Дами във форума ?

Аз съм ?

  • Уебмастър

    Votes: 257 93.1%
  • Дама Уебмастър

    Votes: 19 6.9%

  • Общо гласове
    276
От: Дами във форума ?

@ rak знаеш ли че това с гоблените хич не е лоша идея ......
има доста жени дето бродират гоблени , но пък не им се занимава със сайтове :)
 
От: Дами във форума ?

@ rak знаеш ли че това с гоблените хич не е лоша идея ......
има доста жени дето бродират гоблени , но пък не им се занимава със сайтове :)

Да бродираш гоблен - това е ужасно - веднъж избродирах един гоблен - миниатюрен. Досада ужасна. Човек трябва да си намира хоби, което го разтоварва, а не да го дразни. Виж например фитнеса е приятно занимание, както и четенето на някоя интересна книга. Естествено и размотаването в интернет - това ми поглъща доста време - особено руските сайтове за прически.
 
От: Дами във форума ?

@ rak аз имам един започнат и недобродиран гоблен :) но ще проверя как стоят все пак нещата със сайтовете за гоблени ..
 
От: От: Дами във форума ?

@ rak аз имам един започнат и недобродиран гоблен :) но ще проверя как стоят все пак нещата със сайтовете за гоблени ..
Eми това си е младото - пълно с идеи! Може да се направи сайт за посредничество при продажба и покупка на гоблени - ама да не е български, защото тука няма пазар. Ти знаеш английски - действай! Всъщност, може да е българо-английски - в българската част да събира гоблени за продаване, а в английската да ги продава - ама откъде такава система?
 
От: От: От: Дами във форума ?

Eми това си е младото - пълно с идеи! Може да се направи сайт за посредничество при продажба и покупка на гоблени - ама да не е български, защото тука няма пазар. Ти знаеш английски - действай! Всъщност, може да е българо-английски - в българската част да събира гоблени за продаване, а в английската да ги продава - ама откъде такава система?

да идеи колкото искаш , но не ми стига времето и между другото не съм много по млада от теб :wink:

айде аз да отивам да поработя, че само с идеи не се живее
 
От: Дами във форума ?

Аз мога да помогна за изработката срещу някакъв проект, може дори и афилиейт програма да направя, за да могат хора да ги продават на блоговете си :) Всичко е въпрос на желание, винаги може да се намери време :)
 
От: Дами във форума ?

Аз мога да помогна за изработката срещу някакъв проект, може дори и афилиейт програма да направя, за да могат хора да ги продават на блоговете си :) Всичко е въпрос на желание, винаги може да се намери време :)
:) Много си ентусиазиран, обаче аз също нямам време - току що купих домейна hairnews.info и сега тепърва ще се занимавам с него. Освен това възродих и един стар и забравен проект, за който сега се появиха възможности за монетизиране, а навремето когато правеше по 700 уникални на ден, в един форум ме убедиха че за такъв тип сайтове не могат да печелят и аз го ликвидирах, ама толкова ми бил акъла. Освен това трябва да ходя и на работа - сега тъкмо започнаха пробните прически на абитуриентките.
 
От: Дами във форума ?

@rak знаеш ли какво значи outsourcing? Потърси в гугъл информация :) Ако не намериш аз ще ти обясня :)
 
От: Дами във форума ?

@rak знаеш ли какво значи outsourcing? Потърси в гугъл информация :) Ако не намериш аз ще ти обясня :)
Прочетох - подизпълнител на проект.
Мисля че вече доста се отдалечихме от темата за жените във форума:)
 
От: От: Дами във форума ?

Прочетох - подизпълнител на проект.
Мисля че вече доста се отдалечихме от темата за жените във форума:)
Outsourcing или subcontracting е преотстъпване на процес за изпълнение от външен доставчик на услуга.
Относно темата за жените- Ади е най-милата тук. Simply the best. :)
 
От: Дами във форума ?

Ето как преди време мъжете са демонстрирали интерес към половинките си :) :
valentines_day_funny_04.jpg
 
От: Дами във форума ?

@harkon ти не се мазниш много :D Само по малко :D Иначе оутсоурсинга е много добро решение за хора без време или за мързели като мене :)
 
От: Дами във форума ?

@ sammy ще те имам предвид за подизпълнител -не е лесно да се работи с мързели, но поне имаш време :)

@ harkon благодаря ...съвсем ми вдигна акциите :)
 
Последно редактирано:
От: Дами във форума ?

@adi то аз си имам подизпълнители :) Рядко си върша работата сам :) Но за такова елементарно нещо надали бих ги ползвал ;)
 
От: Дами във форума ?

дами защо не си направим групичка във форума ......дайте предложение как да я кръстим ...да не е гоблени и плетки :)
 
От: Дами във форума ?

Gossip Club / в кръга на шегата/ :d

Иначе можете да го кръстите... Ордена на уебмастерките ...
 
От: Дами във форума ?

да или на предприемачките:wink:
 
От: От: Дами във форума ?

да или на предприемачките:wink:
На мен много добре ми действа тази думичка: предприемачка, доста е стилно и секси. Дай боже повече такива да има тук в бъдеще, да стане по интересно. Много мъже тук ще имат интерес да се представят добре, за да впечатлят дамите. ;)
 
От: Дами във форума ?

как да не го обичам този форум станал ми е като второ семейство :)
наистина ще взема да припадам вече от любезности :)
 

Горе