Дайте съвети за сайта ми

Ако имаш нужда за рисуване на разни бутончета и подобни красоти - пиши ми ;) ще помагам :)
Особено малките screenshot-чета на магазините, които представяш, ще е хубаво да се барнат леко :)

Успехчета ти пожелавам с начинанието, оригинално ми се вижда и ако се отнесеш сериозно ще имаш успехи :)
 
Вече имам приходи!

Guys, да ви се похваля, че днес направих първата си комисионна от сайта, дойде от CJ \Commission Junction\.

Имам още малко да събера преди да ми пратят чек, в този ред на мисли още не съм си пратила декларацияза да данъци, а знам че хора от този форум работят с CJ. Да ми кажете, какво да попълвам и какво да не попълвам от втората част, щото ми е малко тъмна индия...

Иначе отчитам като успех за себе си че толкова бързо (за 2 седмици) вече имам някакви приходи от сайта си, особено предвид че още е почти празен.

Бих посъветвала новозапочващите да потърсят оригинална идея преди всичко. Аз лично не се кефя на genbucks и не бих тръгнала от това.
 
Re: Вече имам приходи!

finty каза:
Guys, да ви се похваля, че днес направих първата си комисионна от сайта, дойде от CJ \Commission Junction\.

Имам още малко да събера преди да ми пратят чек, в този ред на мисли още не съм си пратила декларацияза да данъци, а знам че хора от този форум работят с CJ. Да ми кажете, какво да попълвам и какво да не попълвам от втората част, щото ми е малко тъмна индия...

Иначе отчитам като успех за себе си че толкова бързо (за 2 седмици) вече имам някакви приходи от сайта си, особено предвид че още е почти празен.

Бих посъветвала новозапочващите да потърсят оригинална идея преди всичко. Аз лично не се кефя на genbucks и не бих тръгнала от това.
Честито, finty. Само така. Пожелавам ти това лято да плуваш в море от чекове. Радвам се че споделяш с нас, успеха за един е мотивация и възхищение за друг. Аз лично като видя, че някой прави пари и споделя с останалите, ме кара да се чувствам много добре. Защото трябва да сме единни и да си помагаме. Още веднъш поздрави от мен и да почерпиш, като се видиме. :lol:

Късмет приятели. :wink:
 
@finty честито и се надявам да направиш още много продажби , от сърце ти го пожелавам , наистина идеята ти беше много добра.
 
при регситрацията в CJ не си ли я свали нужната формичка за попълване?


освен тях бих ти препръчал


те са парнър геитуеи с интересни програми ако имаш посетители от сащ на сайта си и не трябва да попълваш нищо за да ти пратят чек :)


2582.gif


3226.gif


2849.gif


2476.gif
 
Ще споделям с вак как вървят нещата. Когато започвах, с удоволствие четях за успехите на форумците и се надъхвах :lol:
 
Кода на заглавната страница е ОГРОМЕН.
Питай някой приятел , или може някой от тук да се наеме , но тази страница се пише най-много с 1 старница код в notepad ;)
А и това розовото , поне мен ме дразни , и като цяло дизайна ми стои накъсан.
Имейла го остави в специална страница с контакти и го маскирай -
info[at]pazaruvane[dot]com , защото така ще го налазят спам ботовете
Всичко това ти го казвам с най-добри чувства , за доброто на сайта , а не за да се заяждам :)
 
Знаеме ZzZaPyr, не е нужно да ни го казваш, тук хейтъри няма. :lol: И си много прав за това с и-мейла, по-хубаво е да го напишеш така че да не може някой бот да го копне. Че иначе доста спам ще ти се наложи да чистиш. Само истински посетители ще ти го прочитат и пишат на него. :wink:
 
Много ценни съвети, благодаря.

Няма лоши съвети, не се притеснявайте да казвате какво не ви допада, аз пиша тук защото търся мнение на повече хора :)
 
Дойде и втората продажба. Явно нещата се стабилизират и почват да текат в нормални граници. Сега единствено ще се работи за увеличаване на трафика, съдържанието и успеваемостта. нищо работа, както се казва :lol:
 
Как ти е конверсиятя, освен върху трафика, може да поработиш и върху конверсията. Така ще вдигнеш продажбите в значителни количества. Иначе честито отново и се надявам скоро да нямаш ден без продажба/и. Много късмет и успехи ти пожелавам искрено. :) :wink:
 
finty каза:
Дойде и втората продажба. Явно нещата се стабилизират и почват да текат в нормални граници. Сега единствено ще се работи за увеличаване на трафика, съдържанието и успеваемостта. нищо работа, както се казва :lol:

Честито :) До големите кинти обаче имаоще доста работа :)
 
ОО, разбира се. Далеч съм от мисълта че всичко приключва и сега само ще седя и ще чакам. Надявам се до месец сайтът да е направен професионално и да е с няколко пъти по-голям обем
 
coolice каза:
Щом имаш желание да се научиш и да развиваш сайта си това ще се случи :) А и ние сме тук да помагаме :)
coolice, ти го каза направо както си е:) Много успехи пак да ти пожелая, аз почвам май да се изтърквам. Ама си трябва подкрепа. Това гради успехите в някаква степен :) Винаги ще получите съпорт от нас. :wink:
 
Ще ми бъде много полезно ако ми препоръчате някой, който да спретне сайт на Джумла. Сайтът не е сложен, но с времето ще се развива. Ще ползвам безплатен темплейт.

Имам предложения, но ако лично сте ползвали някого кажете - ако прецените и на лични да не става реклама.

Благодаря.
 

Горе