Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

man0l

Member
Уважаеми съфорумци,

За огромно съжаление, кретенията отдавна е влязла и тук. Не очаквах да ме достигне и мен, но уви.

За какво говоря - дават се червени репутации ей така между другото, което го причислявам към така нареченият Форум Хейт. Знаете как се идентифицират тези хора - с ниски нива на социален живот, с незадоволени потребности и слаби комуникативни умения. Искам да ги поздравя, че станаха хора и направиха първите си публични изяви тук и в другите форуми и усещат силата на анонимността, скрита зад лаптопски монитор.

Едно послание към всички - Забавлявайте се, лято е, време за коктейли, а мацките се пекат по ц*** и нас чакат :p
 

Прикачени файлове

  • image003.jpg
    image003.jpg
    10.6 KB · Преглеждания: 21
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

ООО, добро утро ;) с 251 мнения, а какво да кажат хора с 2500 мнения, да не мислиш, че нямат червени репутации? Ако всеки пусне тема за някоя червена репутация какво ще стане? Тема като темата на Кацаров ли правиш? Сега сигурно ще искаш и да ти набутваме плюс... ще ти пусна плюс само ако си полезен с нещо, а ти определено не си от полезните потребители, може и да бъркам ,ама не допринасяш към комюнитито с някаква полезна информация, поне не се сещам. Тъй че, няма място за сърдене, аз по едно време имах 4 поредни червени, заради едни глупави изцепки, ама не съм тръгнал да пускам теми- идеята е такава - ако принасяш към комюнитито и си полезен, ще имаш много зелено, а червеното просто няма да се усеща на фона на многото зелени, то винаги има хора дето дават червено.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Не се вживявай чак толкова :) Според мен са ти дали червеният квадрат заради "бързата" комерсиална тема за PR-линковете дето продаваш...
Някои напускаха вече такива теми, което освен че е див комерсиализъм е и грешно, пред вид мястото където се намират :)
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

@Алан, остави ти 250-те теми, аз съм спрял да пиша по форуми от години :) В този форум съм от самото му начало, както и бях в уебмастърбг ( където пък си изтрих акаунта ). Репутацията ми е преобладаващо зелена и винаги ще бъде, защото имам отношение, ама имам желание като видя неправомерно дадена репутация да им бия виртуални шамари на хейтърчетата :)

@madgooglebot баш тук им е мястото :) Да живее капитализма, а пък и решението да пусна обява за продажба на какво да е е изцяло моя и е абсурдно пикльовците да я преценят дали е ок или не :) То като цяло това няма значение, по - скоро ме дразни факта, че са анонимни и нищо немога да им кажа :)

Забравих да пиша по - горе, че се отваря огромна ниша за знания на нормални хора, които са излязли от форуми по същата причина и ще я запълня тази ниша съвсем скоро :)

Ай наздраве, че стана бирено време ;)
 
Последно редактирано:
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Нямах точно това в предвид. Казвам, че тук е мястото, където имаш най-много разбирачи по едно и също време, точно за услугите, които предлагаш. Нормално е точно първите, които са скокнали да правят кинти от UP-a да подразнят :)
Иначе аз ако пусна тема за какво съм получавал квадрати, някой ще си спука пикочният мехур гаранция :D
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

може да са ти дали репутация за темата в която предлагаш линкове във сайтове с несигурен пр, което си е жива прецаквация (и за какво, за 10-15 лв ?)

иначе (предполагам) предлагате Оптимизация за търсачки а е твърде наивно да вярваш, че ПР-а на сайтовете ти е сигурен ...
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Това с репутацията е добре замислено, но се експлоатира неправилно. В крайна сметка някой, като е олигофрен не е нужно да има червени чертички под прякора, за да разберат всички, че е олигофрен. Аз лично не давам негативна репутация, те идиотите се разпознават от далече. Хората, които редовно четат форума (дори и да не пишат толкова редовно) знаят кои са качествените потребители на форума, а те никога няма да светнат в червено. Така че кво ти пука колко чертички имаш под прякора.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Някой беше писал за репутацията и размера на "пиш*ата". През известно време някой пуска такава тема що е имал червена репичка. Пука ли ти, че чак и тема си отворил за това?
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

@Derte, по - добре тема, защото следващата стъпка е изтриване на акаунта :)
@nortrant ти знаеш ли с какво се занимавам всъщност ;)
 
Мисля, че подобни теми са безпредметни и освен да се разлайват кучетата, друг ефект няма. Също така мисля, че успях да те компенсирам достатъчно с моите точки. Има 3ма-4ма потребителя с повече, а силно ме съмнява някой от тях да ти е шляпнал минуса, поне не виждам смисъл да го прави предвид каква ти беше темата.
Та карай си работата и да не ти пука :) И аз получавах червенички, а и тук таме се случва отново някой електрон да ми сложи - нищо против нямам, понеже са анонимки, а анонимките идват от пут*овци, които не могат да си застанат зад мнението.
Не се пали и си върти работата - няма смисъл от загубени за глупости нерви.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Какво си се впрегнал за този глупав реп.Както някой каза на предната страница(мързи ме да се върна) идеята на репутацията е добра, но не се иползва по предназначение, а за избиване на комплекси.Някакви си дребни душици са тръгнали да определят негативно юзърите тук, които по своя собствена воля отговарят на всяка тема, и доста често дават актуални и полезни съвети.На тези, които прицъкват отрицателна репутация на хората, нека първо да се замислят заслужава ли си човека да получи и чак тогава да я дават.Ама честно казано аз лично го местя от левия в десния за репутацията и продължавам :]
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Репутацията няма никакво значение, за какво я гледате ? Нали има iTrader ;)
iTrader си е iTrader :)
Репутацията си е репутация.

Репутацията е нещо като "визитка". Тоест колкото повече имаш, толкова по-добре за теб :)
"Колкото повече, толкова повече, казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза, но това няма да го пиша :d)"

а iTrader, ти е "визитната картичка" според това дали си точен и коректен купувач/продавач. :)

Така, че мен, ако питаш има разлика.
Също така, когато има репутация, повечето хора(като мен) се стремят да я повишат, като допринасят за развитието на форума, и съответно никога не остават не забелязъни :).. (Поне не от мен, аз винаги лепа зелено, ако човека го е заслужил)

Cheers,
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Е остави го, той Къци Въпцаров какво друго ще каже, след като той е единствения потребител в цялата история на предприемач, който свети с 3 черти? Може би само още един, но той поради друго светна, а Къцито му идва отвътре да се излага и да пише глупости.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Чудя се дали тези с червените квадратчета не набиват само червени квадратчета ;) Лоша SEO карма за тях, ще им падне SERP-a :p
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Само заради тая тема заслужаваш да ти тресна едно червено и аз.
Нямам идея каква драма е имало и за какви линкове, ама излияния от рода на 'Ауууу, ууууу, ооооо, някой ми е сложил минус. Жалък no-lifer,..' не са на мода отдавна.

Текстът предполага че се смяташ за нещо по-извисено и специално от тия дето са ти мушнали точките.
Може би ще е новина за теб, но не си.

Мнението е субективно, разбира се - подобно на червените точки.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Какво ти пука за тази репутация?? Това да не е тийн форум, дето който има най-много постове печели :)
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

@Нил, баш тийн форум си е :) Хайде, чао от мен, това е последният ми пост, вероятно ще се регна с друг никнейм само за да следя секция пазар ;) Наслука.
 

Горе