Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Аз съм

  • Против

    Votes: 21 87.5%
  • За

    Votes: 3 12.5%

  • Общо гласове
    24
  • Poll closed .
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Даа бе браче тука хореографчето още малко ще го утепат с камъни, протести, псувни.... иначе факта че 80% от кръчмите в града им са чалга кръчми и децата им всяка седмица въртят гюбеци по масите (под безгласното им съгласие) хич не ги притеснява. Що не ревнат срещу дискотеките примерно, ми си го изкарват тука на разни невинни екземпляри и се правят, че чак сега разбират каква музика слушат децата им.... Училището им е виновно, келеши.

Проява на лош вкус, ама чак па протести пред даскалото да правят....
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Защо по БГрадио не пускат поп фолк ? :mrgreen: Радиото е само за музика на бг изпълнители!
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Защо по БГрадио не пускат поп фолк ? :mrgreen: Радиото е само за музика на бг изпълнители!

Някой път отиди и на дискотека :)
 
Ето нещо интересно по въпроса: Трябва ли да се забрани чалгата в училище?

То не, че в тях не слушат това, ама да си е програма от училищна постановка. Ако това е култура, яко сме го закъсали. :) Няма какво да се очаква, като гледам каква селения е на всякъде. Най-лошото е, че това реално не ми направи негативно впечатление, може би защото знам какво е реално, а то си е точно такова. :)
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Колеги, днес четох една много интересна публикация за плана Ран-Ът, а също и една информация на тема "Световните конспирации" в която се твърди, че евреите се борят да наложат нов световен ред. И друг път съм чувал за нея, тъй че съм склонен поне отчасти да я приема за истина. Тъй че не е случайно това:

Чалгата не е само стил музика, а и начин на мислене ?

Първо това се прави целенасочено и второ, ако публикацията която четох е вярна, повечето от най-водещите политици в Бг са евереи (в това малко се съмнявам, но при наличие на адекватни доказателства бих го приел за истина). Дори и вдянков, и жената (или каквато е там) на борисов, също пише, че са евреи. (нарочно написах имената им с малки букви).


Като цяло, целта на поста ми е да не приписваме отговорността на изпростялото население, а да я приписваме на силите (вътрешни и външни), които диктуват политиката на България и то не само през последните 20 ами поне 60-80 години. Тъй като аз се запознавам едва от скоро с тази конспирация, ако някой желае, може да се включи.


П.С. За сериозни теми относно политиката май е по-добре да не се виждат публично, дори май е най-добре да си изградим нещо като общност, в която членуват определени лица, с цел да няма хейтъри и привърженици на тази и онази партия :)


П.С. 2: Моето мнение за чалгата е абсолютно същото като това, което цитирам, само че аз смятам, че това поведение не е току-така изникнало сред народа, ами е наложено умишлено.
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

@voic4e, не чети подобни работи, излишно ще се вкараш в филми. :mrgreen: Чалгата няма общо с подобни планове(па с евреи изобщо), тръгна едно време от тази песен. Различната музика влияе по различен начин на хората, мислене, стил на обличане и т.н. Чалгата явно води при масата народ до затъпяване.

А този план Ран-Ът си го прави самия народ с мълчанието и безхаберието си. Търпението на всякакви гаври до това води. Народа е най-виновен за положените, в което се намира, просто е по лесно да се препише на политиците и да го играят всички онеправдани.:)
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Voic4e После спориш с мен в другата тема, такава масивна конспирация туко така не се прави има си защо, ама малцина го вдяват - и тука не налагам мнение стил никс!

А то 2 мнения няма чалгата върви ръка за ръка с духовната деградация на БГ и чалгата си е внос от външни сили и се налага да е наше нещо, променят възприята на хората, тука се лъже на едро и голямо а дребните душици, които съставялват масата, го приемат това за топъл лебец че си е мЪде в БеГе и повод за гордост :D
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Не казвам, че вярвам в тези конспирации, казвам, че не си затварям очите за тях, в смисъл имам едно наум, че може и да са верни. За съжаление, една от причините да се съмнявам в истината им е, че ако са верни, никой не би ги оставил онлайн, т.е. този, когото разобличават, би се постарал съответния материал да изчезне.

А иначе заради такива публикации бях започнал да не взимам насериозно някои от колегите, но има неща, в които съм склонен да вярвам, макар да не ги приемам за чиста монета. Е, не отхвърлям, че и народа се е отпуснал тотално, в смисъл не оневинявам чалгослушащите. Но това, че вината не е само тяхна, ме успокоява малко, в смисъл дава ми надежда, че могат да им бъдат отворени очите.


Чалгата няма общо с подобни планове(па с евреи изобщо), тръгна едно време от тази песен

Едва ли е тръгнала от нея. Преди нея има и други, за сръбската "музика" да не говорим.


А този план Ран-Ът си го прави самия народ с мълчанието и безхаберието си.

