Да се похваля и аз... :)

mhx

Member
Извинявам се за спама, но отдавна исках да имам собствен проект и вече е факт:

http://tehnikatadnes.com/

Пиша темата, само да се похваля, не за друго. Да ми е честит..ех, че кеф!

П.С. Продължавам да си работя като freelancer, това ще ми е само като допълнителна занимавка.
 
От: Да се похваля и аз... :)

Честито и много успехи ти желая! :)
 
От: Да се похваля и аз... :)

Честито и от мен, с пожелание за много успехи :)
 
От: Да се похваля и аз... :)

Какво се извиняваш - тука няма Спам - Спам е най-тъпото нещо измислено от някакви хора които и те не знаят къде ги сърби. Аз от такъв мейл който се класифицира спам спестих до момента към 1500 лв и се оформя ново бизнес перо сериозно....ей като каже някой спам това спам онова....хората в ЕУ си имат определение за спам...ние на всичко викаме спам....
 
От: Да се похваля и аз... :)

СЪгласен съм с Танипо.
А ме кефи ква е била цялата история за спам. Това е просто яко промотирана на всякъде на консерва стил ала Русенско Варено и се нарачала .... SPAM :D
 
От: Да се похваля и аз... :)

Е браво :) Честито да ти е!
Ама махни поне това бледо синьото, че има мизерници като с моята утепана 24-ка, дето почти нищо не се вижда :)
 
От: Да се похваля и аз... :)

Да, прехваленото КЗП със техния СПАМ, а че там работят някакви некомпетентни лелки които идея си нямат какво правят? Ами оня ден им пращам най-нормално и човешко запиване - връщат ми някакъв отговор в стил Гугъл ама за какво им плащат - да си кипрят дебелите задници по столовете и да гледат назидателно??? На нивата и камшици да играят по гръбините им трябва !!!!
 
От: Да се похваля и аз... :)

Е браво :) Честито да ти е!
Ама махни поне това бледо синьото, че има мизерници като с моята утепана 24-ка, дето почти нищо не се вижда :)

Да, може ще видя какво ще измисля. Мен друго ме притеснява: Този голям надпис-"Покупка на техника от чужбина с максимален комфорт и преференциални цени" не е ли прекалено дълъг? Все едно "изкарва очите" на посетителите ? Да го намаля като дължина и/или намаля шрифта или да си го оставя така?
 
От: Да се похваля и аз... :)

Да наистина, супер-грозен е така. Снощи изобщо и не съм го видял тоя надпис, че бех за малко до Мелмак :)
Може би ще изглежда по-добре да сложиш някакво лого (нещо знаменца ЕС) в горният ляв ъгъл, а самият надпис, първо да е по-къс и после да напаснеш някакъв по-сериозен шрифт (ако не ти се занимава с картинки, пнг-та и др)

А за смисълът на самият надпис е друг въпрос. На мен лично нещо не ми изглежда да е ОК. Някак това "с максимален комфорт" хич не ми се връзва. Или си остави само "покупка на техника от чужбина на преференциални цени", или пък измисли нещо по-оригинално и прифличащо.
 
От: Да се похваля и аз... :)

Благодаря на всички! Сега остава да не се пренавия прекалено много :)
 

Горе