Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Блинки много пъти е казвал , че форума това са потребителите. Декем ако самите потребители не искат Политика , нз каккъв е проблема раздела да се заключи или изтрие.... предполагам политиката ще се премести в кофата - не е толкова фатално.
Глас народен , глас божи.


Същото мнение споделям. Щом потребителите не желаят , значи не трябва да съществува.. + това аз не съм виждал друг уеб мастер форум където да се говори за политика..
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

който не желае - да не влиза в раздела.

Ааааа, къде ги дават такива свободи?! Не може по желание! Щом на двама-трима не им харесва раздела, значи никой няма да го ползва.

п.с. Бърни, можеш и сам да си изтриеш мненията в раздела. Разбирам, че те е срам от тях, но пък да се изтрива толкова контент, заради твоите грешки.... ;)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ама вие не разбирате момчета.. не е въпроса дали аз ще влизам в раздела..

ето какво става.. Аз не влизам в този.. Ама ТИ влизаш .. Влиза и господин Х. вие си коментирате темите.. различни мнения.. карате са .. псувате са.. нищо интересно...

утре решавам аз пусна една тема в пазар или оптимизация... влиза господин Х. и решава да ми отговори на темата.. пише си поста.. Какво следва.. влизаш ти .. имаш зъб на г. Х. и почваш да се заяждаш с него.. почва и той с теб.. включва са 3 човек който има зъб на теб.. спам спам спам.. а моята тема отива на кино.. ето това се случва последно време.. и това е точно заради раздел политика..

Нека просто се локне раздела за 1 месец просто тестово.. и ще се види дали е по-добре или не.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ама вие не разбирате момчета.. не е въпроса дали аз ще влизам в раздела..

ето какво става.. Аз не влизам в този.. Ама ТИ влизаш .. Влиза и господин Х. вие си коментирате темите.. различни мнения.. карате са .. псувате са.. нищо интересно...

утре решавам аз пусна една тема в пазар или оптимизация... влиза господин Х. и решава да ми отговори на темата.. пише си поста.. Какво следва.. влизаш ти .. имаш зъб на г. Х. и почваш да се заяждаш с него.. почва и той с теб.. включва са 3 човек който има зъб на теб.. спам спам спам.. а моята тема отива на кино.. ето това се случва последно време.. и това е точно заради раздел политика..

Нека просто се локне раздела за 1 месец просто тестово.. и ще се види дали е по-добре или не.

Ти не разбираш, миличък! Хората могат при желание да се дърлят по много теми - не само за политика. Разходи се в някои от темите в пазара и виж колко конфликти има, които нямат нищо общо с раздел ''полититика''. Просто тук не може да се дискутира културно - по-скоро някои хора не могат.
Отново подчертавам - не ми пука за точно този раздел, а за желанието сами да си слагате ограничения, докато нормалните хора се борят за свободи.
И на мен не ми харесва когато някой мирише на чесън, ама мога ли да забраня консумацията на шкембе?! :)
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ааааа, къде ги дават такива свободи?! Не може по желание! Щом на двама-трима не им харесва раздела, значи никой няма да го ползва.

п.с. Бърни, можеш и сам да си изтриеш мненията в раздела. Разбирам, че те е срам от тях, но пък да се изтрива толкова контент, заради твоите грешки.... ;)

Що пък да си трия мненията ? Както казах в началото гласувах в анкетата - не ми пука .... срам от мненията им трябва да са тия дето псуваха като каруцари (въпреки че им едитнаха помията)
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Раздела "политика" може да остане, според мен, ако няма никакви форумни облаги. Тоест, постове без репутации, без трупане на мнения и без опция репорт
То май тези работи са така, само за репорта не знам
 

Горе