Ден победы!

От: Ден победы!

На какво се радваш? Ние сме изгубили войната. Това е все едно да се радваш за смъртта на майка си. Знаеш ли какви са последиците от този "ден на победата" за нас? Знаеш ли колко десетки хиляди души са били убити от превратаджиите след 9-ти? Знаеш ли, че 30-50 хиляди войничета и офицери са жертвани и пратени да се бият срещу германците, като пушечно месо. Знаеш ли, че сме изгубили завинаги Беломорието и Македония, изгубили сме националния си идеал, за който предните войни са умрели хиляди българи. Знаеш ли, че сме изгубили завинаги македонците, като част от нашия народ, защото комунистите им промиват мозъците с много кръв и наислие и създават македонската нация. Сега нашите кръвни братя ни мразят и ти го казвам, защото преди години ми се случи една македонка да говори през цялото време на сръбски, само за да не разбера аз - българинът, че е македонка. Знаеш ли какви са последиците от насилственото установяване на болшевишкия режим у нас, знаеш ли какво е национализация - конфискация на бизнес и земя? Знаеш ли какво е забраната на традиционната българска религия - източното православие и създаването на атеизирана гражданска маса.

И още много мога да пиша. Лично на мен не ми пука за ЕС, че да му празнувам празника. Не ми пука и че руснаците са победили, щото не съм руснак. Ако не бяха победили, България сега щеше да е рай. Щяхме да сме от Черно Море до Охрид и от Дунав до Бяло море. Така нямаше да е нужно да ходиш в Гърция на море, щото там щеше да е България.

Тъй че, да се радваш за най-голямата българска трагедия случила се наскоро е признак на шизофрения и неграмотност. Не си виновна ти, така са те учили, виновна си, че не мислиш и не търсиш фактите.





еебалник червен така ще ходиш на майдана да рукаш
РАДВАМ СЕ ЗА РУСНАЦИТЕ
РАДВАМ СЕ ЗА БРАТУШКИТЕ
РАДВАМ СЕ ЗА РУСКИЯ НАРОД

ако имахме кат техните пълководци немаше да ридаеш сега за добруджа и македонията
а щеше да ридаеш че са ни отнели някоя област ж тамбукту.
Русия е била и ще бъде велика завинаги!

[video=youtube_share;8Y4_2Qa0QQs]http://youtu.be/8Y4_2Qa0QQs[/video]

май те кефи да гледаш как целия български народ гладува оти сме обърнали гъзо към НАТО
и ко ся ще им чистим кенефите
 
От: Ден победы!

Цървулане, кво се радваш за руснаците, да не си руснак случайно? На нас какво ни се е случило, не е ли по-важно. Казах ти, ебали са ни много, ти що се кефиш като ти го турят отзад. Ако не се чувстваш българин, хващай си влака и отивай в тайгата.

И да те светна, един милион руснаци се бият срещу СССР във войната. Един милион!

[video=youtube;nObPM3n94yI]https://www.youtube.com/watch?v=nObPM3n94yI[/video]

И не, не ме кефи НАТО, ама дали е запада или СССР от миналото, разлика нема.
 
От: Ден победы!

Нищо не мисля. Радвам се на празника 9-ти май. Това е. И пак да повторя: детето ми ще го знае като Ден победы, а не като денят на Европа. Нека го плюят, сигурна съм, че ще успее да обясни, как Обединената Европа можеше да я няма, ако преди нея не е бил День Победы.

A детето ти ще знае ли за Клпкотница, Върбишкия проход, Ахелой, Одрин, Дойранската епопея и т.н.? А ти знаеш ли?
 
От: Ден победы!

A детето ти ще знае ли за Клпкотница, Върбишкия проход, Ахелой, Одрин, Дойранската епопея и т.н.? А ти знаеш ли?

мислим аз!, ако целокупния български народ знаеше за тези събития немаше да издържа240 дупетати на своя гръб !

последния лаф дето чух

оти Пеевски е в листата на ДУПЕСЕТО
оти бил ПОБЪЛГАРЕНМ ТУРЧИН
:):p
 
От: Ден победы!

