Дайте съвети за сайта ми

Ако имаш хост мога да ти инсталирам джумла.Може в замяна да си размениме линкове сайта ми е он-лайн магазин ;)
 
Здравейте, искам да Ви помоля да си кажете мнението за сайта ми, който ще видите в подписа ми. Най-вече искам да помоля хората който разбират от web дизайн да кажат правилно ли съм написал таговете и всички други неща който трябва да са както трябва за да ми се индексира сайта от търсачките. Искам да знам дали някъде съм допуснал грешки в правенето на сайта и ако има моля споделете ги за да ги поправя.
 
Гледай сега, не съм дизайнер, но като читател мога да ти кажа само едно, махай веднага тоя черен фон избери нещо по-щадящо очите :(

Ако се предполага, че ще слагаш новини тоест хората няма да влизат да кликат и да излизат като в гоогъл, а ти предполагам искаш да ги задържиш по-дълго на сайта с тази цветова комбинация нямаш шанс. Само за няколко секунди и го погледнах и добре, че детето спи инак щях да завия (това на шега) :)
 
Повече текст ще му сложа като ми пратят първия чек :) по простата причина, че този текст съм го давал на преводач (а той парички взема), аз разбирам много малко английски. Какво му има на черния фон мислех, че е готино :(
 
Ще изчакам да чуя мнението на повече хора и тогава ще му сменя цвета, макар че не ми се иска, доста си пойграх с този сайт и си мислех че ще се хареса :(
 
Черното е стилно - поне за мен.
Комбинация черно+бяло+дизайнерско виждане = БОМБА ! Ако разбираш помисли по това;)
Иначе наистина малко товари.
Помисли върху вариянт:
Бяло+неб.синио
Бяло+резеда
Рерзеда+неб. синьо.
Очаквай мн. повече съвети утре (след няколко часа :) )
 
Здравейте,
вчера изтеглих Joomla. Стори ми се не толкова сложно. Искам обаче да разгледам повече темплейти. Някакви препоръки?
 

Горе