Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Задължителни скрииншотове на плащане ?

  • Да

    Votes: 24 92.3%
  • Не

    Votes: 2 7.7%

  • Общо гласове
    26
От: От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Няма нужда да показваш, аз само показно направих(избило ме е на простотия какво да се прави), че не може да бъде надеждно доказателство за каквото и да било. Не съм имал предвид, че ти е фалшив скриина.:)
Ааа така може верно си е има много фалшиви скрийнове но моя е истински 1000% който иска да ми вярва тогова за къв х*й ,ще предлагам реферални линкове...Просто няма смисъл:(
 
както и преди написах форума не е за да си спами някои която програма е видял някъде.... тук има 11125 programs listed www.associateprograms.com/directory/ даите сега някои да вземе да се регне в тях и да си спамне линка тук затова без скриин за плащане ще бъдат делвани съобразено с пожеланото в анкетата... форума не за тази цел....

а ако 10 човека го направят ще създадът 110 000 нови теми .... затова от тук нататък задължително скрииншот...
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Абе хора, не е само това което Кулайс казва, но го възприемайте така - Вие сте доволни и бихте искали да помогнете и на останалите, като им предоставите възможността да са със съответната програма. Да им помогнете да печелят с нея.

Както и ще остане, идеята на форума и да си помагаме и споделяме интересни и полезни неща, не всеки да се опитва да удари кьоравото като спамне с програма, с която е буквално от няколко дни и не е много сигурен, че той ще си получи парите. ;) Това е люзърски подход и този начин на мислене не е стигнал далече, наподобява метода на промотиране на програмите като cashfiesta (от където се появиха и кайените в София), Bux.to (who da f*ck is Alice) и други много блажни програмки.

Пожелвам на всеки, който пробва някоя програма да спечели много от нея и да сподели опита си с нея тук, така информацията ще се поднесе под формата на презентация, а не като спам. ;)

Успехи хора. ;)
 
а и дори да е известна ок постнах директория с 11 000 програми даите сега някои да се регне във всяка една и да си отвори по една тема за нея за да си спамне линка хем постове ще натрупа хем някъде по закон на средни стоиности може и някъде да му върже ... няма проблоем само ако е взел пари да сподели... иначе да си е губене на време неговото и нашето

и казах как може да се ползва ексепшън ако си ползва слот в подписа
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

По принцип е хубаво, но ако си отскоро откъде скрийншот ?
 
От: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Ако си отскоро - не знаеш дали плащат :)
 

Горе