Да се занимавам ли с програмиране, ако:

От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Момче, много си нерешителен, честно! Направил си n на брой теми с почти едни и същи въпроси както от този, така и от другия ти акаунт. Остави го това програмиране най-сетне! Явно не е за теб. А и нали ти казах, че тея браузърни игри излизат скъпо? Пари имаш ли? Умения някакви имаш ли? Нямаш. Тогава що се буташ между шамарите?!
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Казвам ви аз какво да пробва та да му хареса и да го прави с кеф вие ми невервате :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Малко грубо му го написа, ама май накрая ще излезеш прав.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Брат ми прави музикален плеър за iPhone. Казва се Tuneboot. Обаче той харесва да пише кодове.
Искам да кажа, че ако нямаш хъс и ти е тъпо да го програмираш, ти нищо няма да успееш да направиш.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

хаха Манта е във вихъра си, ама кво да се прави това момче(tijaja) е доста заблудено ако беше жена нямаше си сваля краката
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

1. Адски много ще се накефя да създам някоя игра и да е популярна в целия свят. Било то браузърна или някаква друга.
2. Не ми е интересно да седя и да пиша тези кодове :Д.
Помогнете ми моля...

Пич, ако искаш да направиш нещо ДЕЙСТВАЙ! Не трябва да ти дреме какво говорят другите, всичко може да успееш да направиш, само достатъчно желание се иска!
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Пич, ако искаш да направиш нещо ДЕЙСТВАЙ! Не трябва да ти дреме какво говорят другите, всичко може да успееш да направиш, само достатъчно желание се иска!

Ако знаеш колко пъти съм му казвал да действа... Ама той не вдява и продължава да пуска теми.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Може да е мързеливец. Той да приказва - а другите да вършат неговата работа. Аз на неговите години за нещата свързани с компютри общо взето не съм питал никой за нищо. Сам търсех и си намирах информацията, която ме интересува, т.е. задавах си въпроси и си отговарях на тях. Не съм чакал да ми падне отгоре. Всъщност не съм се и замислял да чакам някой да ми дава акъл.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Момчето хич не е мързеливо я вижте колко еднакви теми е напускал като тая - ако вместо теми беше писал код вече щеше да е с нова операционна система :)
Отделно от това ако не забелязвате в неговите теми си говорите като луд със оная си работа не виждам автора на темата да ви отговаря :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Ако ще да отговаря, проблема си е негов. С това, което пиша тук, аз просто разпускам, не може само бачкане. А и се връщам назад във времето, така се самонадъхвам, защото точно в този момент имам нужда от надъхване :) Освен това шансът ми да засека някой с интереси като моите се увеличава.

Не се впрягай, хич да не ти пука. Аз не пиша заради него, причината да го правя, е компплексна. Предполагам това се отнася и за другите :)
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

http://it.jobs.bg/f1357637

Занимавай се бе менм 40-50 к евро заплата годишна , ремоут бачкане, т.е можеш и с 10-15 % данъци да минеш
нема да си лош
Тая оферта понамирисва. Те за тея пари ще си наемат човек от Австралия, няма нужда от тук. Може би това е ключовата фраза:

minimum of 40hrs per week
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

http://it.jobs.bg/f1357637

Занимавай се бе менм 40-50 к евро заплата годишна , ремоут бачкане, т.е можеш и с 10-15 % данъци да минеш
нема да си лош
Тва е супер фалшива обява. Дори и да не е , за тия пари ще има невероятна конкуренция и жертвата, която спечели позицията ще бъде убит с работа в следващите 1-2 години. Средностатистическата заплата не е точно такава. Като цяло, не си заслужава цялото блъскане, освен ако не създаваш собствени продукти.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Тая оферта понамирисва. Те за тея пари ще си наемат човек от Австралия, няма нужда от тук. Може би това е ключовата фраза:

забравяш, че тук един човек струва към 1.2 по заплатата си на работодателя, а там сигурно е по 1.7, та може и повече.
Да не говорим, че може да ти кажат регни се като фрилансър и се оправяй сам с данъците.
А има и друго - и аз го видях това за мин 40 часа, но не ми казвай ,че ще работиш отдалечено и някой ще ти разбере точно колко часа си направил. Важно е да си си свършил работата. И най-важното , никой не ти пречи да си намериш още една работа за сигурснот, ако тая е фира, макар че и два три месеца само да издържиш си струват . Не може да се подхожда така скептично към всичко. Отиваш, пробваш, не ти харесва- ок ставаш и си заминаваш
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

забравяш, че тук един човек струва към 1.2 по заплатата си на работодателя, а там сигурно е по 1.7, та може и повече.
Да не говорим, че може да ти кажат регни се като фрилансър и се оправяй сам с данъците.
А има и друго - и аз го видях това за мин 40 часа, но не ми казвай ,че ще работиш отдалечено и някой ще ти разбере точно колко часа си направил. Важно е да си си свършил работата. И най-важното , никой не ти пречи да си намериш още една работа за сигурснот, ако тая е фира, макар че и два три месеца само да издържиш си струват . Не може да се подхожда така скептично към всичко. Отиваш, пробваш, не ти харесва- ок ставаш и си заминаваш
Да бе. Направо си е ниска тая заплата. Тука си е рая. За всичко.
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А да ви попитам в 1 фирма за (С++ Джава, Пхп) колко г/д часове на ден се работи ?
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Тоя направо ме кефи по неадекватен идиот не бях срещал скоро във форума
 
От: От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А да ви попитам в 1 фирма за (С++ Джава, Пхп) колко г/д часове на ден се работи ?

зависи, ако е частна може и по 9-10 часа, а ако е държавна може и 0:)
 
От: От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

А да ви попитам в 1 фирма за (С++ Джава, Пхп) колко г/д часове на ден се работи ?

Ако не ти се работи, ти се струват в пъти повече. :)

Ето, чети тук за работата :mrgreen: :

profesia-programist.jpg
 
От: Да се занимавам ли с програмиране, ако:

Тоя направо ме кефи по неадекватен идиот не бях срещал скоро във форума

Лека полека апочвам да харесвам позицията на mantaman :lol: Да, въпроса за часовете е силно неуместен :D


Въпроса "колко е толеранса във времето, за което средностатистически фрилансър може да свърши дадена работа" би имал смисъл, но онова горе... нямам думи :)
 

Горе