Да си покажа и аз първата книга

От: Да си покажа и аз първата книга

Пусната е и промоция в deals.bg. Няма много сайтове все още за електронни книги, това е положението. От повечето места на които писах ми искат хартиен вариант. Ако знаете още някой сайт в който може да се продава е-книга ще е добре.
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Пусни си ФБ реклама със зарибяващ снайпет с ваучерите. В ДП има евтини. Този предлага на добра цена, но не знам дали е актуална офертата още. Тематиката на книгата е подходяща за комплексираните крави в ФБ и може да има добри продажби от там.
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Успех с книгата и благодаря за темата - носи доста полезна информация. :)
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Бих искала да поздравя автора mvmrik, корицата е отлична, предполагам, че и съдържанието на книгата. Ще се радвам да я прочета. :)
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Книгата в момента се превежда на английски и ще бъде продавана на много по-голям пазар. Отделно мисля да направя мой сайт за книгите ми, в който ще бъдат българските и английските версии и ще могат да се поръчват от там. Българските ще бъдат в печатен и електронен вариант.

Чудя се как да направя сайта, дали да платя на програмист и дизайнер, които да го изработят или е по-добре да взема някой готов онлайн магазин, искам да има и афилейт програма, така че ако се сещате за нещо, може да кажете. Според мен с готов магазин ще е много по-лесно и изгодно, но все пак трябва да поддържа афилейт и да може да е на български и английски, както и да може да се интегрира с epay и paypal.

Освен това, предлагам реклама в книгите, тази и следващите. Ако някой се интересува за тази книга "Щастието е личен избор", може да ми пише и ще ви кажа предварителните оферти за реклама в нея, които ще са за трите варианта - БГ печатен, БГ електронен и ЕН електронен.
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Поздравления за новите попълнения!

В допълнение към "Още ли не си богат?" - препоръчвам горещо ;)

"Има много страхливи бизнесмени, които не смеят да направят крачка напред, поради страх от неизвестното бъдеще. Разчитат на сигурното и се пазят, като по този начин се ограничават...

Очаквайте загубата и се подгответе за нея, но бъдете готови и за печалбата!"
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Ще се включа в популяризирането. Мога да кача ревю или статия с линкове, банер... Поздрави за книгите и успех! При интерес - ще съдействам с каквото мога.
 
От: Да си покажа и аз първата книга

Ще се включа в популяризирането. Мога да кача ревю или статия с линкове, банер... Поздрави за книгите и успех! При интерес - ще съдействам с каквото мога.

Всеки, който намери някакъв начин за популяризация и продажби, ще получи процент разбира се. Ако имате подобни сайтове и знаете по какъв начин да стане, може да го обсъдим. Аз съм отворен за всякакви предложения :)
 

Горе