Да Ви се похваля :D

nortrant

Well-Known Member
Вчера прехвърлих парите от
първата ми заплата и днес ги изтеглих:

P280911_12.34.jpg
(извинявам се за качеството на снимката)

нямаше как да не се похваля във форума чрез който разбрах, че "пари от интернет" може да се изкарват и то не по няколко долара месечно, а толкова колкото си изкараш.

Всъщност разбрах, че всеки може да изкарва пари от интернет (щом аз мога, значи и вие ще) само трябва труд и постоянство!

Благодаря на всички и за това, че форума го има!
 
От: Да Ви се похваля :D

Браво, Иванов! :) Пожелавам ти да изкарваш най-малко 10 х толкова на месец.
 
честито и от мен :) аз по принцип на тези който от сайтове ги вадят им казвам 20% винаги рейнвестриайте обратно в сайтовете или нови сайтове ти от фриланс си ги извадил ама съвета ми е същия :) останалите си ги харчи за каквото ти е кеф :)
 
От: Да Ви се похваля :D

Да ти е честито :) .
Може да инвестираш в нещо дето ще ти вади пари по-мързелишката...
 
От: Да Ви се похваля :D

Честито и от мен:)
 
Евала! Всяка седмица така да ти идват :)
Съгласен съм със съвета на Coolice. Винаги реинвестирай част от спечеленото!
 
От: Да Ви се похваля :D

Хехех, честито и нека са толкова по милион. Лично ти го пожелавам и искрено се надявам скоро да е така.

Опредлено е важно да се отдлеят пари з аинвестиране, а верно, че 20% могат да ти осигурат домейн и защо не и малко контент с линкове. :)

Ако щеш накупи си с тях софтове за подпомагане на работата. ;)
 
От: Да Ви се похваля :D

Благодаря на всички!

Тези пари са от работата само върху един сайт и то вече втори месец (взимам заплатата един месец назад. т.е. това е от предния...)
Иначе от други поръчки които получавам през форума ми остават доста пари и от тях харча по сайтове, домейни и т.н.
 
От: Да Ви се похваля :D

с месец назад или с няколко години?
forfree.jpg
 
От: Да Ви се похваля :D

Честитка братле!
Пожелавам ти това да са ти дневните парички, извадени с много труд! :p

Живи и здрави да сме, за всичко си има време : ))))))
 
От: Да Ви се похваля :D

Значи с малко повече усилия и ще може да се работи от шезлонга на рандом бийч, вместо от забутан офис ?
 
От: Да Ви се похваля :D

Абе аз не правя пари от интернет, ама незнам защо ми е интересен форума? След като си сериозен и постоянен със сигурност ще спечелиш още много пъти по толкова.Честито, да си жив и здрав, и да си пиеш ракийката както аз със комшийката!
 
От: Да Ви се похваля :D

Благодаря!
А честито и от мен! :beer: Другият път със 77000 BGN да се похвалиш. :)

някоя година ако успея поне 1/10 от тях да изкарвам месечно ще са ми предостатъчни :D
 

Горе