Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Виж, мен не ме бърка каква е политиката на партията.
Аз не съм гласувал за тях, и скоро няма, но ги следя , ходил съм им на събирания.

Аз дадох вот за човека във фейса, защото се е осмелил да кандидатсва, също и тук да се представи, макар и с чужда помощ в началото /няма нищо лошо в това/

Не го казвам за пръв път; Трябва този форум да мине малко и в политическа насока, да се създаде парития. Просто е неизбежно днешния бизнес да не се сблъска брутално с политиката, за това по добре ние да си създадем някаква опора!
Съдейки по потребителите във форума,партията ще е ЛЯВА.Ти да видиш тогава парадокс - предприемачи с леви идеи :D Каква партия ще се направи,тоя форум е толкова смешен,че до 2-3 години няма да има нито един сериозен човек тук. :mad:
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Да, "Глас народен" ще участват на евроизборите с листа изцяло съставена от хора, за които единственото изискване е да не са били част от статуквото досега или членове на ДС.

За себе си знам, че влизането ми в каквато и да е политическа структура, няма да е в компромис с разбиранията ми за морал, семейни ценности и граждански свободи. От там нататък ще търся винаги интереса на обикновените хора (като мен), за да мога да го представя, защитя или подкрепя в процесите на формиране на политики.

Колкото до контролирания вот, ако изобщо в "Глас народен" се стигне до искане да гласуваш по партийна линия, а не по съвест и лични или експертни убеждения, аз не бих участвал. Със сигурност тогава ще ми е нужна още повече подкрепа. :)

Дай Боже да стигна до там, да го доказвам и с дела. Но засега е въпрос на вътрешно отсяване наистина да достигна до включване в тази предизборна листа. И сърдечно благодаря на всички за помощта и интереса към кандидатурата ми.

От комуникацията тук виждам още веднъж колко е важно да има начин да се говори с хората, които ни представляват, както и че те самите не бива да забравят, че са именно представляващи.

Към момента съм 29-ти във временното класиране, а до края остават 6 дни. Конкуренцията е сериозна и няма да е достатъчно да бъда подкрепен само от приятели и познати, затова и помощта от всеки тук ще е много ценна мен. :)
 
От: От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Съдейки по потребителите във форума,партията ще е ЛЯВА.Ти да видиш тогава парадокс - предприемачи с леви идеи :D Каква партия ще се направи,тоя форум е толкова смешен,че до 2-3 години няма да има нито един сериозен човек тук. :mad:
Ходи ги разправяй тия на китайците ;)
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Що намесихте и китайците не мога да разбера :wink:
 
От: От: От: От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народе

Ходи ги разправяй тия на 80% от света.
Трябва да смъкнеш сините очила. Няма нищо по-нормално от това човек да иска да живее в една социално стабилна среда, в която всичките му съграждани да не ровят по кофите. Пък ако това ни прави социалисти, нека да сме такива. Това обаче по никакъв начин не ни пречи да сме и предприемачи. А ако форумът не те кефи, не виждам какво правиш тук. Мен като не ме кефи нещо, не го ползвам.
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Леви предприемачи бе брат :clap:
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Позиция: 29
Гласове: 92

Елате още :)
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

А ако нямам фейсбук, как да гласувам за теб?
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Трябва да смъкнеш сините очила. Няма нищо по-нормално от това човек да иска да живее в една социално стабилна среда, в която всичките му съграждани да не ровят по кофите. Пък ако това ни прави социалисти, нека да сме такива. Това обаче по никакъв начин не ни пречи да сме и предприемачи. А ако форумът не те кефи, не виждам какво правиш тук. Мен като не ме кефи нещо, не го ползвам.

Чакай сега/
това хората да не ровят в кофите е задача и на леви и на десни
безработицата присъства в предизборните лъжи на всички - без значение дали са гейове или педали...опс: леви или десни

но едните започват с помощи за циганите, вместо с осигуряване на работни места за тях


А ако нямам фейсбук, как да гласувам за теб?


"Глас Народен" е "интернет пария" - това го каза Витков.
демек - партия с минимум разходи, каквото спечели като субсидия - добре дошло

наистина, Глас Народен е по-различна от другите, но аз не мога да я взема сериозно
повечето които я подкрепят са обезверени от всички останали и залагат на един...нз как да го нарека - клоун който да покаже на всички други колко са зле след като Витков ги е бил
то песните говорят за него:

Каза Д-р Охболи
давай още го заври
каза и вратата тресна
при вида на путка тесна.
Тъй итсъди експертиза
в суха путка кур не влиза
и се съгласиха всички,
писна ни от сухи пички.

