1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Дискусията в 'От Вас за Вас - Партньорски Програми' стартирана от coolice, Септ 20, 2009.

?

Задължителни скрииншотове на плащане ?

1. Да

24 глас(ове)
    92.3%
  2. Не

2 глас(ове)
    7.7%
  1. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,488
    Харесвания:
    618
    Точки:
    113
    ами по добре ще споре д мен че всякакви булшитове се напълни тук

2. naskobg

naskobg Well-Known Member

Рег.:
    Апр 15, 2007
    Съобщения:
    1,935
    Харесвания:
    56
    Точки:
    48
    Професия:
    Системен Администратор
    Място:
    Бургас
    От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

да естествено.по възможност да не са фейк.

3. TretiKolovoz

TretiKolovoz Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2007
    Съобщения:
    1,235
    Харесвания:
    65
    Точки:
    48
    Място:
    Penn Station
    От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Скрийншота не може да бъде доказателство. Само впечатленията на поне 3-4 стари потребители на форума, които са получили пари, могат да бъдат достоверни.

4. happyslacker

happyslacker New Member

Рег.:
    Юли 14, 2007
    Съобщения:
    6,750
    Харесвания:
    382
    Точки:
    0
    Място:
    Слънчевата система

Всеки може да се похвали, че това са му приходите от вчера:

За това не виждам смисъл да се дават снимки на екрана...

5. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,488
    Харесвания:
    618
    Точки:
    113
    да съгласене съм че може да се фалшифицира скрииншот ама идеята е не всеки чул недочулза някоя програма булшит да си спамне линковете в тази секция

сигурен съм че условието ще осигури известна филтрация идеята е да не се пълни с булшит...

6. Nil Desperandum

Nil Desperandum Member

Рег.:
    Ян 3, 2009
    Съобщения:
    476
    Харесвания:
    22
    Точки:
    18
    Професия:
    SEO
    Място:
    Maina City

Да, определено и според мен ще има известно намаление на лъжливите програми. Аз съм за.

7. gangster

gangster New Member

Рег.:
    Окт 10, 2007
    Съобщения:
    1,961
    Харесвания:
    251
    Точки:
    0

Аз гласувах с "Не" щото нищо не доказва и всеки с малко познания с Photoshop-а може да си направи какъвто си иска скриин. Ако е за филтрация на скапани програми съм "За", но после го видях това мнение.:oops:

Мен ме дразнят програми от типа $1 или $5 за 1000 даунлоада. Аз за кафе давам повече пари баси, немога да разбера какъв е смисъла да се трепеш цял ден да спамиш с линкове за $1 който не е сигурно, че ще ти го платят щото докато събереш сумата за плащане и тя скамнала програмата(и със скриин и без скриин все тая).

То един блог да си направиш и да му сложиш адсенс ще изкараш пак толкова или повече с по-малко усилия.

Ама това си е лично мое мнение де :)

8. cod4

cod4 New Member

Рег.:
    Септ 18, 2009
    Съобщения:
    49
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Гласувам с да. Ако плащането е през PayPal, трябва да е виден e-mail адреса и да може да се докаже, че е на съответния човек.
    Вярно, че може да се фалшифицира с графични програми, но пак е нещо.

9. coolice

coolice Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    12,488
    Харесвания:
    618
    Точки:
    113
    Re: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

аз също го пдкрепям това ама анкетата по въпроса е доста разединена... и не само с адсенс и директна реклама да продават по сайтовете си а усилиата да промотират линковете за сваляне да ги вложат в линк билдинг на сайтовте си пак ще изкарат повече.... само тия с порталите за музика могат да изкарат някои долар в повече... иначе е пълна мизерия

пп и се сетих още нещо няма да се иска скриин само ако собственик на програма я пуска (по скоро частен случай за бг програмите) и си е сложил името че ще плати

10. cod4

cod4 New Member

Рег.:
    Септ 18, 2009
    Съобщения:
    49
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Добре, че не се занимавам с програми сериозно. Гледам само салдото по банковата сметка. Никога не ме е лъгало.:D

11. chenev

chenev New Member

Рег.:
    Март 9, 2008
    Съобщения:
    118
    Харесвания:
    2
    Точки:
    0

не всеки може да фалшифицира ще е от полза донякъде.

12. bgtifo

bgtifo Active Member

Рег.:
    Ноем 17, 2007
    Съобщения:
    969
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28
    Място:
    София

Твърдо ДА!

