Да България - новата антигерб ваксина

Да не дава Господ.
Няма да се впускам нашироко за неща в Китай, които вършат много добра работа. Само следното:
На Земята Дядо Коледа първо пристига в Китай. За да зареди торбите с подаръци.
 
Аз съм в Протестна мрежа. Кажете къде са тези пари от Сорос, 3 години ги търся и не ги намирам? :)

Откъде се изрови (забавляваш хората със фейсбук драсканици докато си губят времето).
Сега ще сереш във всички сайтове където се пише за тъпата партия ли?


На КОЛЕДА да обикаля форумите да драска... американските грандове явно не почиват :(

3 години ги търся и не ги намирам? :)
значи си пълен к :) и христо иванов не е работил като адвокатче, но поне беше министър и след това взе парички от америка за България
а ти три години .....и накрая - нищо...
 
Последно редактирано от модератор:
Има доста програмисти и софтуерни инжинери там.

Аз познавам програмисти, маркетинг експерти и представители на бизнеса от БСП :D Сигурен съм, че програмисти има и в ДПС. И въобще във всяка партия. Професионалната принадлежност не може да е атестация за политически качества (освен ако не говорим за някой топ-конституционалист или да речем международник)
 
Аз познавам програмисти, маркетинг експерти и представители на бизнеса от БСП :D Сигурен съм, че програмисти има и в ДПС. И въобще във всяка партия. Професионалната принадлежност не може да е атестация за политически качества (освен ако не говорим за някой топ-конституционалист или да речем международник)

абе друго си е да напишеш, че в редиците имаш "лекар" или "адвокат"... все едно сме в началото на 20 век :D и кой не е искал той не е станал адвокат...
 
Целта им е да гепят някой лев. Който е некадърен и не може да прави бизнес става политик. Трябва да се въведе праг на състояние за да станеш политик, примерно 100 милиона евро за бг и тогава влизай, иначе такива мижитурки като тия с прокъсани джобове е ясно за какво се бутат :D
Ей го бай Тръмп, боли го перчема за корпорации и пут*и майни и ще си прави каквото мисли за добре, щото няма да си рискува името, а и си има милиарди. Ей такива хора трябва в политиката, или като оня кметчето на ню йорк дето беше Рудолф Джулиани - мултимилиардер, какво ще има да краде като вече има пари.
А в бг дрипльовци като тия, бареков, витков селянина и сие боклуци искат да краднат пари.
 
Бай Тошо много добре го беше казал, ти като нямаш пари какво ще управляваш, управлява този който има пари ..
 
Аз съм в Протестна мрежа. Кажете къде са тези пари от Сорос, 3 години ги търся и не ги намирам? :)
Самоубий се, ще ти пратя пари за пистолет въже / газ, ако искаш и мрежа дори, избора е твой! Все пак съм добър мирянин, обичам да услужвам на хора в остра нужда!

А това, когато го видях, направо не се сдържах да си поиграя на Пикасо или Асен Генов и компания.
7a71fd06d172480cbad24717c9c11524.png
 
Самоубий се, ще ти пратя пари за пистолет въже / газ, ако искаш и мрежа дори, избора е твой! Все пак съм добър мирянин, обичам да услужвам на хора в остра нужда!

А това, когато го видях, направо не се сдържах да си поиграя на Пикасо или Асен Генов и компания.
7a71fd06d172480cbad24717c9c11524.png

Явно си си пил ракията, прави един тъториал от блога ти как да си инсталираме skype или някой друг софтуер, и зарежи размислите, че не ти се получават. Първо виж си блога, да не много конкретни постове, да кажем това -> http://www.iliqnktz.com/2015/02/blog-post.html и тогава критикувай другите какво си пишат, още повече да правиш някакви пейнт изпълнения и да се опитваш да вкарваш мисъл, понеже изобщо не ти се получава, гледай си там тъториалите от типа на как се инсталира торент и т.н.. и не се занимавай с такива неща, не са за теб.
 
Явно си си пил ракията, прави един тъториал от блога ти как да си инсталираме skype или някой друг софтуер, и зарежи размислите, че не ти се получават. Първо виж си блога, да не много конкретни постове, да кажем това -> http://www.iliqnktz.com/2015/02/blog-post.html и тогава критикувай другите какво си пишат, още повече да правиш някакви пейнт изпълнения и да се опитваш да вкарваш мисъл, понеже изобщо не ти се получава, гледай си там тъториалите от типа на как се инсталира торент и т.н.. и не се занимавай с такива неща, не са за теб.

Хайде протестърите се навъдиха и тук. Коментирайте си политиката, то каквито са ви и лицата на партийките, такива сте и вие, както и смешният резултат на изборите. Пълна скръб! Само да попитам тези разни протестъри, ДСБ-та, МСБ-та и производни соросоиди, нещо май сериозно сте си повярвали, че сте полезни на тази държава?!? Остана още малко, после чича ви Тръмп, да не ви пресече парата?!

Бтв, точно пък тази статия, как над 150 човека са я прочели и в GWT, виждам че има търсения за сваляне на музика от интернет? Има дори хора, които не знаят, какво е CMD и как да го отворят на компютъра си. Да говорим ли за хората, които искат да ползват старият скайп на компютъра си? Защото има и от тук дори. Толкова смешни нападки не бях получавал скоро. :D:D
 
Последно редактирано:
Аз също гласувах за Трайчо - проблем ли е? А и дарение на Христо Иванов направих - пак ли е проблем?

image.png
 
Има доста програмисти и софтуерни инжинери там.
Това по скоро е минус, повечето програмисти дето познавам са толкова елементарни. То живота ако е да нацъкаш 3 бутона в веба ...
 
Аз чакам поява на партиите на:

- пиратите
- анонимните
- анархокапиталистите
- силовите структури
- зидарите

:D
 
Целта им е да гепят някой лев. Който е некадърен и не може да прави бизнес става политик. Трябва да се въведе праг на състояние за да станеш политик, примерно 100 милиона евро за бг и тогава влизай, иначе такива мижитурки като тия с прокъсани джобове е ясно за какво се бутат :D
Ей го бай Тръмп, боли го перчема за корпорации и пут*и майни и ще си прави каквото мисли за добре, щото няма да си рискува името, а и си има милиарди. Ей такива хора трябва в политиката, или като оня кметчето на ню йорк дето беше Рудолф Джулиани - мултимилиардер, какво ще има да краде като вече има пари.
А в бг дрипльовци като тия, бареков, витков селянина и сие боклуци искат да краднат пари.

маГарешки отговаря на твоите "високи" изисквания за кандидат-депутатин :D :D даже в една рекламна-политическа новина в ДИР.БГ беше писал, че нямало да закъснее за нещо си в софия защото щял да дойде от варна с частния си самолет... смешна работа :D
 
Аз също гласувах за Трайчо - проблем ли е? А и дарение на Христо Иванов направих - пак ли е проблем?

image.png
Мили Боже, даряваш си парите на хора с повече от теб пари? Избора си е твой, ама и тоя ще нажълти гащите, след резултата от изборите.
 

Горе