Грозна си като салата,
неразбъркана с оцет,
по си дребна от заплата,
по си плоска от тапет.
Но обичам те такава,
с глас на болна, стара крава,
с кожата от кир кафява,
но реших - ще те оправя!
Кривогледа, къдрокоса,
но дали е в т'ва въпроса
Кривогледа-гледа-гледа-гледа
Къдрокоса-коса-коса-коса
но дали е тва въпросаа.
Задникът увиснал ниско
го използваш за метла,


Гроздобера ли настъпи,
та не си си мил гъза?
Чешейки го много пъти
пълниш гащички с лайна
Не е нужно да ги сушиш
те стафидки вече са.
Чудя се защо се мъчиш
да си ги завреш в носа?
Не можеш ли веднъж, поне
веднъж,
да спреш да се правиш на
мъж.
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

@redrum: Отсяването на кандидатите, за достигане до етапа "лично интервю" е възможно само през Фейсбук приложението. Щом нямате, ще се радвам, ако просто "Глас народен" е попаднал във фокуса ви, за да решите дали да го подкрепите на физическите избори за евродепутати. Защото именно там нашите гласове биха имали значение за обществото ни.

@nortrant: За да преценя дали да вярвам или не на "Глас народен" като партия, аз се вглеждам в нейните политически и организационни изяви, не в изявите на Светльо като артист-музикант. Същевременно ги съпоставям и с тези на останалите политически субекти. Накрая, след като съм видял делата им, взимам решението кому и дали да гласувам доверие. Затова и смятам, че изборът ми да го подкрепя, е напълно рационален.

Колкото до субсидията (към 500 хил. лв.) - тя определено ще е нужна на "Глас народен" за предстоящите евроизбори, където само за телевизионни участия една партия трябва да е готова да извади 400 хил. и Светльо подхожда много пестеливо и разумно по отношение на тия средства, като в организацията на всички дейности и изяви към момента се влага основно доброволчески труд и спомоществования, благодарение на подкрепата от хората, разпознаващи в негово лице своя "глас народен".

Междувременно, вече можете да гледате и записа от участието ми в кастинга за включване в кампанията: http://youtu.be/OBVISFEP2z0

Позиция: 28
Гласове: 100
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Опа, май се изказваш положително за партийните субсидии :mad:
Загуби ме като привърженик
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Ясно се изразих в първис и поста като поздравих г-н Димитър Митев за бизнеса с който е решил да се занимава а именно политиката.


Г-н Митев политиката е бизнес и то перфектен даваш нищо за пари или по нашенски с п......ня правиш боя.

Съжалявам, но Глас Народен нито ми приличат на партия, нито пък могат да бъдят някога такава. Наистина Ви желая успех, но по добре опитайте каот независим ако е възможно.
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Еми СТАН какво да ти кажа прости български народ обича такива неща ..... Първо Винету от Банкя, сега Глас Народен....
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Баах тез супсидии, за 500 хилки и мене ма боли куро и на палячо мога да са прая :lol:
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Разбира се, съжалявам че с някои от вас сме на различни мнения по темата дали "Глас народен" е партия и се надявам в хода на "играта" да съберете други впечатления, които да променят оценката ви. Продължавам да си мисля, че не сте погледнали партийната й дейност и позиции, а я олицетворявате с артистичните изяви на Светльо.

От друга страна, може би смятате, че в досегашната политическа фауна има животно, което е за харесване? Може би смятате, че и със старите колци бихме могли да направим нов плет?

А за субсидиите, нито съм казал дали ги подкрепям, нито дали не ги подкрепям - опитах се да обясня какво виждам, че "Глас народен" прави със своята. А тя е базирана на 1,5% гласували за "Глас народен". Сетете се (или проверете) какви са субсидиите на спечелилите по 30%.

Едно е сигурно - никоя политическа партия не би могла да се харесва от всички. Но благодаря за включването и на нехаресващите, защото в крайна сметка, всички сме част от гласа на народа.

Все пак, искам пак да кажа, че все още сме далеч от гласуване за тази или онази партия. В момента просто търся подкрепа лично, за да достигна до следващия етап от конкурса и да имам възможността да се боря за включване в листата на "Глас народен" за евродепутати. И благодаря на всички, които преценят, че заслужавам тяхната подкрепа. Сигурен съм, че няма да бъдат разочаровани от мен впоследствие. :)

Позиция: 28
Гласове: 101

(https://www.facebook.com/glasnaroden.bg/app_699264980108474 - на седма страница по азбучен ред)
 
Последно редактирано:
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

След бърза проверка в сайта на Глас народен, установих, че няма секция с позициите на партията
има нещо такова, но статиите бяха с такива тъпи имена, че за да намеря точно това което търся - ще трябва да отворя всяка една и да я прочета

освен това не открих програмата на партията...има 5-6 статии (по главните теми - икономика, образование и т.н.) но те са в кратък вариант

в сайта на партията има банер към сайта на Светльо..както се досещате - там са простотиите които цитирах по-горе
даже може да свалите песните безплатно (това за похвала ли е?)

името на партията също не вдъхва доверие и сериозност
като се сетя за Глас народен и Хиподил, ми става някак смешно...(за това не може да ме обвиниш - защото песните са си баш простотия, а името на партията е някакво изсмукано от пръстите)
 
От: Димитър Митев - включване в листата за евродепутати на ПП Глас Народен

Митев, какво ти е мнението за европейските ценности и европейската политика като цяло
Не е ли много властта на Европейската Комисия и дали сме наистина равноправни в този ЕС
Не се ли мери с двоен аршин, не даваме ли прекалено много жертви за нашето членство
Нали си кандидат за евро депутат, какво можеш да направиш като такъв за България?
 

Горе