Когато чух в началото за него, мислех, че е измишльотина. Но откакто до мен достига информация за конспирацията с евреите от няколко източника, започвам малко да я приемам за вярна. В една от публикациите пише, че свързващото звено между конспирацията и плана Ран-Ът е Андрей Луканов, за когото също се твърди, че бил евреин (не знам как да проверя истината на това твърдение, затова не го приемам за чиста монета).
 
От: От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

А този план Ран-Ът си го прави самия народ с мълчанието и безхаберието си. Търпението на всякакви гаври до това води. Народа е най-виновен за положените, в което се намира, просто е по лесно да се препише на политиците и да го играят всички онеправдани.:)

Що бе това е силно взаимствано от Библията, там подсъзнателно и съзантлно се налага идеята, че ние сме бедни душици и квото и да стане така е писано да стане и да не се морим, а има едни малцина дето са силни и могат оправят нещата :D та и политческата класа приписва народната омраза, като норадо се оневинява и проектира неуспеха другаде - промяната запова от вътре за да се промение външната реалност. Точно това е една от черти на предпреимчаството, процеса си го минал променяш пазара посредством промени на мислите, който процес в края се ознаменива с инциативност - но просто народо му трябва силна пропуда - всеки изминъл ден виждам прости хора с огормно самочувстие и успоредно хора дребни селски душици дето още живеят с робско мислене. Политическа класа доста е спомогнала, но и нарадо си има пръст в това - само като стане че ножа опре в кокъла ей тогава всичко се проемня, просто нивото на търпимост силно е надвишено при нас
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

Не казвам, че вярвам в тези конспирации, казвам, че не си затварям очите за тях, в смисъл имам едно наум, че може и да са верни. За съжаление, една от причините да се съмнявам в истината им е, че ако са верни, никой не би ги оставил онлайн, т.е. този, когото разобличават, би се постарал съответния материал да изчезне..



Войсче, ако бе прочел по-горе щеше да видиш това което търсиш - ще ти копна на Тео поста

За пример да ти дам следния текст:


Тези господа (политици, управляващи) изхождаха от логиката, че колкото по-чудовищно излъжеш, толкова по-бързо ще ти повярват. Обикновените хора по-скоро вярват на голямата лъжа, отколкото на малката. Това съответства на примитивната им душа. Те знаят, че за дребното и самите те са способни да излъжат, но да излъжат за повече, май че биха се притеснили. Голяма лъжа даже няма да им дойде наум. Ето защо масите не могат да си представят, че другите са способни на къде по-чудовищни лъжи, на къде по-безсъвестно извращаване на фактите. И даже, когато им разяснят, че става въпрос за чудовищна измама, те все още ще продължават да се съмняват и ще бъдат склонни да смятат, че вероятно тук все пак има частица истина. Ето защо виртуози на лъжата и цели партии, изградени основно върху лъжата, винаги прибягват именно към този метод. Тези лъжци прекрасно знаят тази черта на масите. Излъжи, само че повечко, и нещо от лъжата ти ще остане.


Страхотно звучи! И е вярно - живеем точно в такъв свят. Е, Адолф Хитлер и други неща е понаписал, и е отметнал бая работа. Но вече текстът звучи смразяващо... нали?

Те най-големите тайни и лъжи, нямат нужда да се защитват, приети са за достоверни от масата както утре от изток ще изгрее слънцето, така и тайните са пред нас но са твърде различни от възприята ни че се подминават с насмешка или пълна игнорация
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

П.С. За сериозни теми относно политиката май е по-добре да не се виждат публично, дори май е най-добре да си изградим нещо като общност, в която членуват определени лица, с цел да няма хейтъри и привърженици на тази и онази партия :)

МЕНЕ ЩЕ МЕ ВКЛЮЧИТЕ ЛИ В ГРУПИЧКАТА ? :rolleyes:
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

МЕНЕ ЩЕ МЕ ВКЛЮЧИТЕ ЛИ В ГРУПИЧКАТА ? :rolleyes:

Няма сигурно щото може да се стигне до несъвместимост до политическите характери, които биха довели до емоционални полемики без право на дуплика :D :D :D, ако се включат някой твой любими форумни потребители
 
От: Деца танцуват на песен на Азис на училищно тържество

МЕНЕ ЩЕ МЕ ВКЛЮЧИТЕ ЛИ В ГРУПИЧКАТА ? :rolleyes:

Хаха, питай mantaman :D Шегичка ;)


Лично аз не се интересувам от политика, но има сериозни обществени проблеми, за които не мога да си затворя очите. Много ми е странно, когато някой каже "Ще ида да гласувам, защото ако не гласувам, лошите ще спечелят изборите". Ами те всички партии са от един дол дренки, за които и да гласуваш - всичките носят разсипия след себе си, в смисъл за мен са еднакви.

В този аспект не мога да разбера привържениците на нито една партия. Единствено си струва да гласуваш, за да не поемат управлението партии като ДПС, РЗС и други подобни националистически, етнически и т.н. Защото подобни на изброените според мен са склонни да насаждат омраза към цигани или турци примерно, а такава омраза определено е нещо лошо за страната.
 
Последно редактирано:

Горе