Цървулане, кво се радваш за руснаците, да не си руснак случайно? На нас какво ни се е случило, не е ли по-важно. Казах ти, ебали са ни много, ти що се кефиш като ти го турят отзад. Ако не се чувстваш българин, хващай си влака и отивай в тайгата.
.

тЕБЕ АКО СА ТЕ ЕБАЛИ МЕНЕ ОЩЕ НЕ
РУСНАЦИТЕ СА И СА СИ НАЙ-ВЕЛИКАТА НАЦИЯ НА СВЕТА И ВИНАГИ ТАКА ЩЕ БЪДЕ ТУК С 16ТАТА РЕПУБЛИКА НА СССР!

ДА ЗДРАСВУЕТ СССР! И ПО ТОЧНО РУСИЯТА


[video=youtube_share;fsr-cYrCzCE]http://youtu.be/fsr-cYrCzCE[/video]


ако не беха руснаците цяла Европа щеше да бъде в хилядолетен райх!
 
От: Ден победы!

тЕБЕ АКО СА ТЕ ЕБАЛИ МЕНЕ ОЩЕ НЕ
РУСНАЦИТЕ СА И СА СИ НАЙ-ВЕЛИКАТА НАЦИЯ НА СВЕТА И ВИНАГИ ТАКА ЩЕ БЪДЕ ТУК С 16ТАТА РЕПУБЛИКА НА СССР!

ДА ЗДРАСВУЕТ СССР! И ПО ТОЧНО РУСИЯТА


[video=youtube_share;fsr-cYrCzCE]http://youtu.be/fsr-cYrCzCE[/video]


ако не беха руснаците цяла Европа щеше да бъде в хилядолетен райх!
Пак тролиш, чебурашка.
 
От: Ден победы!

A детето ти ще знае ли за Клпкотница, Върбишкия проход, Ахелой, Одрин, Дойранската епопея и т.н.? А ти знаеш ли?

А ти как мислиш? Ще знае ли и аз знам ли?
Отделно от това каква е връзката с 9 май?
Всички тези неща са се случили преди това, нали?
Щеше ли да говориш български или славянски, а не турски, ако не бяха някакви малоумници да идват да ни помагат?
Нищо че сме били с цървули и не сме знаели как се ползва оръжие.
Всичките ни "велики" генерали и бойци, които са печелили битки къде са се учили и кой им е давал оръжието? Европа и германците вероятно. За да се защитават!
Как може да нямате грам признателност?? Дори за ден да не се поставяте на мястото на руснак, който е мизерствал в окопи заради някакви българи?!
Но все тая. Дано не ви се наложи да изпитате неблагодарност, ако трябва да се жертвате.
 
От: Ден победы!

На какво се радваш? Ние сме изгубили войната. Това е все едно да се радваш за смъртта на майка си. Знаеш ли какви са последиците от този "ден на победата" за нас? Знаеш ли колко десетки хиляди души са били убити от превратаджиите след 9-ти? Знаеш ли, че 30-50 хиляди войничета и офицери са жертвани и пратени да се бият срещу германците, като пушечно месо. Знаеш ли, че сме изгубили завинаги Беломорието и Македония, изгубили сме националния си идеал, за който предните войни са умрели хиляди българи. Знаеш ли, че сме изгубили завинаги македонците, като част от нашия народ, защото комунистите им промиват мозъците с много кръв и наислие и създават македонската нация. Сега нашите кръвни братя ни мразят и ти го казвам, защото преди години ми се случи една македонка да говори през цялото време на сръбски, само за да не разбера аз - българинът, че е македонка. Знаеш ли какви са последиците от насилственото установяване на болшевишкия режим у нас, знаеш ли какво е национализация - конфискация на бизнес и земя? Знаеш ли какво е забраната на традиционната българска религия - източното православие и създаването на атеизирана гражданска маса.

