Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Освен да ти пратя една и да ми я върнеш после... :)
Супер, дано има драма, че да е напразно подготовката.
На 21 този месец, ще съм при тях, после на обучение от бюрото по труда как да си намеря работа.
Ако предложението е сериозно кажи как ще стане размяната, поемам разноските по доставката и връщането.
 
Re: От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Супер, дано има драма, че да е напразно подготовката.
На 21 този месец, ще съм при тях, после на обучение от бюрото по труда как да си намеря работа.
Ако предложението е сериозно кажи как ще стане размяната, поемам разноските по доставката и връщането.

Бате, само внимавай, че тия изглеждат залупени, но като цяло са си агресивни и злобни. ;)

Ако не те притеснява ще се радвам да видя как е минало на 21-ви. Много ти се кефя как ги захапа и още ги влачиш по пода.... :)
 
От: Re: От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Бате, само внимавай, че тия изглеждат залупени, но като цяло са си агресивни и злобни. ;)

Ако не те притеснява ще се радвам да видя как е минало на 21-ви. Много ти се кефя как ги захапа и още ги влачиш по пода.... :)
https://www.google.bg/webhp?hl=bg#hl=bg&q=работно+време+НОИ+Казанлък
Добре са се оптимизирали лелките.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Малко на мен не ми се връзват нещата, още никой директно не ме заплашил дейба, не е като да не съм им оставил и телефон.
Чак нямам търпение да дойде 21-ви.
 
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Супер, дано има драма, че да е напразно подготовката.
На 21 този месец, ще съм при тях, после на обучение от бюрото по труда как да си намеря работа.
Ако предложението е сериозно кажи как ще стане размяната, поемам разноските по доставката и връщането.

Лесно: мога да ти пусна една скрита в ключодържател за аларма на кола. Офис - офис на Еконт примерно и си готов. Не помня дали имам и карта за нея, но почти съм сигурен, че е налична. Ако не - работи с microSD, което едва ли ще ти е проблем да сложиш една от телефон, който ти е под ръка
 
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Лесно: мога да ти пусна една скрита в ключодържател за аларма на кола. Офис - офис на Еконт примерно и си готов. Не помня дали имам и карта за нея, но почти съм сигурен, че е налична. Ако не - работи с microSD, което едва ли ще ти е проблем да сложиш една от телефон, който ти е под ръка
Карти да искаш, супер, мерси. А колко време записва или по-точно държи батерията?
 
Ясно е, че са сливи непоръбени. Но.... За тая снимка и шума около нея като нищо можеш да отечеш с ефективна присъда и/или глоба.
Никой не може да бъде сниман без изрично съгласие. Това е май по конституция. Та се моли да са тъпи колкото изглеждат иначе си отекъл.
 
От: Re: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Ясно е, че са сливи непоръбени. Но.... За тая снимка и шума около нея като нищо можеш да отечеш с ефективна присъда и/или глоба.
Никой не може да бъде сниман без изрично съгласие. Това е май по конституция. Та се моли да са тъпи колкото изглеждат иначе си отекъл.
Снимам ги в качеството има на служебни лица а не като частни, мисля, че тук няма как ме съдят.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

И аз ще чакам с нетърпение 21-ви.. аз от 1-ви май съм в Казанлък , може и да ги посетя :D
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Нещо снимката изчезна, защо така?
Яко репорт е имало :D
Ама е късно вече, има ги по всички сайтове качени :D
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Яко репорт е имало :D
Ама е късно вече, има ги по всички сайтове качени :D
Като дойде денят да идеш при тях започни с думите: "Може ли да ми дадете автограф? Фен съм ви, нали сте звезди..." ;)
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

:shock: И публикациите по страниците ми изчезнали. :shock:
Свобода на слоловото , ама друг път. :clap:
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Как ще ми пипат по страниците, баси гейчетатата.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

:shock: И публикациите по страниците ми изчезнали. :shock:
Свобода на слоловото , ама друг път. :clap:
Коврата е репортнала снимката и са я затрили от фейса.
Ама тук стоят още:
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6670&pid=102504
http://www.dnes.bg/mish-mash/2015/04/10/socialni-razni-noi-kazanlyk-i-velikdenski-zaicheta.260186
http://ochevidec.blitz.bg/obshtestvo/877-vijte-biurokratite-ot-noi-v-kazanlyk
...
 
Ти бате тотално им разказа играта. Човек да не ти се пречка на пътя.... :) Имаш репче, защото това за мен е начина да се действа. :)

Едит: Не мога да ти дам, явно съм ти давал преди....наскоро:

You must spread some Reputation around before giving it to uphero again.
 
От: Re: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Ти бате тотално им разказа играта. Човек да не ти се пречка на пътя.... :) Имаш репче, защото това за мен е начина да се действа. :)

Едит: Не мога да ти дам, явно съм ти давал преди....наскоро:
И едно сайтче за таквиз караконджули съм почнал даже :D
 
Re: От: Re: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

И едно сайтче за таквиз караконджули съм почнал даже :D

Хахаха, как ще се казва?

durjavna-administracia.com :) Човек, може да е майтап, ама ще трябва да хостенеш в чужбина, че да има много доволни от там. :)
 

Горе