Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?


  • Общо гласове
    47
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Не знаех, че пенсиите ги раздават в банките, но това е все пак веднъж месечно сигурно. Мерси, вероятно ще проуча и други банки, но пък иначе колкото пъти съм попадала в ДСК в провинцията, са били много любезни и разбрани.

От много време пенсионерите(може би част) си взимат пенсиите от банка.
 
Re: От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

От много време пенсионерите(може би част) си взимат пенсиите от банка.

Но май по-голямата част си остава от пощата? Или е само по пощата в малките градове и населени места. ;)
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Моята в ПИБ е 1.10лв. , като 2.20лв. е за двете ми карти.
 
От: Re: От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Но май по-голямата част си остава от пощата? Или е само по пощата в малките градове и населени места. ;)

Сигурно, но вече много стари хора използват банкова сметка за парите да им ги изплащат, но те не знаят как се борави с дебитната карта и затова се редят на гишетата.
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Моята в ПИБ е 1.10лв. , като 2.20лв. е за двете ми карти.

Това месечната такса за поддръжка ли е ? Понеже доколкото знам в ПИБ нямат месечни такси.
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Моята е Виза Електрон на ЦКБ и ме устройва напълно.:)
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Аз съм доволен от най-голямата и затова си гласувах за УниКредит.
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Аз съм към ЦКБ и мисля да остана там (засега) въпреки че направиха месечната такса 1.50 лв. И при другите банки е така, че и по-зле. В ЦКБ съм доволен от обслужването - любезни са, малко се чака.
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Използвам Булбанк и ЦКБ, като преди време използвах и пощенска банка. Булбанк има най-доброто онлайн банкиране, което съм виждал досега. ЦКБ има най-смотаното, а пощенска има твърде претоварени клонове, ако се наложи да се отиде по някое време до банката. По едно време бях дал шанс на Райфайзен, но ме отказаха със значително по-високите им такси за всичко.


Опитът ми е в София както с лични сметки, така и с фирмените ми.
 
От: Дебитни разплащателни карти - Коя банка използвате ?

Използвам дебитни карти основно за онлайн пазаруване. До скоро използвах основно Виза от ПИБ, но след като въвдоха някакъв % при всяка покупка, не съм ползвал картата и най-вероятно ще я закрия. Сега използвам Виртуална Виза на ДСК и Виза на ЦКБ, месечните такси са по високи от тази на ПИБ, но без такса при онлайн пазаруване и мен ме устройват горе-долу.
 

Горе