Конкурс за: Дизайн на опаковка за брашно 200лв

Ей ся клиента ще получи нервен срив с тия предложения :D

Виде ли, че в спама се ражда и истината и креативността, а не както ти си мислеше, че всичко е тотал щета :) Неведоми са пътищата на маркетинговите традиции в предприемач ;)😆
 
Виде ли, че в спама се ражда и истината и креативността, а не както ти си мислеше, че всичко е тотал щета :) Неведоми са пътищата на маркетинговите традиции в предприемач ;)😆
Много грешно преценяш нещата...
 
и на края - не е коментар за конкурса -защо не се представяте в профилите си с истински снимки - да ви видят хората
 
Последно редактирано:
че и всички -

Добре познат член​

що не проверите в Google - кой кой е :D
 
Последно редактирано:
Мислех да не коментирам, амаа...

@VSART Бате не знам какво си се вгледал в мен, никой не може да ме задължи да си плесна физиономията на аватар, а и в днешно време е много глупаво това което казваш и не виждам никаква причина да се прави.
Това, че си се изтипосал в цялата си хубост и с името си не те прави нито гениален фотограф, нито добър художник, нито креативен дизайнер.
Също по-горе си коментирал защо нямам сайт, защо не работи сайта ми, ами това си е моя работа в крайна сметка, да има да нямам сайт, да имам снимка да нямам снимка, какво ти влиза на теб в работата тва нещо.

Аз да те питам ли примерно защо не си вземеш нормален домейн, примерно Veselinsuhorov.bg , а си праснал някакви под домейни сайтове с цифри, какъв е тоя сайт 86group.com от летоото на 1975-та година с картинки за флашплейър още....


Коментирам публично, щото визираш всички или повечето, неква злоба ли има в теб, не мога да разбера, ако е за победата споко няма да ти избяга тая победа, в 90 процента от случайте клиента което си е харесал първо това остава, успокой се пини един валериан.
 
Мислех да не коментирам, амаа...

@VSART Бате не знам какво си се вгледал в мен, никой не може да ме задължи да си плесна физиономията на аватар, а и в днешно време е много глупаво това което казваш и не виждам никаква причина да се прави.
Това, че си се изтипосал в цялата си хубост и с името си не те прави нито гениален фотограф, нито добър художник, нито креативен дизайнер.
Също по-горе си коментирал защо нямам сайт, защо не работи сайта ми, ами това си е моя работа в крайна сметка, да има да нямам сайт, да имам снимка да нямам снимка, какво ти влиза на теб в работата тва нещо.

Аз да те питам ли примерно защо не си вземеш нормален домейн, примерно Veselinsuhorov.bg , а си праснал някакви под домейни сайтове с цифри, какъв е тоя сайт 86group.com от летоото на 1975-та година с картинки за флашплейър още....


Коментирам публично, щото визираш всички или повечето, неква злоба ли има в теб, не мога да разбера, ако е за победата споко няма да ти избяга тая победа, в 90 процента от случайте клиента което си е харесал първо това остава, успокой се пини един валериан.
86group - е лично мой домейн
 
Последно редактирано:
Чичака, като видя някой и друг читав дизайн и взе да става агресивен... :D

white_pawn

Well-Known Member - нещо за възпитание и приличен език на писане да си чувал - какво е това чичака​

и кой е по добрия дизайн и защо - не разбрах
 
Последно редактирано:
не виждате ли че с писанията си всички вие Well-Known Member сте агресивни спрямо мен

 
:D
 
Последно редактирано:
86group - е лично мой домейн
Сериозно;), извинявай не видях снимката ти на първа страница?Да се сетя ли как си го измислил - 8 е числото на парата, шестица като отличен шест и груп за тежест, на времето всичко беше Груп, Мултигруп, едикво си Груп, нема лошо 'Member'

Спирам, спирам!
 
Сериозно;), извинявай не видях снимката ти на първа страница?Да се сетя ли как си го измислил - 8 е числото на парата, шестица като отличен шест и груп за тежест, на времето всичко беше Груп, Мултигруп, едикво си Груп, нема лошо 'Member'

Спирам, спирам!
е не се сети - 86 ГРУП е фирмата с дъщеря ми която е архитект - в кооперацията където имах апартамент и офис на партера и се намираше на ул Гладстон 86 - Бургас - от там ми хрумна името - просто и ясно
 
Последно редактирано:
Това е победителят! Благодаря на всички, които се включихте!
Сори, клиента е сляп ако е избрал това нещо защото е всичко друго но не и дизайн.
Сигурно е правено на паинт и ще ти пратят само някой джипек :(
 
Сори, клиента е сляп ако е избрал това нещо защото е всичко друго но не и дизайн.
Сигурно е правено на паинт и ще ти пратят само някой джипек :(
Който плаща, той поръчва музиката, дано да не си прав за джипека, ще видим !
 
Сори, клиента е сляп ако е избрал това нещо защото е всичко друго но не и дизайн.
Сигурно е правено на паинт и ще ти пратят само някой джипек :(
Аз му казах на Художника, че в 90% от случайте клиента избира това което си е харесал първоначално, да не се коси толко, той явно с нервите не е добре човека, тъкмо ще се успокои малко;)
 

Горе