Да си купя ли Smartphone?

Да си купя ли Smartphone и ако "Да", то какъв?

  • Купи си Sony Ericsson Xperia Arc S!

    Votes: 1 2.8%
  • Купи си HTC Sensation!

    Votes: 8 22.2%
  • Купи си, но нито един от тези двата!

    Votes: 15 41.7%
  • Не си купувай, не ти трябва!

    Votes: 12 33.3%

  • Общо гласове
    36
От: Да си купя ли Smartphone?

Казаха ми че имало китайски варианти на Nokia Е71 с Wi-Fi, тв тунер и 5 или 9 мегапиксела камера

Тук намерих един, обаче камерата му е само 2 мегапиксела а и обявата е стара с цена 159 лева.

Щом Българи го продават за 159 лева със сигурност го внасят за не повече от 60-70 лева.

Тук го намерих E71 Pro за 52 долара но пак с мизерна видео камера

Трябва ми да снима видео 640 на 480 а това означава поне 5 мегапиксела камера.

Знаете ли вносителя на тези телефони или онлайн магазин работещ с PayPal откъдето мога да си взема Nokia Е71 с ТВ тунер, WiFi, 5 мегапиксела камера и пълна клавиатура ?
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Той не скъп този телефон вземи си оригинална Нокиа не се занимавай с китайски имитации. Има го за по 340-350 лв. нов.

Код:
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/nokia/e71-p26804787/

Или в ebay.co.uk дали няма нещо евтино.
 
От: От: Да си купя ли Smartphone?

Той не скъп този телефон вземи си оригинална Нокиа не се занимавай с китайски имитации. Има го за по 340-350 лв. нов.

Код:
http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/nokia/e71-p26804787/

Или в ebay.co.uk дали няма нещо евтино.

Не четеш, трябва ми с ТВ ТУНЕР иначе досега да съм взел Nokia Е72
 
От: Да си купя ли Smartphone?

Само един човек видях тука да показва Motorola.
Не знам защо нямате вяра на тая марка, при положение, че е супер стабилна. Аз съм много доволен от моторолите, макар да нямам новичка. В момента нямам излишни финанси, иначе смятам да си взема Defy+ . Не е скъп, а и е доста здрав. Освен това има 1Ghz процесор, който на този дисплей (3.7 инча) ще осигурява задоволителна бързина. Едва ли ще види ъпдейт до Android 4.0 (по мое мнение това е невъзможно :)), но пък има ъпдейт до 2.3, който фабрично позволява записването на apps на допълнителната памет. Да не забравяме, че това е Motorola все пак - американците говорят много и джъткат много, а това се отразява на всяка една батерия насочена към техния пазар, а Moto не са много популярни извън US&A (като изключим азия, 'щото там са им фрабричките и правят адските телефони за тамошния пазар) - Defy+ ти дава 7.5 часа разговори (и по мое мнение поне 10-12 часа джът-джът из нета, 'щото най-много ток хаби антената в разговор).
HTC - единствената компания, която се занимава само и единствено със смартфони. Тия пичове са адските, обаче телефончетата им (поне допреди време) повече приличаха на детски играчки, отколкото на телефон за хиляда лева. Отдавна не съм се заглеждал в техните телефони, но последно четох, че са купили Beatz и имат телефонче с подобрен звук и Beatz слушалки в комплекта (ако искаш да се наслаждаваш на музиката).
Nokia също се занимават предимно с телефони, но когато говорим за смартфони, Nokia отдавна не присъстват на тоя пазар, или поне не са конкурентни. Symbian отдавна замря и независимо как ще го кръстят - Анка, Бонка, Цонка - все тая! Nokia може да изплува с Windows Phone, но ще трябва да минат поне 5-6 телефона.
Останалите марки - LG, Samsung, etc - те не правят телефони, те правят телевизори и всякаква техника. Да не говорим, че LG сигурно правят повече дисплеи за Iphone, отколкото за собствени телефони.
И Blackberry може да погледнеш.

Лично аз ще ти препоръчам Motorola. Ако искаш изчакай 2-3 месеца и за около хилядарка ще получиш телефон с 4 ядрен процесор.


Мечта ми е да бачкам с телефони... (Казвам го, защото ВЪОБЩЕ не ми личи :D)
 

Горе