Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Една идея за име от мен: skatavki.com Свободно е името :)
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Не съм получил нищо като контакти за камерата и не съм я подготвил и заредил...Днес е последен шанс да я пусна. До колкото помня ходенето беше на 21-ви...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Еееееее, то едно ли ми е на главата. Забравих и много ме е яд
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Забравих да споделя за срещата ми с дамите на 21.
Та няма защо да ме е яд, че пропуснах да пиша на колегата да прати камерата.
Там беше само едната и се направи, че ме вижда за първи път и беше повече от вежлива.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Забравила те е 100%, ама яко са й трили сол на главата със сигурност. Гадното е, че дамата прилича да е възрастна вече и трудно се учи човек на нови номера, след 2 месеца пак ще цъка кръстословици като се отмирише...


По моя въпрос - входирах аз запитване миналата седмица и сега чакам.

Днес на същото място където искам да "мачкам тревата" в 9 квадрата имаше сигурно 250 човека - някакъв музикален празник, който продължава и утре, маси за захарен памук, бомбонки, семки, един пич беше вкарал цял бус за бърза храна на тревата, други масите и столовете си бяха наслагали, гладни столичани смучеха кебабчета и бира на тях. Ще ми е любопитно да видя с какви аргументи ще се обосноват, ако не ми разрешат за 2 дни да си сложа миризливата маса.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Мен ме викат при същия този г-н, гл. архитект на района утре, за да цитирам "обясня каква търговия искам да извършвам".

Това ще ми е "само" 4то разкарване.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Мен ме викат при същия този г-н, гл. архитект на района утре, за да цитирам "обясня каква търговия искам да извършвам".

Това ще ми е "само" 4то разкарване.
Успех




`
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Поздрави от Казанлък :D 4-ти ден съм тук , умрех от жега бате...
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Поздрави от Казанлък :D 4-ти ден съм тук , умрех от жега бате...
Е толкова места има да се охладиш :D
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Даам , пробвах язовира ма много тиня имаше :D
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Даам , пробвах язовира ма много тиня имаше :D
На Тилбето с биричка също е оферта.
А на тоя язовир все едно съм на ривиерата с тия цени :D
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Наистина се оказва "мисията невъзможна".

"Било на зелена площ", "щели сте да продавате стоки, не можело" и кво ли още не... Изгледах го накриво, питах го архитектчето "а на събора на общината преди 2 седмици тея, които бяха с БУСОВЕТЕ ВЪРХУ ТРЕВАТА и масите им кво продаваха, свирките, балоните и т.н. не са ли "индустриални стоки". Отговора беше, "че не могло когато аз си поискам да си слагам нещо си някъде". Да съм дошъл на 24ти - щяло да има увеселение в парка да си подам молбичката. Жалко обаче, че на 24ти няма турнир на близкото игрище.

Турих му една майна на ум и тва е...

Та така - я си продавай в чужбина и ги заеби тука да си купуват от Англия или от където искат боклуци и тва е. Ше се занимавам...
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Днес на абсолютно същото място където "не съм можел да си сложа" боклуците, защото било трева се подвизаваше цял камион за готвене, 5 маси и 20 стола - върху тревата. Явно е, че нещата стават по втория начин, защото нямаше никакви празненства и увеселения за масите днес.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

А какви са глобите ако евентуално се заядат? Проверявал ли си?
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Глобата не ме притеснява, първо защото трябва да си баси каръка да ти дойде проверка. Притеснява ме лошото име за мен, което ще остане ако ми дойдат на проверка и се заядат, това е много по-лошо от глобата...
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Глобата не ме притеснява, първо защото трябва да си баси каръка да ти дойде проверка. Притеснява ме лошото име за мен, което ще остане ако ми дойдат на проверка и се заядат, това е много по-лошо от глобата...
Държавата на абсурдите.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

До някъде са прави, защото наредбата им спусната отгоре е такава - но щом позволяват на други да си слагат масите там, че чак и кебапчета и бира да продават мисля, че е малко тъпо да не ми вземат 25те лева за два дни да си опъна стоките аз на моята "спретната" масичка.

Отделно да не говорим, че наредбата е баси ташака - можеш да продаваш кебабчета и кифтета без да имаш разрешително от БАБХ, инспекторите от инсектората не ти го дирят, защото не им е тва работата, но не можеш да продаваш "индустриални стоки". Т.е. не можеш да продаваш спортни стоки, балони, крачетала и долни гащи и др. Пълен абсурд.

Т.е. може, ама ако кмета на района ти разреши, ама той разрешава само като има мероприятие.

Абе той архитектчето си го каза... "не става така както си решите да си сложите каквото и когато искате някъде"... а как става бе? Под масата става ли?
 

Горе