Депозит -съвети ?

От: Депозит -съвети ?

Направихме голямо проучване. Бях на Прокредит със срочен-кофти работа,защото си губиш лихвата,ако изтеглиш преди да изтече срока.
ЦКБ– най-добър избор. Лихвата беше 5%,сега спадна на 4%,но май е единствената без никакви такси, теглиш и внасяш, без срокове.
 
От: Депозит -съвети ?

В момента Пиреос Банко имат добри условия, както и бонуси, които предлагат на всеки внесал сума от 5К по депозит сметка. Райфайзен също знам, че имат добри, както и споменаха по-горе - ЦКБ. Разгхледай и сравни няколко от сайтовете им. Има много показатели, които могат да опредлелят дали дадена депозитна оферта е добра. От сума, която да се вкарва по сметка, до време, за което да са там и да трупат лихви. Разгледай няколко (примерно от споменатите до сега) и си прецени сам за себе си. Бих дал повече инфо, но не се занимавам активно, пък и не знам какъв точно е твоя случай.
 
От: Депозит -съвети ?

Преди 3 месеца депозирахме в ЦКБ - за него време бяха с най-добрите условия по евро депозити
 
От: Депозит -съвети ?

Става ли дума за депозит първо се проверява в ПИБ и едва след това в останалите ротшилдки(банки)

Тримесечен промоционален депозит - лихва - 6.20% на годишна база за депозити в левове, 5.90% на годишна база за депозити в евро;

Аз съм на този от 3-4 години, в добрите времена даваха по 9.8% лихва сега е 5.9% за депозит в евро.

Падне ли под 5% парите ми отиват в бурканбанк или по гюзме
 

Горе