Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз имам въпрос към тези гласували с ДА, щом искат да се изтрие раздела ПОЛИТИКА, нали са наясно, че политическите теми ще бъдат в Оффтопика?!?
Освен, че ще създадете ненужна работа на Блинки и Куула, то няма да има никаква разлика, защото преди 2 години като всичко политическо беше в Оффтопика пак имаш сълзливи теми на някои от потребителите и точно заради тях се направи раздел ПОЛИТИКА и се маха ряпата, че някои много се влияеха от ряпата.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз имам въпрос към тези гласували с ДА, щом искат да се изтрие раздела ПОЛИТИКА, нали са наясно, че политическите теми ще бъдат в Оффтопика?!?
Освен, че ще създадете ненужна работа на Блинки и Куула, то няма да има никаква разлика, защото преди 2 години като всичко политическо беше в Оффтопика пак имаш сълзливи теми на някои от потребителите и точно заради тях се направи раздел ПОЛИТИКА и се маха ряпата, че някои много се влияеха от ряпата.

Да, ама %-та беше в пъти по-малък. Сега си ебало майката от тия теми, всичко се раздели на партийни и идейни виждания, че и по другите теми се сере.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да, ама %-та беше в пъти по-малък. Сега си ебало майката от тия теми, всичко се раздели на партийни и идейни виждания, че и по другите теми се сере.

То и платени тролове тогава бяха по-малко :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

То и платени тролове тогава бяха по-малко :)
Да, трябваше само малко да се затегне и теми за плюене и нямащи нищо общо с "бизнеса" да се трият, а не да се дава сцена за изява на рубладжии и всяква измет да си пуща лайната.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Направо да се забранят политическите теми.. освен ако не засягат пряко предприемачите.. или онлайн магазините.. место да спамим по тези теми ако свършим работа, ще забогатеем.

за пример .. тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50848 има 318 страници ( 6500 отговора) ако имае толкова страници за сеото , досега да сме милионери.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Направо да се забранят политическите теми.. освен ако не засягат пряко предприемачите.. или онлайн магазините.. место да спамим по тези теми ако свършим работа, ще забогатеем.

за пример .. тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50848 има 318 страници ( 6500 отговора) ако имае толкова страници за сеото , досега да сме милионери.

Толкова контент кой ще го затрие???
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Направо да се забранят политическите теми.. освен ако не засягат пряко предприемачите.. или онлайн магазините.. место да спамим по тези теми ако свършим работа, ще забогатеем.

за пример .. тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50848 има 318 страници ( 6500 отговора) ако имае толкова страници за сеото , досега да сме милионери.

що не мое са дава положителна репотация тука ебаси

е тва е пример за еднаотнай девилните теми

баси политиката, баси предприемачеството в тая тема - само злоба и насъскване един срещо друг. тая енергия ку я впрегнете ще произведете колкот втори АЕЦ ебаси!
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тоя раздел носи най-много контент, друг е въпроса до колко е качествен, като е само спорове и нападки на личностна основа.
Аз между другото обърках гласа си, вместо "да се изтрие" чекнах "Не, трябва да го има раздела", като не съм забелязал запетаята:), така, че има един недействителен глас:D
Това е само анкета, никой няма да изтрие раздела само защото 30 чоека смятат така, но според мен политиката създава само дразги, разправии и едни безкрайни теми, които никои освен участващите в тях не чете.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се запази контента, нищо против.. локва се раздела за известно време.. тогава всички ще обърнат внимание на другите раздели, примерно оптимизация за търсаччки..
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

[video=youtube;JGftIcp2SC0]https://www.youtube.com/watch?v=JGftIcp2SC0[/video]
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

[video=youtube;w6TKjIoKYHI]https://www.youtube.com/watch?v=w6TKjIoKYHI[/video]
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

За кога е насрочено закриването на политиката ?

Ти сериозно ли го мислиш?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Еми анкетата за какво е - нали да се види какво мисли народа.... ясни са резултатите , че повечето не искат раздела.

Това е частна собственост и неква тема на дали ще накара Блинки и Куула, да изтрият всичко и да регулират всичко ще свързано с политиката. Този времви разход, кои ще им го покрие :)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Това е частна собственост и неква тема на дали ще накара Блинки и Куула, да изтрият всичко и да регулират всичко ще свързано с политиката. Този времви разход, кои ще им го покрие :)

Блинки много пъти е казвал , че форума това са потребителите. Декем ако самите потребители не искат Политика , нз каккъв е проблема раздела да се заключи или изтрие.... предполагам политиката ще се премести в кофата - не е толкова фатално.
Глас народен , глас божи.
 

Горе