13. Moko

Moko Well-Known Member

Рег.:
    Окт 15, 2007
    Съобщения:
    1,521
    Харесвания:
    127
    Точки:
    63
    Професия:
    айлякчия
    Място:
    Пловдив, България

Аз няма да гласувам и ще ви кажа защо :
    Ако гласувам с "Да", то тогава подкрепям и всички фейк скрийншотове. Под фейк нямам предвид примера, който ни е дал HappySlacker, защото всеки знае, че AdSense плащат! Под фейк имам предвид лайна като бъкс.лайно, които НЕ плащат и само лъжат хората... + Това скрийншот не е достатъчно доказателство. На мен може да платят, ама на теб?
    Ако гласувам с "Не" , гласувам с "Не" ;Р (загубих си мисълта).

Аз предлагам друго - да се пусне един нов раздел за тест период на афилейт програми. Т.е там потребителите ще пишат коя афилейт програма тестват и ако трябва ще се събират групички, за да може всичко да стане по-бързо и да се провери кой плаща и кой не... Така ще можем да си изградим бял и черен списъци на афилейт програми. Тези, които плащат, да влязат в тръстед. Скрийншот с плащането ще е задължителен и според мен ще трябва да се вземе впредвид кой точно показва афилейт програмата. Ако е някой тръстед мембър следва да му се доверим по-лесно :) Ако пък същият тръстед мембър ни излъже директно влиза в графа "по-не-чак-толкова-тръстед" и всичко е (1)6+ :D

14. TretiKolovoz

TretiKolovoz Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2007
    Съобщения:
    1,235
    Харесвания:
    65
    Точки:
    48
    Място:
    Penn Station

Предлагам към задължителното правило за скрийншот, което явно ще влезе в сила, да се добави забрана за публикуване на реферални линкове от потребители с по-малко от 100 мнения. Има хора, които само за това се регистрират, за да оспамят форума с реферални линкове, надявайки се на жълти стотинки. Това пак няма да ги спре напълно, но поне ще намалеят. Трябва да се поизчисти боклука.

15. niks

niks New Member

Рег.:
    Юли 27, 2008
    Съобщения:
    1,266
    Харесвания:
    139
    Точки:
    0

Аз съм ЗА

Програмите които аз представям :

1. Шерингимейдж

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954

2. Шерингматрикс

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827

3 Сторейдж

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10140

Задължително съм прикачил не един и два Скрина от получено от мен плащане от PayPal.

Който иска мога да му изпратя като PM и Оригинално такова с моят и-мейл в PayPal

Успех

16. chenev

chenev New Member

Рег.:
    Март 9, 2008
    Съобщения:
    118
    Харесвания:
    2
    Точки:
    0

Може би това си е до човека тях трябва да можете да разграничите а не програмите.
    Защото има хора които са взели пари и си качат скрийн но има и такива дето какво ли не правят за да съберат реферали за да пробват някоя програма,която всъщност се оказва скам а той я хвали без да е взел нищичко от нея.

17. pavkata

pavkata New Member

Рег.:
    Юни 18, 2009
    Съобщения:
    152
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    Място:
    Pleven, Bulgaria, Bulgari

Мисля,че не се нуждае от доказателство.
    84@abv.bg $30 Completed
    Даже и името ми написано долу като получател на парите 8)

Който иска да почва от тук:wink: http://uploading.com/partners/627193/

18. gangster

gangster New Member

Рег.:
    Окт 10, 2007
    Съобщения:
    1,961
    Харесвания:
    251
    Точки:
    0
    От: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Ето ти доказателство, че с това нищо не доказваш:

Стига сте спамили с тея реферал линкове баси:)

PS: Това е твоя скриин променен от мен да поясня :)

19. pavkata

pavkata New Member

Рег.:
    Юни 18, 2009
    Съобщения:
    152
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0
    Място:
    Pleven, Bulgaria, Bulgari
    От: От: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са плат

ха-хаха виж щом си на това мнение квото и да ти говоря няма да ти го променя.:( ами това след малко,ще ти покажа и друго доказателство ако искаш.
    984@abv.bg $30 Completed
    това,че ти си го променил дпуг въпрос. даже се замислям дали да покажа и другото ми доказателство да не почнат масово да се качва от този сайт...все пак и пиратска работа.

Последно редактирано: Септ 21, 2009
  20. gangster

gangster New Member

Рег.:
    Окт 10, 2007
    Съобщения:
    1,961
    Харесвания:
    251
    Точки:
    0

Няма нужда да показваш, аз само показно направих(избило ме е на простотия какво да се прави), че не може да бъде надеждно доказателство за каквото и да било. Не съм имал предвид, че ти е фалшив скриина.:)

Сподели страницата