Дами във форума ?

Аз съм ?

  • Уебмастър

    Votes: 257 93.1%
  • Дама Уебмастър

    Votes: 19 6.9%

  • Общо гласове
    276
повечето момичета които познавам дремят в скупе занимават ме но не посещават форуми... правят някой глог в дир.бг и разни такива ;)
 
От: Дами във форума ?

Anabel То от там се почва ама къде се свършва... днеска си на 20 утре на 40...
неска возиш утре та возят... неска подаряваш цветя утре на тебе подаряват... гаден живот ей!
 
От: Дами във форума ?

Anabel То от там се почва ама къде се свършва... днеска си на 20 утре на 40...
неска возиш утре та возят... неска подаряваш цветя утре на тебе подаряват... гаден живот ей!

Много си прав, Sobieski...
 
От: Дами във форума ?

мен ме забравихте
 
От: От: Дами във форума ?

:p:p:p мене пък ме кефи да се занимавам с нета :)
Здрасти мацка и добре дошла. Приятен престой тук и весели моменти. ;)

@adelina, ти от много време не си писала тук. Дано да се задържаш по-често тук. Успехи и много кеш.:)
 
От: Дами във форума ?

mimenceto hello и от мене надяваме се да участваш в темата "На колко години сте" ;)
 
От: Дами във форума ?

А защо просто не мъж/жена (да не се обидят някои) или момче/момиче (да не се обидят някои) може би пък не смятам, че съм стигнал до нужното възвишено ниво и че не съм отключил осмата гънка от дясната страна на лявата част на мозък и за това ме е срам да се нарека Уебмастър :p :p :p
 
От: Дами във форума ?

Не би следвало да има дума уебмастърка, звучи ми като министърка :))))

А жена с 2-3+ мъже, ще я наречете к...а, нали?
 
От: Дами във форума ?

И аз да се запиша. И преди да спорите пак в 5 страници дали съм жена или мъж - отговора продължава да е жена :)
 
махнах публичноста на анкетата в момента е напълно анонимна но процента говори за това че дамите трябва да го дават по смело в този бранш пола няма значение
 
От: Дами във форума ?

Ето един начин анкетата да показва реални резултати (не взимам под внимание способностите на уеб програмистите):

В ГепиМе са сложили падащо меню, което не дава на посетителя да се логне, преди да е посочил от къде влиза. След първото влизане се създава перманентно cookie и тя вече не се показва. Може да се ползва нещо такова за определяне на пола тук :D
 

Горе