Девелопър за сайт на Wordpress

Хостинга се избира според нужния ресурс а не според мненията на бай ганя тип "магазин не мое да е шер хостинг за 5 лева"
Аха, и магазина седи с едни и същи изисквания за ресурси от създаването му до след 2-3 години? Добре, добре.
 
Ако няма нужда от повече ресурс да.
Според мен тази база с тия записи (но мое лично мнение на чукче) трудно се обслужва от нисък план на който и да е доставчик. А и според мен е доста оптимистично да сложиш магазин на шер и то на най-ниския план. Като за най-ниския план гадая в конкретния случай. Казвам го образно.
 
Според мен тази база с тия записи (но мое лично мнение на чукче) трудно се обслужва от нисък план на който и да е доставчик. А и според мен е доста оптимистично да сложиш магазин на шер и то на най-ниския план. Като за най-ниския план гадая в конкретния случай. Казвам го образно.
Пак градски легенди - нисък/висок план.
Всеки един хостинг план е посочено какво точно включва като ресурс, ако се вписваш ползваш дори и да е "най-ниския"
 
При ъпгрейда на плана най-вероятно е имало рестарт който е изчистил проблема.

Временно.
 
В случая, явно ресурса беше проблем.
До предпоследните версии на уърдпрес и вукомерс хостинга за 5лв явно вършеше работа, но след това поради някаква причина явно стана недостатъчен.
Не виждам причина да се заяждате един с друг. Пуснах темата за да помоля някой евентуално да влезе в сайта и сървъра да види за проблеми (разбира се, не безплатно). Получих полезен съвет, който се оказа правилен. И после се почна чукчета, бай-ганьовци..
 
В случая, явно ресурса беше проблем.
До предпоследните версии на уърдпрес и вукомерс хостинга за 5лв явно вършеше работа, но след това поради някаква причина явно стана недостатъчен.
Не виждам причина да се заяждате един с друг. Пуснах темата за да помоля някой евентуално да влезе в сайта и сървъра да види за проблеми (разбира се, не безплатно). Получих полезен съвет, който се оказа правилен. И после се почна чукчета, бай-ганьовци..
Затова се дърлим, щото е замазване на проблема.
 
И естествено, най-лесното и "временно" решение -> По-висок план. :)
НИКОГА не се минава на по-висок план, преди програмист да е направил всичко нужно да оптимизира нещата.

Всичко друго е, както каза колегата отгоре " замазване на проблема "
 
Пак градски легенди - нисък/висок план.
Всеки един хостинг план е посочено какво точно включва като ресурс, ако се вписваш ползваш дори и да е "най-ниския"
Да, писах "образно". Силно се съмнявам да е такъв плана, но не е изключено. То човека с проблема най-добре си знае. :)

@ivladoff , брат, не се заяждаме. Всеки дава някакви предложения, но някой влизат рязко, щото явно много знаят. А други са някакви магьосници, явно.
 

Горе