм

Interstellar определено не е филм за всеки, доста мудно развитие и за много хора идеята като цяло е неразбираема.
Времеви континиуми, червееви дупки, свят с повече от 3 измерения и други неща които са доста непонятни за нашите разбирания и възприятия за света като цяло.
На хора които са се настроили да гледат примерно фантастика с космически кораби тип стар трек не би допаднал.
Филма си заслужава да се гледа поне един път дори само заради идеята, но аз примерно нямам нерви да го гледам втори път въпреки някой неща които останаха не доразбрани:) и въпреки, че по-принцип обичам такива фантасмагории, като малък редовно следях поредицата за космоса на Карл Сейгън:).
 

Горе