И още много мога да пиша. Лично на мен не ми пука за ЕС, че да му празнувам празника. Не ми пука и че руснаците са победили, щото не съм руснак. Ако не бяха победили, България сега щеше да е рай. Щяхме да сме от Черно Море до Охрид и от Дунав до Бяло море. Така нямаше да е нужно да ходиш в Гърция на море, щото там щеше да е България.

Тъй че, да се радваш за най-голямата българска трагедия случила се наскоро е признак на шизофрения и неграмотност. Не си виновна ти, така са те учили, виновна си, че не мислиш и не търсиш фактите.

Кои ВИЕ?
Майка ти на чия страна е била? На страната на тия, които я бомбандират или на тия, които после са й дали работа в завода?

Защо сме изгубили или някой се е жертвал?
За да живееш ти!
Защо мислиш, че жертвите на руснаците не са по-малко, за народи, които не са им и десети братовчеди. А просто са защитавали живота си!
Как реши, че руснаците като са се защитавали срещу фашистите по един или друг начин меркантилно са си правили сметката как ще поробят великите българи, а е нямало да им е по-добре да си оставят всички държави на победените.
Въобще схващаш ли какво е да си победител и да имаш врагове, които непрекъснато да са ти навъпреки?
Македонците сме ги изгубили заради ... нашите мили политици! какво сме имали? За да имаме претенции? Питам? какво?
Влизаш в една държава и я освобождаваш от чуждо влияние в следващия момент си лошия, защо ли? Защото й даваш живот и свобода.
Е, извинявай, че не говориш немски и не си към Германия, но и на мен ми е противен този език.
Установяването насилствено и бля бля съм сигурна, че под ботуша на ЕСЕС щеше да е по-леко и сега щяхме да имаме заводи на BMW и Мерцедес, ама пусто как пък точно ние сме най-репресираните, а тези Чехословакия и останалите нямат против, а уважение.
Дори чета днес как Полша си сключва споразумението за АЕЦ с Русия и мислиш ли че й дреме и знае кой е Бойко Борисов и Иван Костов, дори Борис Трети?
Руснаците са ти виновни.
Ми давай! Обяви им война. Какво чакаш? Стиска ли ти?
Отворко! Как ме дразнят такива недонаучили се патриоти на дипломация.
Които само могат да цъкат и нищо не схващат като поука от историята.
Добре че не сте управляващи.

Шизофриния е твоето, че не са те научили на нищо да цениш. Защото, ако ги нямаше умрелите руснаци щеше да си или нероден или просто мюсюлманин с българско гражданство.
Виновна съм че мисля именно. И ме е яд че един ден детето ми ще трябва да се сблъсква с малоумници като вас и децата ви, но аз ще го науча, че е добре просто да ви подминава. Пък вие си пейте Пред Босфора... комплексирани и нищонямащи мижави българи! Кои? Ония ... отатък Босфора, които така и не захапаха и си останаха с два века назад!
 
От: Ден победы!

leonss

за теб! Въпреки цялото неоправдано отношение ТИ единствен в тази тема се застъпи... благодаря ти!

[video=youtube;3u8zZt8Qr5k]http://www.youtube.com/watch?v=3u8zZt8Qr5k[/video]
 
От: Ден победы!

А ти как мислиш? Ще знае ли и аз знам ли?
Отделно от това каква е връзката с 9 май?
Всички тези неща са се случили преди това, нали?
Щеше ли да говориш български или славянски, а не турски, ако не бяха някакви малоумници да идват да ни помагат?
Нищо че сме били с цървули и не сме знаели как се ползва оръжие.
Всичките ни "велики" генерали и бойци, които са печелили битки къде са се учили и кой им е давал оръжието? Европа и германците вероятно. За да се защитават!
Как може да нямате грам признателност?? Дори за ден да не се поставяте на мястото на руснак, който е мизерствал в окопи заради някакви българи?!
Но все тая. Дано не ви се наложи да изпитате неблагодарност, ако трябва да се жертвате.
Ти имаш ли представа какво правят болшевиките с тия, които са ни освободили преди това? Например чувала ли си за съдбата на Романови? Как можеш да сравняваш въобще царска Русия със СССР?
 
