Да подкрепим Uber

От: Да подкрепим Uber

Uber са нелегални, когато започнат да спазват законите ще бъдат подкрепени. Те са пример как не се спазват законите в държавата. Надявам се не само да ги забранят, но и осъдят за нелегална, незаконна работа.
 
От: Да подкрепим Uber

Защо да ги подкрепям ?

Защото са неправомерно глобени. Услугата пречи на интересите на някой влиятелни хора а "Комисията за защита на конкуренцията" работи в полза на тоя, който дава пари. Нека хората решат какво да ползват а не някаква си комисия която работи в полза на определени интереси. Утре комисията за защита на конкуренцията ще каже глобяваме мейл услугите защото хората не пращат писма от БГ пощи. Тази комисия трябва да се преимунува на Комисията за премахвене на конкуренцията.
 
От: Да подкрепим Uber

вземи се скрий някъде! Вместо да си гъзолизец на западни корпорации - направи нещо собствено.

Подписи 19769
Цел
Остава(т) 231

колко пъти променяха целта?
явно такъв им е таргета, щом хората се връзват...
 
От: От: Да подкрепим Uber

вземи се скрий някъде! Вместо да си гъзолизец на западни корпорации - направи нещо собствено.



колко пъти променяха целта?
явно такъв им е таргета, щом хората се връзват...

Ако Uber беше българска компания щях да я подкрепя отново. Просто от цял свят искат да манипулират другите хора че Uber е незаконен.
Аз знам истината и няма как да ме манипулират. Хората трябва да имат избор и те избират какво да ползват. Подкрепата ми за Uber е подкрепа за правото на избор на хората, за честния бизнес, за развитието на технолигиите.
 
От: От: Да подкрепим Uber

...за честния бизнес...

Честния бизнес спазва законите. Uber са мафия!
 
От: От: Да подкрепим Uber

Честния бизнес спазва законите. Uber са мафия!

Кажи какъв закон нарушава щом според теб не спазва законите Uber. Нарушава определени интереси на определени фирми. Всички закони ги спазва.
 
От: От: Да подкрепим Uber

Кажи какъв закон нарушава щом според теб не спазва законите Uber. Нарушава определени интереси на определени фирми. Всички закони ги спазва.

[video=youtube;Qp5PfSsZGFg]https://www.youtube.com/watch?v=Qp5PfSsZGFg[/video]
 
От: Да подкрепим Uber

Когато шофьорите им почнат да минават психотестове, и юбер започне да си плаща данъците, тогава може и да ги подкрепя.
Сега не заслужават!
 
От: От: Да подкрепим Uber

Ако Uber беше българска компания щях да я подкрепя отново. Просто от цял свят искат да манипулират другите хора че Uber е незаконен.
Аз знам истината и няма как да ме манипулират. Хората трябва да имат избор и те избират какво да ползват. Подкрепата ми за Uber е подкрепа за правото на избор на хората, за честния бизнес, за развитието на технолигиите.

След като са законни, на какво основание ВАС ги забрани? :D може да е станала грешка, тогава скоро пак ще ги видим...но едва ли :D поне една от глобите им са за това, че не са съдействали на КЗК - даже не са предали исканите документи за финансовата част!

След като според теб всичко е законно - защо не направиш копие? Трябва ти програмист който да направи мобилно приложение, после намираш нелегални превозвачи (това е лесно) и готово.
Освен София - има и Пловдив, Варна, Бургас
 
От: Да подкрепим Uber

Да подкрепим Убер-а??????!!!!!!!!! УААААХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА. Тия са милиардери, да не се прават на циции ми да дадат некой лев на бате Боко и всичко ще е наред, даже може и за официален превозвач на правителството да ги назначат :lol: Аз се чуда как толко прост им е мениджъра за България та не се е светнал н атая яка поста
 
От: Да подкрепим Uber

Супер смешна кампания :lol: Не ми дреме, нито за таксита, нито за юбери. Да спазват законите и да си бачкат. Имаше вратичка, поработиха, сега вратичката вече я няма. Да се приспособяват или да изчезват.
 
От: Да подкрепим Uber

Подкрепям да се разкарат от тук!
 
От: От: Да подкрепим Uber

Честния бизнес спазва законите. Uber са мафия!

Честният бизнес не може да спазва законите, защото законите са нечестни. Спазвайки нечестни закони и бидейки съучастник на нечестни практики и хора, сам ставаш нечестен човек.

Що се отнася до Uber, много ме дразнят такива западни компанийки, които намират някаква тарикатска вратичка, с която заобикалят всякакви задължения и цоцат на ръба на закона. Ще подкрепя и подпиша, ако държавата започне да се меша в свободните частни инициативи за споделени пътувания (истинските). Примерно в Румъния, ако качиш непознат и решите да си разделите парите за превоза, рискуваш да те одерат с доста соленичка глоба за осъществяване на нелицензиран таксиметров превоз. Това вече си е грубо вмешателство и трябва да се отстоява с граждански протести и подписи, а не смешния плач на тези западни тарикатчета.
 
От: Да подкрепим Uber

В тая държавица дето от години има нелегални бакшиши , имитиращи големите фирми и взимащи по 20 лева на километър , сега Убер и е проблема. Айде първо да оправим фалшивите таксита и тогава тия ? Ама ония плащат на определени хора и си карат.... подписвам петицията
 
От: Да подкрепим Uber

Uber са нелегални, когато започнат да спазват законите ще бъдат подкрепени. Те са пример как не се спазват законите в държавата. Надявам се не само да ги забранят, но и осъдят за нелегална, незаконна работа.

Добре де странник, а ти декларираш ли всички доходи, които получаваш? :D . Има къде по-важни проблеми в тая държава
 
От: Да подкрепим Uber

В тая държавица дето от години има нелегални бакшиши , имитиращи големите фирми и взимащи по 20 лева на километър , сега Убер и е проблема. Айде първо да оправим фалшивите таксита и тогава тия ? Ама ония плащат на определени хора и си карат.... подписвам петицията
Аха, това че има едно нелегално нещо е причината да подкрепяш друго нелегално нещо? Ако утре някой убер шофер ти кръцне грацмуля, кой ще носи отговорност? На колко време минават психотестове шофьорите? На колко време колите им минават технически преглед?
 

Горе