Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Задължителни скрииншотове на плащане ?

  • Да

    Votes: 24 92.3%
  • Не

    Votes: 2 7.7%

  • Общо гласове
    26
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

да естествено.по възможност да не са фейк.
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Скрийншота не може да бъде доказателство. Само впечатленията на поне 3-4 стари потребители на форума, които са получили пари, могат да бъдат достоверни.
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Всеки може да се похвали, че това са му приходите от вчера:





За това не виждам смисъл да се дават снимки на екрана...
 
да съгласене съм че може да се фалшифицира скрииншот ама идеята е не всеки чул недочулза някоя програма булшит да си спамне линковете в тази секция

сигурен съм че условието ще осигури известна филтрация идеята е да не се пълни с булшит...
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Да, определено и според мен ще има известно намаление на лъжливите програми. Аз съм за.
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Аз гласувах с "Не" щото нищо не доказва и всеки с малко познания с Photoshop-а може да си направи какъвто си иска скриин. Ако е за филтрация на скапани програми съм "За", но после го видях това мнение.:oops:

Мен ме дразнят програми от типа $1 или $5 за 1000 даунлоада. Аз за кафе давам повече пари баси, немога да разбера какъв е смисъла да се трепеш цял ден да спамиш с линкове за $1 който не е сигурно, че ще ти го платят щото докато събереш сумата за плащане и тя скамнала програмата(и със скриин и без скриин все тая).

То един блог да си направиш и да му сложиш адсенс ще изкараш пак толкова или повече с по-малко усилия.

Ама това си е лично мое мнение де :)
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Гласувам с да. Ако плащането е през PayPal, трябва да е виден e-mail адреса и да може да се докаже, че е на съответния човек.
Вярно, че може да се фалшифицира с графични програми, но пак е нещо.
 
Re: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Аз гласувах с "Не" щото нищо не доказва и всеки с малко познания с Photoshop-а може да си направи какъвто си иска скриин. Ако е за филтрация на скапани програми съм "За", но после го видях това мнение.:oops:

Мен ме дразнят програми от типа $1 или $5 за 1000 даунлоада. Аз за кафе давам повече пари баси, немога да разбера какъв е смисъла да се трепеш цял ден да спамиш с линкове за $1 който не е сигурно, че ще ти го платят щото докато събереш сумата за плащане и тя скамнала програмата(и със скриин и без скриин все тая).

То един блог да си направиш и да му сложиш адсенс ще изкараш пак толкова или повече с по-малко усилия.

Ама това си е лично мое мнение де :)

аз също го пдкрепям това ама анкетата по въпроса е доста разединена... и не само с адсенс и директна реклама да продават по сайтовете си а усилиата да промотират линковете за сваляне да ги вложат в линк билдинг на сайтовте си пак ще изкарат повече.... само тия с порталите за музика могат да изкарат някои долар в повече... иначе е пълна мизерия


пп и се сетих още нещо няма да се иска скриин само ако собственик на програма я пуска (по скоро частен случай за бг програмите) и си е сложил името че ще плати
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Добре, че не се занимавам с програми сериозно. Гледам само салдото по банковата сметка. Никога не ме е лъгало.:D
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Аз няма да гласувам и ще ви кажа защо :
Ако гласувам с "Да", то тогава подкрепям и всички фейк скрийншотове. Под фейк нямам предвид примера, който ни е дал HappySlacker, защото всеки знае, че AdSense плащат! Под фейк имам предвид лайна като бъкс.лайно, които НЕ плащат и само лъжат хората... + Това скрийншот не е достатъчно доказателство. На мен може да платят, ама на теб?
Ако гласувам с "Не" , гласувам с "Не" ;Р (загубих си мисълта).

Аз предлагам друго - да се пусне един нов раздел за тест период на афилейт програми. Т.е там потребителите ще пишат коя афилейт програма тестват и ако трябва ще се събират групички, за да може всичко да стане по-бързо и да се провери кой плаща и кой не... Така ще можем да си изградим бял и черен списъци на афилейт програми. Тези, които плащат, да влязат в тръстед. Скрийншот с плащането ще е задължителен и според мен ще трябва да се вземе впредвид кой точно показва афилейт програмата. Ако е някой тръстед мембър следва да му се доверим по-лесно :) Ако пък същият тръстед мембър ни излъже директно влиза в графа "по-не-чак-толкова-тръстед" и всичко е (1)6+ :D
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Предлагам към задължителното правило за скрийншот, което явно ще влезе в сила, да се добави забрана за публикуване на реферални линкове от потребители с по-малко от 100 мнения. Има хора, които само за това се регистрират, за да оспамят форума с реферални линкове, надявайки се на жълти стотинки. Това пак няма да ги спре напълно, но поне ще намалеят. Трябва да се поизчисти боклука.
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Аз съм ЗА

Програмите които аз представям :

1. Шерингимейдж

[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954[/URL]

2. Шерингматрикс

[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

3 Сторейдж

[url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10140[/URL]

Задължително съм прикачил не един и два Скрина от получено от мен плащане от PayPal.

Който иска мога да му изпратя като PM и Оригинално такова с моят и-мейл в PayPal

Успех
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Може би това си е до човека тях трябва да можете да разграничите а не програмите.
Защото има хора които са взели пари и си качат скрийн но има и такива дето какво ли не правят за да съберат реферали за да пробват някоя програма,която всъщност се оказва скам а той я хвали без да е взел нищичко от нея.
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили



Мисля,че не се нуждае от доказателство.
[email protected] $30 Completed
Даже и името ми написано долу като получател на парите 8)

Който иска да почва от тук:wink: http://uploading.com/partners/627193/[url]http://uploading.com/partners/627193/[/URL]
 
От: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили



Мисля,че не се нуждае от доказателство.
[email protected] $30 Completed
Даже и името ми написано долу като получател на парите 8)

Който иска да почва от тук:wink: http://uploading.com/partners/627193/http://uploading.com/partners/627193/

Ето ти доказателство, че с това нищо не доказваш:



Стига сте спамили с тея реферал линкове баси:)

PS: Това е твоя скриин променен от мен да поясня :)
 
От: От: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са плат

Ето ти доказателство, че с това нищо не доказваш:



Стига сте спамили с тея реферал линкове баси:)

PS: Това е твоя скриин променен от мен да поясня :)
ха-хаха виж щом си на това мнение квото и да ти говоря няма да ти го променя.:( ами това след малко,ще ти покажа и друго доказателство ако искаш.
[email protected] $30 Completed
това,че ти си го променил дпуг въпрос. даже се замислям дали да покажа и другото ми доказателство да не почнат масово да се качва от този сайт...все пак и пиратска работа.
 
Последно редактирано:
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Няма нужда да показваш, аз само показно направих(избило ме е на простотия какво да се прави), че не може да бъде надеждно доказателство за каквото и да било. Не съм имал предвид, че ти е фалшив скриина.:)
 

Горе