Ден победы!

От: Ден победы!

[video=youtube;q5CaQ37VYvw]https://www.youtube.com/watch?v=q5CaQ37VYvw[/video]

Червените мърши голям бой ядоха през зимната война. :lol: Ноке, поздрав с тая песна ;)

След като взривиха църквата св. Неделя, и избиха стотици невинни, на червените мърши им се случи това:

4182.jpg


Дано горят в Ада!
 
От: Ден победы!

Верно как не се сетих за Бялата Смърт :) .
Що си мисля че даже филм имаше?
Ей я историята.

[video=youtube;kJxkbBr2Wvo]https://www.youtube.com/watch?v=kJxkbBr2Wvo[/video]
 
От: Ден победы!

Взех си поука. Сгреших, че пуснах темата.
Извинявам се.
Аз за себе си знам какво да почитам и какво да мисля, и по-важното Защо?!
Без да влизам в полемики и косвени и преки обиди зачитам мнението на всички и ... ще се радвам, да няма поводи в бъдеще (разбирайте Война) заради която народи и нации да пишат драматичната си история.
 
От: Ден победы!

Не е до мнение Касиопея, а до историческата истина. Ще се радвам, ако за вбъдеще когато празнуваш някакъв празник се поинтересуваш какво точно празнуваш. Ако това се случи, ще го приема като лична победа, без да се познаваме дори. Следващото нещо, за което можеш да потърсиш информация например е 8-ми март :p
 
От: Ден победы!

Отговорът ти е заяждане.
Човек, който не приема извинението на друг, означава повече от всичко, че не го разбира и никога не би си го позволил.
Аз не те наставлявам или упътвам какво да празнуваш, не го прави и ти!
Защото, ако се познавахме и излезе, че последно за 8-ми март нищо не си подарил на жена си, защото е комунистически празник, някак ще го приема като оправдание.
Празнувай си Гергьовден- пукай, весели се, както и Сирни заговезни, когато да прощаваш и прескачаш огньовете, но на рожденият ден на детето си се замисли как ще го научиш на Достойнство, чест и саможертва. Не че е нужно в тези времена, но все пак ще е ирония да се влюби в рускиня, внучка на генерал от КГБ :twisted:
 
От: Ден победы!

Една адашка :) за наивността :) и нека приключим темата с добро :)

[video=youtube;vJG8vbnfXq0]http://www.youtube.com/watch?v=vJG8vbnfXq0[/video]
 
От: Ден победы!

[video=youtube;2prVpI7m4tM]http://www.youtube.com/watch?v=2prVpI7m4tM[/video]

Комунягите на въжето!

Жалко, ако са баба ти и дядо ти.
 
От: Ден победы!

Взех си поука. Сгреших, че пуснах темата.
Извинявам се.
/QUOTE]

изобщо не трябва да се извиняваш за темата
хубава си е,
все едно аз да се извиня за една тема дето беше в топ 10 на форума и за кратко имах към 4 хиляди разглеждание
е актуална си е и затогаз и сега.



Отговорът ти е заяждане.
за 8-ми март нищо не си подарил на жена си, защото е комунистически празник, някак ще го приема като оправдание.
/QUOTE]

я го питай защо тогаз празнува този социалистически празник обявен от социалистката Клара Цеткин!!!!!:evil:

ето малко информация за лапишоците Клара Цеткин

да си направят домашното и за Карл Либкнехт, Роза Люксембург :):wink:
 
От: Ден победы!

Ами, не го празнувам. Нито го зачитам, точно заради Клара Цеткин и Роза Люксембург - най-гнусните феминистки на планетата.
 
От: Ден победы!

Германия капитулира на 8-ми май вечерта. Заради часовата разлика се пада 9-ти май 1 часа през нощта в Москва.

Злите езици говорят, че Сталин нарочно забавил подписването на договора, за да може да спретне един хубав парад на Червения площад. Както и да е - не че има значение.


Европа и САЩ отбелязват този ден също като победа над фашизма, но на 8-ми май. Русия и бившите на Русия (като нас) го отбелязват на 9-ти.


Сега доста наивно е да се твърди, че руснаците ни дали свобода и ни освободили. Щото ние се водим уж съюзници на Германия и не сме били окупирани, въпреки че е имало немски войски в България. Факт е, че не сме били много независими, както е факт, че Цар Борис се опитва да направи всичко, за да ни запази встрани от конфликта - мислейки и разсъждавайки като държавник. И най-вероятно заплаща за това с живота си.

След това да твърдите че сме били свободни е меко казано наивно. Москва инсталира едно марионетно правителство, чиято цел е била да козирува на Москва и да прави каквото им спуснат от там. Освен това другарите (червените боклуци) променят историята яко. И затова все още има хора да си мислят, че как сме били поробени и изведнъж освободени от Червената Армия.


Както и да е. Фашизмът е кофти е нещо. Всичко отбелязват края му. Но после на Източна Европа не и става кой знае колко по-хубаво.
 
От: Ден победы!

Както и да е. Фашизмът е кофти е нещо. Всичко отбелязват края му. Но после на Източна Европа не и става кой знае колко по-хубаво.

е с този ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ ОТИ НИ СТАНА ПО УБАВО!
 
От: Ден победы!

Тая тема вече принадлежи на раздел "Политика".
По-добре някой админ да я премести щот кликам по погрешка и почти всеки път чета тъпотии.
Ше зема да напсувам някой без да искам.
 
От: Ден победы!

Като зачетох темата и ми просветна една идея за сайт който всеки ден да пише за някой празник, така като си търся повод за празник чукам на сайта и Оо днес е националния празник на Патагония, значи имам повод да си сипя една патагонска ракия да го ева
 
От: Ден победы!

Оти има хора, които все още говорят на Оти.

Отписвам се от темата!


в този ред на мисли

Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света:
- Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща
дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето.
- Тате, ама то бил много хубав този свят.
- Ами хубав е.
- Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка?
- Ех, какво да правим сине - родина...
 
От: Ден победы!

в този ред на мисли

Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света:
- Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща
дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето.
- Тате, ама то бил много хубав този свят.
- Ами хубав е.
- Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка?
- Ех, какво да правим сине - родина...

А ти виждал ли си извън ануса, глисте
 

Горе