От: Ден победы!

Кои ВИЕ?
Майка ти на чия страна е била? На страната на тия, които я бомбандират или на тия, които после са й дали работа в завода?
Българите, кои ние. Тия дето са я бомандирали са същите, които после "и дават работа в завода". Например Добрич е бомбандиран 43-та година от съветски самолети.
Защо сме изгубили или някой се е жертвал?
За да живееш ти!
Имам чувство, че не знаеш грам историята на ВСВ. Кой за какво се е жертвал, за да живея аз? Ще обясниш ли.

Защо мислиш, че жертвите на руснаците не са по-малко, за народи, които не са им и десети братовчеди. А просто са защитавали живота си!
Как реши, че руснаците като са се защитавали срещу фашистите по един или друг начин меркантилно са си правили сметката как ще поробят великите българи, а е нямало да им е по-добре да си оставят всички държави на победените.
Жертвите на руснаците са много, но това не е по моя вина. Обаче съветите ебават майката на НАШАТА държава след 9-ти. И понеже си исторически неграмотна, ще те светна, че опитите за болшевизиране на България, а и на Европа са от деситилетия преди това. И да, велики сме били.

Въобще схващаш ли какво е да си победител и да имаш врагове, които непрекъснато да са ти навъпреки?
Македонците сме ги изгубили заради ... нашите мили политици! какво сме имали? За да имаме претенции? Питам? какво?
Влизаш в една държава и я освобождаваш от чуждо влияние в следващия момент си лошия, защо ли? Защото й даваш живот и свобода.
Е, извинявай, че не говориш немски и не си към Германия, но и на мен ми е противен този език.
Ти чуваш ли се какво говориш? Македонците са българи, братя по кръв. Знаеш ли колко са избити след това, чувала ли си за Кървавата коледа? Не си, със сигурност.

И ще ме прощаваш, ама не съм чул германците да са сложили тяхно марионетно правителство. Нормално е да сме били в близки отношения с тях, най-високотехнологичната нация за онова време, нещо лошо ли виждаш? Какъв живот и свобода са ни дали комунистите бе? Все едно утре да дойде режима и да ти национализират всички имоти, ако имаш магазинче да ти го отнемат, ако имаш земя, да ти я вземат.

Установяването насилствено и бля бля съм сигурна, че под ботуша на ЕСЕС щеше да е по-леко и сега щяхме да имаме заводи на BMW и Мерцедес, ама пусто как пък точно ние сме най-репресираните, а тези Чехословакия и останалите нямат против, а уважение.
Къв ботуш на СС? Ти въобще знаеш ли какво е СС? И каква Чехословакия? :shock:

Руснаците са ти виновни.
Ми давай! Обяви им война. Какво чакаш? Стиска ли ти?
Не говорим за сегашната Русия, а за това какво са правили болшевиките и СССР. 9ти е исторически празник.

Отворко! Как ме дразнят такива недонаучили се патриоти на дипломация.
Които само могат да цъкат и нищо не схващат като поука от историята.
Добре че не сте управляващи.
Кво общо има дипломацията с това да празнуваш черни дни в своята история?

Шизофриния е твоето, че не са те научили на нищо да цениш. Защото, ако ги нямаше умрелите руснаци щеше да си или нероден или просто мюсюлманин с българско гражданство.
:lol: По-горе пак ти казвам, руснаците и болшевиките не са едно и също. Тия дето са умрели за свободата ни не са ония дето идват 44-та. Много от първите са били убити от вторите, включително брутално изкланата царска династия Романови.

Айде стига толкоз.
 
От: Ден победы!

Всички тези неща са се случили преди това, нали?
Щеше ли да говориш български или славянски, а не турски, ако не бяха някакви малоумници да идват да ни помагат?
Нищо че сме били с цървули и не сме знаели как се ползва оръжие.
Всичките ни "велики" генерали и бойци, които са печелили битки къде са се учили и кой им е давал оръжието? Европа и германците вероятно. За да се защитават!
Как може да нямате грам признателност?? Дори за ден да не се поставяте на мястото на руснак, който е мизерствал в окопи заради някакви българи?!
Но все тая. Дано не ви се наложи да изпитате неблагодарност, ако трябва да се жертвате.

Много бъркаш. 3-ти март го почитам и празнувам. Вярно е че са загинали хиляди руснаци, за да сме свободни сега. Вярно е, че доста може да се спори за мотивите на царя им и някои факти около берлинския договор после. Друг е въпроса дали Хитлер е избил повече руснаци, отколкото комунистите. Може би знаеш какво се е случило с командирите на руската армия преди войната и с всички които са имали различно мнение. А за глада в Украйна по заповед на Сталин? Вечно признателните поляци за Катин? Какво е станало с военно пленниците от руската армия след като са се завърнали по домовете? Били сме цървулани! Ами отиди в някой музей градски бит да видиш как са били облечени в Русе например. Френските селяни да не са носели Прада и Шанел 5?
 
От: Ден победы!

Cassiopeia
на такива теми съм за братушките винаги!
новите млади ученици изобщо не знаят къде се намира Русия спрямо екватора, а сякаш имат потенциала и знанията да спорят за Дядя Ивана!Да вземат да си гледат дал Джонс/S&P Dow Jones Indices/ взел Джонса и да не ни занимават, защо руснаците са ни бомбардирали га обявяваш война няма да те галят с галски пера, след това обявяваме война на ингилизите ,дето сир Чирчъл обявил в тяхната камара - обяви ни война едма държава дето си казжат честита баня след къпане!Така че ние всички трябва мислено да се изкъпим в реките тирилейски и да станем чисти и достойни славяни!
 
От: Ден победы!

Зле :) .
Влизайте в час докат не съм извадил Дебелата Берта.

Поне пишете в културната тема за Русия, та да оправдаете русофилията си.
С тия прочувствени излияния тука сте просто форумно пушечно месо.
 
От: Ден победы!

бели червени зелени всички за мен са руснаци!
пред този народ трябва да се прекланяме!

[video=youtube;nUcatuRLLXs]http://www.youtube.com/watch?v=nUcatuRLLXs[/video]



@ Cassiopeia - или просто мюсюлманин с българско гражданство.

само за протокола - аз съм помак мюсюлманин с българско гражданство!
 
От: Ден победы!

Ето само един от многото примери за военното, техническо и най-вече тактичестко превъзходство на ОРЛИТЕ от ВЕРМАХТА!
Hail !!!

[video=youtube;8QxNszilho8]https://www.youtube.com/watch?v=8QxNszilho8[/video]
 
От: Ден победы!

а беха уж орли

[video=youtube_share;xc5gM1FEPNw]http://youtu.be/xc5gM1FEPNw[/video]


гледат ми се филми за войната
някой да постня няколко ако може
но не за корейската виетнамската, а за WW2
не ти требе боен клуб на гй ричи

[video=youtube_share;dN3-J-Z8YS0]http://youtu.be/dN3-J-Z8YS0[/video]
 
От: Ден победы!

Слабо. Тъй и баба ми може да напрай засада на германцити.
Глей тука кво става.

[video=youtube;uwJ1M_lhbNE]https://www.youtube.com/watch?v=uwJ1M_lhbNE[/video]
 
От: Ден победы!

на гол тумбак и чифт пишофи за малко

[video=youtube_share;ZK9CI3nC8SY]http://youtu.be/ZK9CI3nC8SY[/video]

за любимите ни от НАТО

С цел поддържане на следвоенния ред страните-победителки във Втората световна война създават Организацията на обединените нации, където влизат "по право" като постоянни членки на Съвета за сигурност.

През септември 1949г в Западните окупационни зони (САЩ,Великобритания,Франция) се създава ФРГ (Федерална република Германия). Създаването на ФРГ е нарушение на конференцията във Потсдам през 1945 г. През октомври 1949г във Източната окупационна зона (СССР) , СЕПГ (Социалистическа единна партия на Германия) на площада ТЕЛМАН обявява създаването на ГДР (Германска демократична република).
 

Горе